bebe alex superstar!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

O poveste frumoasa istorisita cu sharm

He-he... Si eu am prins examen - era o studenta tare timida, insa fiind in ungureste n-am inteles chiar deloc ce ziceau - nici studenta si nici profesoara. Dar stiu ca la 80% din raspunsuri profesoara clatina din cap si zicea "nem"... adica de... nu-i tocmai bine...

Inainte de a naste mi se parea tare nashpa sa ajung sa fiu cobai la examen - si am descoperit cu stupoare ca a fost cat se poate de ok, eram atat de happy ca in sfarsit nasc, incat n-am avut chiar deloc probleme vizavi de studentii care se falfaiau pe-acolo...

Multa sanatate si sper sa ne vedem cand ajungem, prin Cluj (ufff... tare dor imi e de Cluj...)

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor, 21 iunie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

am crescut mari deja si acum suntem si participanti la concurs dc 2006 in imagini, asa ca daca vrea cineva sa ne voteze sa o faca:
pagina 3 poza 3 alexnastere se numeste. multumim

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Felicitari Arleena! Bine ai venit pe lume bebe Alex!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza din concurs a Dianei se numeste Humulesti.jpg - Va place???

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

FELICITARI CU IMPLINIREA PRIMULUI AN DE VIATA!!!

lA MULTI ANI, toti sa fie frumosi si cu mult soare! Felicitari si tie, Mamico, cu implinirea unui an de la nasterea lui Alex, un eveniment pe care nu-l uita nici o mama! Sa fii fericita alaturi de sot iar copilul sa-ti aduca numai bucurii!

Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Arleena frumoasa povestea dar si mai frumos cireselul!!
La multi ani!! sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii!!

Cami & Sofia
poze Sofia
filme Sofia
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24252231dd43d47382a52a" target="_blank">
primul an cu Soficu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24150fb1164e749e8d7bae&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">clip cirese 8 Martie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

CristinaGoji merci. vad ca esti din cluj dar nu cred ca te-am mai intalnit pana acum pe forum la nici un subiect cu clujence.

camiM merci si tie de complimet

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
www.flickr.com/photos/49551753@N00/sets/72157594507626190/" target="_blank">POZE
www.youtube.com/profile_videos?user=arleena79" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput