Rahova sau apropiere..... (19)

Rahova sau apropiere..... (19) | Autor: aissa

Link direct la acest mesaj

Salutari fete frumoase si cam tacute . Poftiti capitol nou!

Cristina si ghighiloi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

aissa mama ...n-ai somn? :)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

De cand am venit din concediu ma culc dupa 11 noaptea si ma scol tarziu....azi aproape de ora 9....

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luizax spune:

io m-am trezit la 9 jiuma. Mai dau un oki pe net si ies in parc la sebastian sa fac plaja ;)))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:

Buna fetelor !
Recunos cu rusinica ca nu am mai citit ce s-a intamplat intre timp din maaaare lipsa de timp dar am trecut sa va salut si sa va pup.
Noi am fost in concediu in Grecia, a fost de vis, cateva impresii am reusit sa pun de-abia aseara la " Vacanta in Grecia ", poze n-am reusit sa pun...sper ca voi reusi in viitorul f apropiat...
Imediat cum ne-am intors din concediu am fost la o nunta in familie in provincie si apoi luni imediat am inceput serviciul dupa 2 ani de stat acasa cu fetita asa ca am fost total acaparata...Am mai reusit sa intru pe-aici doar aseara...
Va pupacesc si numai bine !
A ! Mama a venit ( si cred ca o sa mai vina ) de cateva ori ziua in parcul Sebastian saptamana trecuta cu Maria ( fetita mea ) si Andreea ( nepotica mea de 9 ani ).Chiar am intrebat-o daca nu a abordat-o nimeni, ca ma gandeam ca trebuie sa fiti si voi prin zona...

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
cristina, ce bine ca doarme Ale asa de tarziu...esti o fericita.
eu sunt multumita ca ruxi aseara a dormit in patutul ei singurica si vad ca a dormit mai bine decat cu mine in pat...acolo ne deranjam reciprocdar la 7,30 s-a trezit sia bia, abia a mai reusit sa o culc putin de data asta cu mine in pat...i-am dat un bibe cu laptic si asa a mai motait vreo 45 de minute
am fost la o mica petrecere azi si cum eu nu ma simteam chiar in forma l-a alergat pe tati de l-a zapacit ce deh...doar nu era sa o lasam sa-i distruga toata casa gazdei
va pup pe toate
noapte buna

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da Monica....daca nici n-ar dormi nu stiu cum ar mai trai ca din mancare slabe sperante. Azi iar a facut greva. Partea proasta e ca sculandu-se la noua am ajuns in Sebastianul nostru "umbros" dupa 10 cand vorba Luizei era tocmai bine de plaja .
Anculina astept pozele, am citit impresiile tale vad ca esti foarte multumita de locatia aleasa.

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

mai nici ruxi nu a vrut sa manance supitza astazi...am facut o crema de legume(pasata) si am pus crutoane si smantana...la baieti le-a placut f mult dar ea nici nu a vrut sa guste...in schimb a mancat un "ciocanel" de pui si cand s-a terminat incepuse sa planga fiindca mai vroiai-am mai dat si din al doilea dar a fost doar pofta ca nu mai putea sa manance...
maine trebuie neaparat sa fac iar alta supa...ori de pui cu fidea sau "gaushca" sau de roshii cu aceleasi combinatii...e sclifosita rau

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Neata fetele!
Noi am fost plecati la tara in we. de-asta nu am intrat deloc zilele astea, aseara am vanit tarziu.A fost ft. obositor, dar Alexei cred ca ia plactu si ia priit areul de-acolo.Sper ca diseara sa reusesc sa pun cateva poze in album.
Aissa, nu am reusit sa mai gasesc capitolul anterior ca banuiesc ca ai povestit cum a fost la mare.
Acum ma duc sa pregatesc micul dejun al Alexei, poate, poate da Domnul sa manance si ea ceva.
Pupici si o saptamana buna sa aveti!

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Aissa, ti-am vazut pozele, superbe , asa cum am banuit cred ca ati avut parte si de zile urate si de zile frumoase, ma refer la vreme

DORY & ALEXANDRA DENISA
http://photos.yahoo.com/dory232002

FILMULETE : http://www.dropshots.com/dory232002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Da Dory, am avut jumate-jumate, 3 zile nasoale, 3 frumoase, asta e.
Noi ne-am lenevit de tot, iar la 9 ne-am trezit, la 10 abia am iesit afara, e o placere in Sebastian pe la 11 asa.... Of ce vreau si eu un parc cu umbra.

Cristina si ghighiloi

Mergi la inceput