Prichindei martie-aprilie 2005 (102)

Prichindei martie-aprilie 2005 (102) | Autor: ligia13

Link direct la acest mesaj



Ne-am facut copilasi mari!

Livia (n.18 ianuarie) Lorelai
Maya (n.18 ianuarie) Lorelai
Mihai Alexandru (n.17 februarie) Ninocikap (n.19 iulie)
Stefan Catalin (n.23 februarie) Cameron
Stefan Costin (n.25 februarie) Ellinia
Irina Maria (n.27 februarie) Betilina
Alicia (n.1 martie) Caramella (n.30 mai)
Sylvia Eloise (n.1 martie) Mary-Jane
Sonia Mara (n.2 martie) Ariadnabr
Bernhard (n.2 martie) Alessia 105
Lavinia Ana-Maria (n.4 martie) Lauraspeedy
Alice Gabriela (n.4 martie) Elibui (n.26 februarie)
Alexia (n.5 martie) CatXO
Melissa Ioana (n.7 martie) Claudia_2803
David Emil (n.9 martie) Erix
Rares Andrei (n.10 martie) Andrruzza
Alessandra (n.10 martie) Giuliatm
Brien Constantin (n.10 martie) Dariaevelin
Vlad Antoniu (n.11 martie) Coco
Eva Maria (n.13 martie) Ana71
George Alexandru (n.13 martie) Simonnete
Bianca Ecaterina (n.14 martie) An-k
Darian Gabriel (n.16 martie) Ako
Rares Mihai (n.16 martie) Ako
Bianca Maria (n.16 martie) Nika
Ema Ioana (n.17 martie) Anca Micaela
David Andrei (n.18 martie) Smmiha
Andrei (n.18 martie) Infofun
Calin David (n.18 martie) Calimend
Alexandros Xenofon (n.19 martie) Zuzunaki
Rares Mihai (n.21 martie) Carmenduta
Dario (n.21 martie) Camelia Geanina 78
Mara (n.22 martie) Rp
Sara Mihaela (n.22 martie) Iuliana Sara
Ioana Alexandra (n.23 martie) Rrox3
Andrei - Bogdan (n.23 martie) Crisa-77
Luca Joszeph (n.23 martie) GabiG
George Victor (n.24 martie) Coral
Tudor (n.24 martie) Unariel
Nicola Adriana (n.26 martie) Raluk
Vlad Stefan (n.26 martie) Lazy
Julia Diana (n.29 martie) Marox
Karen (n.30 martie) Hiroral
Iosif (n.31 martie) Kathywsha
Rada Valentina (n.2 aprilie) Carmissis
Stefan (n.3 aprilie) ClaudiaH
Daria (n.3 aprilie) Gegea
Antonio-Haruki (n.4 aprilie) Mihaela Imai
Gabriel-Stefan (n.5 aprilie) Gabrianah
Adina Nicoleta (n.7 aprilie) Giliutza
Thomas Daniel (n.8 aprilie) Gabrielaveres
Thea Ioana (n.9 aprilie) Crangutalil
David (n.9 aprilie) Cenia
Daniel (n.9 aprilie) Corrinutza
Emilia Alexandra (n.11 aprilie) Geta Sava
Jenny (n.13 aprilie) Simmypo
Dora Ioana (n.13 aprilie) Ionela r
Irina Ana-Maria (n.14 aprilie) Andira
Alexandra (n.14 aprilie) Adela 20
Ioan Rares (n.14 aprilie) Oanamaria Luiza
Alexandra (n.15 aprilie) Adseana
David (n.17 aprilie) Ocrainic
Martijn (n.19 aprilie) Dantje
Mihai Cosmin (n.20 aprilie) Danuta t
Antonia Maria (n.20 aprilie) Teodora Racz
Vlad George (n.20 aprilie) Shumi
Bogdan (n.20 aprilie) Lali74
Letitia Medeea (n.21 aprilie) Oanamc
Andreea Maria (n.21 aprilie) Andreoti
Adela Maria (n.22 aprilie)Cristinatwo
Rares Ionut (n.22 aprilie) Cristinatwo
Radu Victor (n.22 aprilie) Ligia 13
Alexander Christian (n.22 aprilie) Lantana7
Alexander Paul (n.22 aprilie) Valenka
Matei (n.22 aprilie) Pisicuta si Matei
George Stefan (n.22 aprilie) laura72
Cezar Georgian (n.23 aprilie) Adrianafedorca
Dalia Larisa (n.24 aprilie) Lauradaria
Alexandru (n.25 aprilie) Mamacita
Daria Maria (n.25 aprilie) Mihaela agh
Delia (n.26 aprilie) Loreen
Calin George (n.26 aprilie) Connie 1974
Miruna Ioana (n.28 aprilie) Miska
Andrada Cristina (n.28 aprilie) Simonela
Sara Narcisa (n.29 aprilie) Danna J
Vladimir (n.30 aprilie) Sibip
Delia Melissa Mamanati (n.30 aprilie, 3,7 kg., 49 cm.)



Acum suntem 42 si 45 si suntem tare frumosi Specialii 2005 by Alessia 105

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48054" target="_blank"> Aici am asteptat sa soseasca in viata noastra
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48283" target="_blank"> Aici am inceput www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48498" target="_blank">2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48896" target="_blank">3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49250" target="_blank">4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49659" target="_blank">5 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49997" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50554" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50895" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51300" target="_blank">9 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51708" target="_blank">10 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52007" target="_blank">11 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52286" target="_blank">12 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52593" target="_blank">13 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53102" target="_blank">14 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53589" target="_blank">15 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54100" target="_blank">16 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54596" target="_blank">17 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54835" target="_blank">18 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55025" target="_blank">19 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55318" target="_blank">20 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55723" target="_blank">21 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56093" target="_blank">22 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56502" target="_blank">23 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56761" target="_blank">24 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57010" target="_blank">25 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57485" target="_blank">26 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57976" target="_blank">27 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58150" target="_blank">28 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58383" target="_blank">29 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58636" target="_blank">30 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58947" target="_blank">31 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59070" target="_blank">32 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59211" target="_blank">33 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59355" target="_blank">34 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59451" target="_blank">35 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59533" target="_blank">36 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59636" target="_blank">37 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59782" target="_blank">38 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59897" target="_blank">39 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60032" target="_blank">40 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60173" target="_blank">41 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60405" target="_blank">42 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60535" target="_blank">43 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60619" target="_blank">44 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60751" target="_blank">45 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60858" target="_blank">46 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61031" target="_blank">47 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61292" target="_blank">48 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61503" target="_blank">49 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61684" target="_blank">50 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61888" target="_blank">51 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62155" target="_blank">52 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62405" target="_blank">53 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62504" target="_blank">54 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62726" target="_blank">55 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63032" target="_blank">56 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63190" target="_blank">57 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63391" target="_blank">58 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63581" target="_blank">59 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63734" target="_blank">60 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64009" target="_blank">61 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64309" target="_blank">62 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64562" target="_blank">63 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64804" target="_blank">64 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64913" target="_blank">65 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65065" target="_blank">66 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65311" target="_blank">67 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65777" target="_blank">68 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66034" target="_blank">69 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66394" target="_blank">70 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66651" target="_blank">71 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66887" target="_blank">72 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67161" target="_blank">73 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67413" target="_blank">74 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=67705" target="_blank">75 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68099" target="_blank">76 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68496" target="_blank">77 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69071" target="_blank">78 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69350" target="_blank">79 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69571" target="_blank">80 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69759" target="_blank">81 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69949" target="_blank">82 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70198" target="_blank">83 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70564" target="_blank">84 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70904" target="_blank">85 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71170" target="_blank">86 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71450" target="_blank">87 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71714" target="_blank">88 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71970" target="_blank">89 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72365" target="_blank">90 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72740" target="_blank">91 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73167" target="_blank">92 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73753" target="_blank">93 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74086" target="_blank">94 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74393" target="_blank">95 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74831" target="_blank">96 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75230" target="_blank">97 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75756" target="_blank">98 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76524" target="_blank">99www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77035" target="_blank">100www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77513" target="_blank">101





Listuta din nou cu mic

Elibui
Andira Nati
CatXO Daria
Zuzunaki dpn: 1 august 2006
Mamanati dpn: 12 august 2006



Eu si Raducu (22.04.2005)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Daca stau acasa si ma plictisesc, m-am gandit sa fac si eu un lucru util, sa deschid subiect nou!
M-am straduit sa pun si listutza, as fi frut sa fac update la fetele care au nascut, dar mai tin minte elibui si CatXo daca ne-au spus ce nume au pus la fete.

