Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Balaureeee...bun venit..vom lupta pana la capat..vom reusii!!!ai sa vezi..eu nu te voi lasa!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...



"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminitao spune:

doinabita: buna!sunt luminita stegaru, am descoperit de putin timp acest forum, de fapt de cand a prezentat diciu povestea sotului meu ionut (am vazut ca ai citit si tu problema noastra).
esti fff puternica, de 10 ani ai trait cu speranta ca intr-o zi veti reusi si din cate inteleg esti ff aproape.
sper din tot sufletul sa reusiti.
fi tare si roaga-te la dumnezeu, el ne da durerea el o ia.
va doresc la toti multa sanatate!


luminita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Luminita, sa vezi ca si voi veti reusi!V-am vazut la Povestiri, va iubiti mult si iubirea voastra va invinge boala!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Situatia conturilor este aceiasi!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

buna seaa ,stiu ca nu am mai luat legatua cu dv. de mult timp ,da acest lucu nu confima faptul ca nu va mai stiu .lucez fff. mult ,il felicit pe DAN pt. atitudinea lui fata de CHINA si-l astept cu mult spo laSLATINA la ecupeae ,doesc sa lucez cu el datoita pozitiei sale in fata destinului cu dag oza cu imi spun cunoscutii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Draga Roza,
Stiu ca programul tau este foarte incarcat .Asa cum am vorbit, dorinta lui Dan este ca dupa ce venim din China, recuperarea sa o faca , la Slatina cu tine.Chiar joi vorbeam cu el despre acest lucru, nici distanta ,nici altceva nu ne va impiedica pentru a face acest lucru foarte important -RECUPERAREA-Iti multumim ca ne oferi ajutorul tau!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminitao spune:

doinabita: am tot citit paginile dinainte si ma gandeam la riscurile operatiei.
daca nu exista alta varianta si totusi ai vazut cazuri care au reusit , au progresat merita sa incercati, este sansa lui
asa cum ai spus depinde ff mult si de organism cum raspunde.
si la forma lui ionut sansele de recadere erau fff mici dar se pare ca nu a fost asa, a raspuns f bine 3 ani dupa care....
dar se pare ca raspunde bine acum.
asa ca mergeti inainte, a suferit mult prea mult pana acum si dumnezeu ii va ajuta, sa fie cu moralul sus conteaza ff mult.

luminita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balauru spune:

Luminita, sunt chiar Dan, chiar daca sunt, sau ar fi riscuri , eu mi le asum!Merg inainte deoarece alta sansa nu am...aceasta sau scunul cu rotile!Zarurile au fost aruncate, programarea facuta, mai ramane sa reusim sa adunam suma necesara!Putin cu putin se aduna oceanul!Iti doresc multa putere sa lupti alaturi de sotul tau, v-am vazut la Povestiri, trebuie sa invingeti!Iubirea dintre tine si sotul tau va invinge boala!
Ajutati-ma sa merg din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!


Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

A mai trecut inca o saptamana!Zilele trec, timpul se scurge!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput