Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!


bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

sunt teapeut in sectia de ecupeae peditica neuologica a SPITALULUI JUDETEAN SLATINA viziteaza :www.geocities.com/giuleanuelena/index.htm foum de ecupeae pediatie, pagina 5 :ARTICOL EDITIE SPECIALA DE OLTENIA :despe oza E-MAIL:ROZA_ROZA414@YAHOO.COM sunt deschisa la discutii legate de teapia pin ecupeae neuologica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Draga Roza, ma bucur ca m-ai contactat.Recuperarea luiDan o face tatal lui care este profesor de educatie fizica si a facut dupe accidentul baiatului inca un curs universitar de fizioterapie, la fara frecventa.Ar fi bine daca am discuta despre recuperare, m-ar interesa si acum si mai mult dupa ce ne vom intoarec din China.Iti multumim mult!
Situatia conturilor este neschimbata fata de ziua de 12. 10 2006.
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

:(((( inseamna ca s-a aiurit ceva cu transferul meu, ca deja trebuia sa ajunga.
ufff. sper sa apuc diseara sa ma uit pe e-banking, ce date am folosit - numar cont, titular etc. eu am zis ca daca apare "succes" chiar asa si e...
ati apucat asa niste zile in care totul sa mearga pe dos?? ca eu de o saptamina numa' asa o tin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_e spune:

m-am mai informat intre timp... cica daca tranzactia esua, imi aparea in log la ei pe site - si ma si sunau de la banca. asa, am obtinut din log:

ING Bank N. V. Amsterdam - Sucursala Bucuresti
Sos. Kiseleff, Nr. 11-13
Telefon: +40 21 222 1600; Fax:+40 21 222 1401
Cod fiscal: 6151100
Nr. de Inregistrare la Registrul Comertului: J40/16100/94
DNA Daniela Enyedi
(aici urmeaza adresa mea)
Tipul contului
Cont nr.
Valuta
Cod client
Cont Curent
RO12INGB0000999900005933
RON
9093
Descrierea operatiunii Data Debit Credit
Ordin de plata prin Home'Bank
Beneficiar: Bita D. Verginia
RO76RZBR0000060007432135
Detalii: donatie
13/10/2006 100.00

adica ei zic ca vinerea trecuta deja s-ar fi transferat. Doina, daca ai extrasul de cont detaliat, sau daca nu urmatoarea data, te rog mult uita-te dupa datele astea. nu de alta, sa stiu daca ma pot baza sa mai trimit on-line. ca la banca ajung greu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doina iti scriu aici..sunt foarte ocupata dar sa stii ca nu te'am uitat..ma rog pentru voi sa reusiti..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roza_roza414 spune:

BUNA SEARA ,LA ACESTA ORA TARZIE PUTEM DISCUTA DEOARECE CAZURI DE RECUPERARE SE GASESC DIN NEFERICIRE PESTE TOT; NR. MEU DE MOBIL:0727884048 EXPERIENTA ISI SPUNE CUVANTU IN EVALUAREA CANT MAI MULTOR CAZURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana, iti multumesc fiindca te gandesti si te rogi pentru noi sa reusim!
Rozza, am deschis calculatorul abia acum si mi se pare tarziu la aceasta ora sa te deranjez,cred ca esti obosita si te voi contacta in weekend.Avem nevoie de o persoana cu experienta, care se loveste zi de zi de astfel de cazuri!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!


bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Doina, ma rog pentru Dan si sunt alaturi de voi cu sufletul.

Ti-am transferat astazi 100 RON dintr-un cont tot Raiffeisen. Sper sa se stranga cat mai repede suma de care aveti nevoie!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Marimar!iti mulumim mult!Am fost azi de cateva ori la banca sa iau exrtasul de cont caci trebuie sa mai confirm o suma si nu a fost posibil sa-l iau!se fac niste lucrari de catre elecrica pe anumite zone ale orasului si a fost curentul oprit, iar cand l-au dat la ora 17 , deja se terminase programul bancii!
Noi avem speranta caci pana la sfarsitul lunii mai 2007, sa reusim . caci banii trebuiesc trimisi inainte cu o luna, iar noi trebuie sa fim acolo pe 4 iulie 2004!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput