bebe alex superstar!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

quote:
Originally posted by maria gastaldo

Superpoveste si superbebe! da' ce parinti tineri!
chiar sunteti pusi pe fapte mari
felicitari pentru asa un baietel dragalas!
Maria



maria multumim de complimente dar nu suntem chiar asa de tineri, avem 27 ani si eu vroiam inca din clasa a XII-a primul copil pana in 28 ani...am invatat prea mult la genetica cand am dat examenul de admitere la faculta ....

Sanziana si povestea ta m-a emotionat f tare mai ales ca ai trecut singurica prin tot. sa ai parte numai de fericire alaturi de Marina si felicitari pt ca ai ajuns pe prima pagina la desprecopii

karina multumim

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE

www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

super povestea ta.iar pozicile sunt superbe.
sa fiti sanatosi si voiosi cu totii..ca de frumuseii...sunteti slava Domnului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

quote:
Originally posted by oanabbb

super povestea ta.iar pozicile sunt superbe.
sa fiti sanatosi si voiosi cu totii..ca de frumuseii...sunteti slava Domnului.



multumim

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE

www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


BRAVO Arleena pentru minunea de baietel pe care ai adus-o pe lume !!! Sa fii enorm de fericita alaturi de comoara ta !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanicea spune:

felicitari curajoaso! te admir pt senintatea cu care iei lucrurile asa cum trebuie ele sa se intample ! sa te bucuri de baietelul tau si sa ii faci si o pereche cu acre sa se iubeasca si cu care sa-si imparta momentele copilariei!

fericire si sanatate multa!!!!!!!!!!



noutatifoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

cryna77 si multumim...chiar suntem amandoi foarte fericiti alaturi de Alex...sa-l vezi pe tac'su ca nu-si mai incape in pene cand iesim la plimbare si toata lumea se uita dupa ochisorii piciului

roxanicea si tie....si multumim de urari....bebe 2 vine cand ne gatam casa, inca nu e gata proiectul dar deja unde pune tobogan,groape cu nisip si piscina pt copii e plauit



de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE
www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicopuscasu spune:

F. emotionant Arleena, ff dragutza povestea ta...ai fost curajoasa, felicitari!!!!
Sa-ti triasca puisorul cel dragutz si sa fie sanatos!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:


lume lume am cel mai frumos bebelus
dovada aici

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)
POZE
www.dropshots.com/arleena" target="_blank">Filmulete
nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Arleena ai intradevar un baietel minunat, super frumos si foarte activ. Asa de mult imi doresc ca si minunea mea din burtica sa se nasca repede si sa fie la fel de frumusel sau frumusica... Uitandu-ma la filmulet (care m-a emotionat) am simtit cum bebelinul se misca, cred ca vroia sa-mi spuna "Hei, sunt si eu pe aici!", ca de ieri o lasase cam moale.
Iti doresc multa rabdare in a-l creste, sanatate si tie si lui si... o surioara sau un fratior curand!

Rebiana 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

Rebiana mult si iti dorec o sarcina cat mai usoara in continuare si un bebe sanatos si frumos sa-ti umple de bucurie sufletul. nu ai aflat intre timp ce va fi?baietel sau fetita?

de Alex SUPERSTAR (8 mai 2006)

Mergi la inceput