Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mirela!Avem programare pe 4 iulie 2007, atunci trebiue sa fim acolo!pe linkul lui Dan, apare si invitatia, dar data ne-au dat-o in luna septembrie, 4 iulie!Dumnezeu ne va ajuta prin oameni!Caici singuri nu vom putea reusi niciodata!
acesta este mailul primit pe 11 septembrie:
Dear Bita Claudiu Daniel

Your OEC transplantation appointment is on July, 6,2007 according to our waiting list. Please come to China 1 to 2 days around that date as your convenience.

Best regards

Julia


Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!
http://ajutatilpedan.uv.ro

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

DECLARATIE DE RASPUNDERE!

Noi, Bita Verginia Doina si Bita Gheorge, parintii tanarului Bita Claudiu Daniel, declaram pe propria raspundere veridicitatea cazului fiului nostru!Fondurile stranse vor fi folosite exclusiv pentru Transplantul cu celule Stem care va avea loc la :
NEUROLOCICAL DISORDER RESEARCH-TREATMENT CENTER of BEIJING XISHAN HOSPITAL.In pus de acest transplant i se va face si o operatie de hernie de disc care a fost depistata la RMN, cu laser, pentru a evita o operatie aici in tara clasica, deoarece orice rana la acesti pacienti se vindeca foarte greu.Voi informa despre depunera in coturi din 2 in 2 zile deoarece asa am convenit cu banca atunci cand s-au deschis conturile.Actele medicale vor fi atasate la link pana va fi gata siteul, in 24 ore de la aceasta declaratie, deoarece voi apela la cineva care stie cum se face, eu nu stiu.Voi informa periodic administratorul despre tot ce mai este necesar si mi se va cere.Ne dorim din tot sufletul ca Dan sa poata sa aiba sansa de a se face bine!Iar el isi doreste acest lucru mai mult decat noi!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!
Bita Verginia Doina si Bita Gheorge.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA ,sper din suflet ca pana atunci sa fie stransi banii!!!...eu te rog sa pui pe prima pagina contul ,sa fie la indemana...si sa vorbesti tu si cu admini,ma gandesc ca poate se face o campanie ca si pt Alex si Mirela...trebuie sa se faca!!!!...a,si sa scrii si ce suma de bani exacta ai nevoie pt transplan si pt cazare sau ce mai este!!!...mai e pana atunci dar sa se stranga din timp banii,cate putin de la fiecare ...va fi bine,ai sa vezi!!!... pt Dan , putere si credinta multa!!!!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mirela, iti multumim pentru suportul sufletesc!Voi scrie administratorului sa rog sa ma ajute!Credinta in Dumnezeu este si a fost alinarea noastra in acesti 10 ani!Sunt deja in cont 1515 euro si 859 ron.Suma totala tebuie sa fie 30.000 euro, cu transport cu vize cu amandoua interventiile.Voi informa aici si sumele care vor veni din alte surse, caci am facut mai multe demersuri si asteptam sa vedem daca au rezultate.Conturile sunt astea:
Sau deschis urmatoarele conturi Raiffeisen Bank, sucursala Zimnicea titular cont Bita Doina:
LEI-RO76RZBR0000060007432135
EURO-RO22RZBR0000060007432137
USD-RO74RZBR0000060008100889.
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

doina, pun si aici un link pentru voi, in ideea de a va mentine vie speranta:
http://www.postamedicala.ro/stiri-medicale/noutati-stiintifice/maimute-paralizate-isi-recapata-mobilitatea.html


vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumesc ,Meg, vad ca se descopera mereu cate ceva!este foarte bine!Mai multe variante, mai multe sperante!
Situatia conturilor:
1585 euro.
859 ron.

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

doina..io presimt ceva...zilele astea..sper sa nu ma insel..Doamne ajuta!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Liana , ce bine ar fi ca presimtirea ta sa se transforme in realitate!caci timpul se scurge...usor...dar repede pentru Dan!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA cand e gata site-ul lui DAN sa-mi trimiti si mie un PM cu el...vreau sa-l mai trimit pe aici la prieteni si cunostinte!
Doamne ajuta sa fie bine pana la urma!







Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cred ca azi sau cel tarziu maine va fi gata.Cand e gata o sa ti-l trimit!Iti multumim mult ca esti alaturi de noi!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput