Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Zilel trec, una cate una...abia steapta Dan ziua in care voi pleca spre China!Ziua care va fi "Speranta de a merge din nou"!Sa poata sa aiba dreptul sa iubeasca si sa fie iubit!sa nu mai depinda de nimeni, sa manance singur, sa bea apa singur!Ne rugam sa putem sa facem asta!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Doamne ajuta Doina sa scapati din cosmarul asta.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

deschise-ti linkul: http://ajutatilpedan.uv.ro! Un prieten al lui Dan ne-a ajutat si se pot vedea actele medicale, poze si istoricul bolii.
!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Acest prieten al lui Dan mi-a spus ca a adunat si el bani,de la diferite persoane si ca saptamana viitoare miercuri va veni aici la Dan ca sa ii dea personal si ca va incerca sa il mai ajute!Voi anunta suma totala .Credinta in Dumnezeu si bunatatea oamenilor face minuni!


bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata tuturor!trece timpul, usor, usor...si Dan asteapta ziua in care vom pleca spre China!mi-a spus ieri:abia astept sa fiu si eu cat mai aproape de tinerii de varsta mea!sa fiu si eu ca ei ...imi vorbeste aproape zilnic de ce ar vrea sa faca dupa...de visele sale...de sperante...ascult, vorbesc cu el si ma rog!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

http://ajutatilpedan.uv.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Situatia conturilor in 9.10.2006: 1585 euro, 859ron.
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

doina bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Doina,nu-ti pierde speranta ...
Cineva acolo Sus Va Iubeste,fii sigura de asta ...
Ma intristeaza mult sa aud ca nimeni nu raspunde pozitiv la mesaje.
Am fost ieri pe la banca si vreau sa le transmit celor care doresc sa-l ajute pe Dan, pe foaia de varsamant sa treaca tot numele beneficiarului, respectiv VIRGINIA D. BITA.
Eu am avut contul de pe site-ul lui Dan, cadou de la MirelaV si cand am ajuns la banca am fost intrebata toate datele.
Sa fie intr-un ceas bun si sa va foloseasca.
Putin cu putin se aduna marea!

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mena, nu imi pierd speranta!dar cateodata,parca ma simt neputincioasa in fata lui Dan,caci el este mult mei puternic decat noi!El este cel care duce aceasta suferinta!si are mereu explicatii pentru toate!cateodata ma blocheaza!cu vorbele...nu imi da ragaz nici macar sa stau suparata o clipa!imi spu:Mama si amine e o zi!
Iti multumim mult!


doina bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Asa e Doina ,cum spune Dan. Zilele n-au intrat in sac,iar stii tu vorba aceea "speranta moare ultima"
Dan se va face bine si vei apuca momentele in care te vei simtii impacata.
Eu am incredere ca totul va fi bine si dupa fiecare rau vine un mare bine.

de la mine

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Menna, si eu am incredere!Abia astept ziua in care Dan va sta in picioare si e mult mai inalt decat mine...stiu ca va veni si ziua aia!o simt!Acum Dan e cam racit, caci mai e capos cateodata si nu am avut azi ragaz nici sa iau extrasul de cont de la banca, sper ca maine se va simti mai bine!.
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

doina bita

Mergi la inceput