Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Yossaria spune:

Acum am dat peste discutia asta, am citit doar povestea lui Dan, dar sunt 16 pagini si nu prea am timp sa le citesc pe toate. De ce suma ai nevoie Doina? Si din putinul meu...unde sa trimit?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yossaria spune:


Doina, am uitat sa precizez ca te admir pt puterea de lupta pe care o ai. Dumnezeu sa iti rasplateasca credinta!

Felul in care te legi de speranta aceasta este demn de admirat, mai ales ca nu dai inapoi! Se vede clar ca esti o mama adevarata si iti iubesti baiatul...ca leoaica puii!

Am zis destul!:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Yossaria, pana acum am strans in jur de 3000 de euro. iti multumesc mult ca vrei sa te rupi din putinul tau si sa ne trimiti noua.asa cum am mai spus putin cu putin se aduna marea.noi avem nevoie de 30.000 de euro.o suma fabuloasa pentru noi pe care cu ajutorul oamenilor cu suflet ca tine speram sa o putem strange.ai doua modalitati la dispozitie prin care poti sa ne trimiti niste banuti.da click pe link-ul de mai jos (Redati-mi viata).fie ii pui in cont fie ii trimiti in plic la adresa de pe site-ul lui Dan. Multa sanatate!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica_g spune:

Doina, ti-am trimis un mesaj pe mail. Vezi ce poti face ...

Doamne-ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Angelica, iti multumesc mult pentru ca ne ajuti!Dumnezeu sa iti des multa sanatate!Le doresc multa sanatate si tot binele din lume tuturor celor care ne ajuta !Faptul ca sunteti alaturi de noi , ca sunteti alaturi de suferinta si speranta lui Dan ne da puterea sa mergem mai departe!
Astazi voi lua extresele de cont si va voi spune care este situatia conturilor!


Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

va deschid pagina cu deosebita placee .DAN geneeaza o fata deosebita ,o fota inteioa ce il va ajuta sa teca peste multe. IL VOI AJUTA PE DAN SA MEARGA/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumesc mult de tot Roza!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

am ajuns si eu..azi merg la banca sa pun banii..te anunt pe seara..
Numai bineee!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana, iti multumim mult de tot!La noi in oras se schimba cablurile elecrice, am fost doua zile la rand sa iau extrasele de conturi si nu s-a putut...Lumea era suparata foc, nu se puteau scoate nici banii de la bancomate, abia dupa ora 18 s-a dat drumul la curentul elecric, dar la acea ora banca nu mai lucreaza ca sa iau extrasele de conturi...Sper sa reusesc luni!In weekend la noi, in oras bancile nu lucreaza cu publicul.
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Redati-mi viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

AM SA VA SALUT DE CATE ORI ESTE NEVOIE SI DE CATE ORI AM SA POT SA DESCHID ACESTA PAG.

Mergi la inceput