Copilasi din 2002 (26)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

miraklucker La Multi Ani pt David, sa creasca mare, sanatos si sa aiba o viata plina de bucuri si impliniri
Lasa cu fetele ca au si ele zile bune si rele... felicitari pt job in avans sa fie totul bine.
ruxij super pozele, le-am vazut si eu si Bogdan e un scump... insanatosire grabnica.
Nicoleta odihna placuta si asteptam pozele.
Lucia ai mers la politie? Cum se mai simnte Liviu?
HelleneC nu mai fi suparata, imediat se termina vacanta si George va fi cu voi iara.
sinzi daca si alte fete spun Da la ideea cu albumul si eu spun Da...
Crig La multi ani Mariucai de ziua numelui
ma duc sa bantui pe DC ca de stau si nu fac nimic iara ma ia toate fricile din lume si o sa am probleme la test dupaia... of ce bine ar fi sa il iau si gata cu el... nu pot intelege marea mea frica pentru acest test.

sanatate la toata lumea



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Gabriela, bafta la test! Sa povestesti cum a fost.

La multi ani sarbatoritilor de azi!

Eu n-am altceva de povestit azi, cica m-am apucat de munca pe aici pe la servici:))

Numai bine,
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


La multi ani David!Mult noroc si sanatate!
Lia bun venit!Ce ma bucur ca ne adunam si noi mai multe mamici la acest subiect.
Nicoleta bine ati venit din concediu.
Noi lenevim si nu prea avem noutati.
si multumim de urari!
Sinzi sunt pro si mi-ar placea sa fie in albumul nostru comun.Voi selecta si eu cateva poze cu Mariuca.

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

am venit pe fuga s ava anunt ca am luat testu la DMV... de astazi sunt si eu soferita.. sper sa primesc si masina in 2 - 3 saptamani.. v-am pupat si toate cele bune, mai sc dimineata...
La multi ani inca o data sarbatoritilor.
PS: suxij eu nu il las inca pe Julian singur afara, il las in curte singur dar in fata la casa sau in park nu inca.



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Felicitari Gabriela!! Ai vazut ca n-a fost chiar asa greu? Asteptam sa auzim ca ai primit si masina si sa ne povestesti pe unde umbli cu Julian.

Nici eu nu il las singur afara si nu stiu cam de la ce varsta o sa il las.

Noi azi am constatat cu uimire ca Bogdan poate citi cuvinte. Am citit impreuna o carticica si il puneam si pe el sa citeasca unele cuvinte si a reusit. Nu dintre cele mai complicate, dar asta inseamna ca e pregatit sa ne apucam sa invatam sa citim. Incep si scoala luni si o sa invete si acolo. Azi ne-au scris o scrisoare de la gradinita in care spun ca o sa fie intr-o clasa comuna pre-K/kindergarten si fiecare o sa invete conform nivelului sau. Vor primi teme saptamanal sau mai rar, cel mai rar odata pe luna. Sa vedem cum va fi.

Cam asta la noi, mai astept sa citesc povestirile voastre maine dimineata. Noi acum mergem la culcare, e 9 si 10.

Numai bine,
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Bravo, Nicole, ma bucur ca ai mai scapat de un stressss!
Eu iar nu am copilul acasa! Am vorbit la telefon cu el si-mi zice ca ii este dor de mine si ca sa mergem sa-l luam! (E la buni)
In weekend se anunta iar canicula, asa ca cred ca iar vom pleca la munte! Se anunta 36-37 grade!
Voi ce mai faceti in rest? Nicoleta, cand ne delectezi si pe noi cu niste poze frumoase din Croatia, Austria si de pe unde ati mai fost???
Crig72, LA MULTI ANI, Mariucai, cu intarziere!si o frumoasa pentru o fetita cuminte si frumoasa! V-ati distrat?
Mira, felicitari pentru noua slujba!
Nina, pe unde o fi?

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

un picutz
Katty ne pastram pentru luna viitoare.Ieri chiar am stat numai in casa pentru ca Mariuca cu o seara inainte nu s-a simtit prea bine iar eu am pazit-o pana spre dimineata adica mai exact la 8 cand am adormit de oboseala.
Ruxij foarte frumoase pozele voastre si am mai vazut persoane dragi mie prin pozele tale.Sper ca Bogdan e mai bine.Hihi noi cu cititul cred ca mai avem de asteptat.Avem o carticica level 1 si pe prima pagina scrie Hi I'm Dora.Era la noi cineva in vizita si Mariuca ii spune uite ce scrie aici Hi I'm Dora.Uimita prietena noastra imi spune stie sa citeasca ??Eu nuuu, Mariuca Ba daaa stiu ca sunt mare..hihi.
pupici

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Am pus ceva poze in albumul comun. Sper sa va placa. Daca vreti pun si peisaje, dar eu cred ca mai importanti suntem noi, ranjitii!
Felicitari Gabb pentru carnet.
Eu sunt cam pe fuga, la serviviu am intrat in paine destul de brusc... Stefan este ok, este cu mama mea si cu sora cea mica (am doua surori, una de 27, alta de 10 ani).
Sora mica a facut aseara febra mare (39) si m-am cam speriat, mi-e teama sa nu ia si Stefan ceva (are rosu in gat), azi am mers la exudat, vineri aflam ce si cum. Sper sa fie virala treab... Sunt deja cam obosita, asa este cand mai sunt si alte persoane prin casa (mama...sora...). Dar inca resimt concediul :)).
Planuim vineri o escapada in oras, ne-au invitat niste prieteni (fara copil). Hm, sa vedem daca reusim.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

La multi ani, David !
Sa cresti sanatos si voios, sa ai o copilarie ca-n basme, alaturi de surioarele tale si mandrii tai parinti !
Felicitari, Mira !
Sa va traiasca si sa va bucure mereu sufletele, printisorul voastru, alaturi de cele 2 mici printese !

Bun venit, Lia si Bogdan si bine ati revenit din concediu Lucia, Sanzi si Nicoleta !
Criss, cred ca este la mare, in concediu ! O vacanta minunata, sa aveti, Criss si Ana !
Felicitari, Nicole, pt. permis ! Sa-l stapanesti sanatoasa ! Poate sa vina masina, acum !
Katty, pupici ca te-ai gandit la noi !
Am lipsit motivat, deoarece Cristina a facut o indigestie sapt. trecuta. Dureri de burtica, greata, varsaturi... Sunt de speriat starile de greata si varsaturi, caci daca nu poate sa manance ii scade glicemia, daca nu-i fac insulina, ii creste glicemia. Si uite asa, dansam precum ne canta glicemiile.
De 3 zile este bine, si-a reluat si joaca pe afara, s-au mai echilibrat si glicemiile.
Am sa revin maine, cand sper sa ma mai mult timp de forum, sa vad si pozele voastre si ce ati mai scris pe aici.
O zi faina in continuare, va doresc !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nina, imi pare rau ca ati trecut prin ce ati trecut, dar ma bucur ca acum Cristinuca e bine! Sanatate multa!

Catalina & Robert-Andrei (4 ani)
Poze aici

Mergi la inceput