Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doina ma rog din tot sufletul sa strangeti cat mai repede suma..
cu cei de la Povestiri cum mai e?au mai raspuns?te'au mai sunat?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana, nu m-au mai sunat, am tot sperat saptamanile acestea, iar astazi am sunat eu la Povestiri, nu am mai gasit-o pe doamna sau domnisoara Oana , cea careia i-am spus despre cazul lui Dan, era altcineva, care mi-a zis sa mai povestesc inca o data.Asa am facut!mi-a zis decat atat, daca se vor hotara sa vina ma vor anunta!Am mai pus azi si o scrisoare tot pentru Povestiri!i-am rugat mult sa ne ajute , sa il ajute pe Dan!si am pus-o la posta !Sper ca rugaminte mea sa fie auzita de ei caci au facut si fac minuni!
Nu stiu in ce parte sa mai scriu...unde oare Doamne ?caci se scurge timpul...si odata cu el sperata lui Dan!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!


bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

sunt incantata sa putem sa-l ajutam pe DAN MEDIUL SOCIAL SI SPRIJINUL TUTUROR IL VOR MOBILIZA NEBANUIT DE MULT ESTE IMPORTANT SA AVETI INCREDERE IN TERAPIE .BAZELE UNUI STUDIU AMANUNTIT AL CAPACITATII NEUROMOTORII SE BAZEAZA PE NENUMARATE EVALUARI ,NICI UN DIAGNOSTIC DE RECUPERARE NU VA FI ASEMANATOR DATORITA CARACTERULUI FIECARUI INDIVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!
Sa iubeasca, sa fie iubit , sa aiba o viata a lui, sa simta gustul picaturii de apa din mana lui!


bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Situatia conturilor este identica cu cea din dat de 12 .10 2006.

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

deci e clar, e o problema pe undeva cu transferul meu... :((

voi suna la banca sa vad daca ma lamuresc cu ceva. chiar imi pare rau, nu credeam ca vor fi probleme si ziceam sa intreb mai mult asa, pentru siguranta... ufff. clar, de acu tre sa ma duc la cozi cind vreau sa mai donez, in sistemele romanesti de orice fel nu se poate avea incredere.

ironia sortii este ca acu' vreo 2 ani am lucrat la o parte a site-ului ING... nu chiar la chestia cu e-banking-ul, asta era aplicatie senzitiva si nu indrazneau sa o dea unora din exterior sa o implementeze... dar oricum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Dana, astazi voi lua iarasi extrasele de conturi, si diseara voi confirma daca au ajuns!iti multumesc!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Am luat astazi extrasul de cont:
lei:1.409 ron
euro:1585
dolari:-o,40$.
Putin cu putin se aduna marea!
Ajutati-l pa Dan sa mearga din nou!


bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doina asa cum spui tu..putin cate putin..
am si eu 25 de dolari primiti de la blackpanterro o fata cu suflet mare careia ii multumesc din suflet!!
Doamne ajuta!!!
Dan ai incredere vom reusii!!si curaj..esti bine venit printre noi!!!poti sa'ti faci cont si sa scrii si tu..noi te asteptam cu bratele deschise!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput