Sa testam creme de zi - experiente impartasite

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

quote:
Originally posted by adana

eu folosesc creme de zii de noapte,masti si demakiante de la Yves rocher si sint foarte foarte foarte multumita si de produse si de preturi,caci au de fiecare data promotii,cumperi un produs si iti dau pe celalalt gratis...si ma abtin in fiecare luna sa nu cumpar cite ceva..

Mamica de Sebastian
Sebastian





Si mie imi place Yves Rocher(am crema de corp cu miros de liliac), au o gramada de produse bune si multe dintre ele sunt eco friendly

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilica74 spune:

Eu am un ten curat dar sunt alba, si cam sensibil, am folosit cu succes creme de la Eucerin si acum folosesc Nivea DNAge.
Sunt fff multumita se vad efectele si dupa 2-3 aplicari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Sunt foarte incantata de Gerovital, crema semigrasa de zi, antirid. Intra extrem de repede in piele si e buna ca suport de machiaj.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Folosesc de ani buni nivea Q 10 de zi / de noapte si sant foarte multumita. De asemeni laptele de corp de la Nivea mi se pare OK

Ingrid si Cristi 4 ani si 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magh spune:

Nivea pe baza de soia, pentru mine. Am un ten extrem de uscat., se descuameaza...saptamanal imi fac un peeling.Ultima data am cumparat o crema frantuzeasca din farmacie: Nutritic(La Roche Posey),care a fost Ok., dar totusi cele de la nivea m-au satisfacut mai mult.
de asemenea si Nivea Q10 plus...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmennnn spune:

salut fetelor,am descoperit produsele de la Capra nera,nu gasesc cuvinte.Sunt super, merg pentru toate tipurile de ten.Va doresc un ten super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

dar vichy a incercat cineva?pe mine ma batea gandul sa-mi cumpar una....aqualia termal....cand am vazut cat costa....ma mai gandesc..cam vreo 70 ron....si acum sunt cam stramtorata cu banii...dar ati folosit ati fost multumite?


http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

eu m-am impacat cel mai bine cu termal fix 2 de la vichy (pentru ten f uscat, deshidratat, ) , dar acum au inlocuit-o cu aceasta varianta noua aqua thermal pe care am testat-o si sunt f multumita.exista in doua variante, echivalentul intens hidratant al fix 2 este aqua thermal riche .dupa indelungi cautari cred ca pentru mine este..CREMA. cea de toate zilele si noptile (nu prea ma dau seara..ce-i drept) Tot de l-a vichy m-a dezamagit oligo 25 pe care m-a convins o farmacista sa o iau desi venisem tintit pt t.f 2. mitumac cere pliculete cu mostre in farmaciile care au vichy si vezi daca ti se potriveste!stiu ca in unele farmacii aveau programe de ..consultanta ceva si ofereau mostre.
fetele care ati incercat uleiul de migdale unde l-ati gasit in bucuresti, plsss.?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikiboy spune:

Eu folosesc Garnier Essentials si sunt mutumita de ea. intra in piele rapid. Ptr ochi folosesc Nivea Q10 plus. Imi place si aia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitumac spune:

quote:
Originally posted by maxinne

eu m-am impacat cel mai bine cu termal fix 2 de la vichy (pentru ten f uscat, deshidratat, ) , dar acum au inlocuit-o cu aceasta varianta noua aqua thermal pe care am testat-o si sunt f multumita.exista in doua variante, echivalentul intens hidratant al fix 2 este aqua thermal riche .dupa indelungi cautari cred ca pentru mine este..CREMA. cea de toate zilele si noptile (nu prea ma dau seara..ce-i drept) Tot de l-a vichy m-a dezamagit oligo 25 pe care m-a convins o farmacista sa o iau desi venisem tintit pt t.f 2. mitumac cere pliculete cu mostre in farmaciile care au vichy si vezi daca ti se potriveste!stiu ca in unele farmacii aveau programe de ..consultanta ceva si ofereau mostre.
fetele care ati incercat uleiul de migdale unde l-ati gasit in bucuresti, plsss.?


merci pt raspuns....nu stiu de ce ulei au vorbit fetele....eu folosesc ulei de migdale presat la rece(cumparat de la plafar 1 sticluta 4-5 ron)pentru portiuni ale pielii foarte uscate(calcaie,maine,coate,etc).


http://new.photos.yahoo.com/mitumac/albums/

Mergi la inceput