Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca B spune:

quote:
Originally posted by doinabita

Bianca, sunt chiar din Suceava!Mama esta din Solca, iar tatal meu era din Patrauti!dar tatal meu nu mai este...de 15 ani!Eu m-am nascut si am crescut in Suceava!Poate daca nu veneam aici...nu era Dunarea...si nici necazul acesta...
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina


Numai Dumnezeu stie de ce. Sa nu-ti pierzi credinta.

Bianca
http://www.costinkara.go.ro/Ai_sa_fugi/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Credinta nu mi-o voi pierde niciodata!Dar Dan este puterea mea!El m-a ajutat psihic si cand ii era foarte rau!Si cand am trecut prin perioade dificile(materiale)dupa ce am venit de la spital, caci eram secati...el spunea:intr-o zi va rasari soarele si pe strada noastra!iar a doua zi...se zarea o luminita de speranta...
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca B spune:

Doinabita astazi am trimis plicul recomandat, necesita semnatura si probabil ca-l vei primi in vre-o 5-7 zile. Doamne ajuta!

Bianca
http://www.costinkara.go.ro/Ai_sa_fugi/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Bianca, putin cu putin se va aduna ...nu am voie sa nu gasesc drumul spre China!Dumnezeu imi scoate in cale prieteni de nadejde, care il ajuta pe Dan!Un tanar care isi doreste sa mearga!Un suflet plin de credinta si de speranta!Iti multumim mult!Eu caut merue noi solutii, dar cateodata ma blochez...pentru putin ...caci ma uit la Dan si cand il vad in acel scaun cu rotile...o iau de la capat!
Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica_g spune:

Doina , sunt alaturi de tine! O sa vezi, are sa fie bine!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83962" target="_blank">Poveste Razvan - Stelian si Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica_g spune:

Ai raspuns singura ......

Deocamdata, atata putem... Si asteptam! Sper ca asteptarea mea sa-ti fie de folos!

Numai bine!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83962" target="_blank">Poveste Razvan - Stelian si Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica_g spune:

...Eram curioasa... Ati reusit sa stringeti ceva bani pana acum, din suma care va este necesara pt operatie, drum, spitalizare etc.???!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica_g spune:

Au luat-o razna mesajele mele... Ti-am raspuns dupa postarea ta ...

???!!!???!!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83962" target="_blank">Poveste Razvan - Stelian si Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Iti multumesc, ca esti alaturi de noi!Stiu ca trebuie sa reusim!Dar cateodata ma intreb: cum oare?

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelica_g spune:

Ieri ti-am raspuns dupa ce ai postat, insa mi-au aparut mesajele mai devreme cu o ora!! ???

Maine o sa primesti ceva banuti in cont! Iti pun pe PM numele firmei si suma, ca sa-mi confirmi cand ajung!

Iti trimit acum pe mail si modelul parintilor lui Sebi de contract si cerere. Modifica-le cu datele voastre si pune-mi-le inapoi pe mail.

Numai bine!

Mergi la inceput