Va multumim pt complimente : caramella si andruzza.

cenia, pai normal ca tre sa stie toata lumea... . Nu te-ai suparat nu pe mine? Dar daca stau acasa , am timt si citesc pe Dc pe la toate subiectele. Bafta!

Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

salutare Ligia.pana la urma iti ptieste boala.nu?!.
am admirat-o si eu pe Nati cea mica si gingasa.Andira sa va traiasca sa va bucurati de ea si de Irina .


Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Dragele mele, buna dimineatain primul rand am vazut pozici cu un ingeras pe numeNati, frumoasa si pretioasa, m-am indragostit pe loc de ea, parca as mai vrea si eu un bb. Sa te bucuri de momentele astea minunate si sa te odihnesti cat poti andira, ai facut o treaba buna! Felicitari inca o data!Noi am avut examene in ultimul timp, azi primesc rezultatele care sper sa fie la fel de bune ca ultimile, nu stiu daca v-am spus ca m-am pus cu burta pe scoala de limba apoi vreau sa urmez un curs de decoratoare, probabil de anul viitor. Deci ocupata in ultimul timp, parintii mei serbeaza pe 50 de ani de la casatorie pe luna asta, sunt fericita pentru ei, imi pare rau ca nu sunt in tara sa sarbatorim. Sper sa reusesc sa-mi iau cetatenia Belgiana si sa ajungem si noi in tara la sf lui August. Daca nu m-as duce cu placere in sudul Frantei sau oriunde in Franta care mie imi place mult!Marox te pup si ma bucur sa citesc despre voi din nou! La multi ani lui Alex!La multi ani Ligia si insanatosire grabnica, zici ca ai primit bani chiar in preajma zilei tale? Ce-ti cumperi frumos?Ank oare cum am scapat ca Bia e bolnavoiara, te-am sunat si de dimi, a raspuns Hugo, mi-a zis ca esti la scoala (asa de dimi?) te sun eu inainte de a merge si eu la scoala!Daria si mie mi se pare foarte importanta dezvotarea psihica a Sarei, ma intereseaza sa fie un copil relaxat, sa aiba incredere in ea de mica sa stie ce vrea si sa poate sa se concentreze la ceea ce face. Eu o admir pe Sara deja, are o personalitate, daca se joaca nu pot sa-i distrag atentia usor, si nici nu o deranjez, ii place sa duca lucrurile la capat, daca se apuca de un joc, e preocupata si face ce-si propune ... cu strainii noi neavad prea mult prieteni si cunoscuti e destul de distanta, dar nu plange sau reactioneaza anormal, de multe ori o las, ii spun ca vine mami eu sunt la baie sau in alta incapere, nu plange deloc... uneori vine dupa mine. E foarte independenta, nu plange niciodata ca vrea in brate, daca vrea, vine la mine si pune capul pe pieptul meu, sau imi atragea ea cumva atentia, e o minunte de copil. Ce am incercat sa fac cu Sara a fost sa o inteleg ce vrea, ca traduc semnalele care mi le transmitea si sa o respect. Daca nu mai vroia sa mamance sau sa bea nu mai insitam, daca vrea sa ma ia de manuta sa imi arata ceva imi faceam timp pentru asta, si Narcis la fel. Cred ca e bine sa stie ca se poate baza pe noi oricand are nevoie, iar noi sa o respectam si sa o intelegem.M-am cam intins la discutii, mai revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rp spune:

Caramella, daca nu prea bea lichide ar fi bine sa-i prinzi pipilica de dimineata. Cum se trezeste o speli repede, o usuci bine ca sa se prinda adezivul de la punguta, iar cind o aplici ai grija ca toata putzica sa fie cuprinsa in fanta, in special partea posterioara. Asezi punguta inspre fund, ii pui pampers sa nu traga de ea si astepti cuminte. Daca pierzi urina de dimineata, dupa laptic si ceva apa, intr-o ora tot face ceva.

Marutza, iubirea noastra

roxana si marutza (22.03.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Andira, e minunata Nati! Si eu zic ca seamana cu surioara ei, chiar mult. Doi copii reusiti si frumosi!

Ligia, pentru update: pe fetita lui CatXo o cheama Daria, iar elibui nu-mi amintesc sa fi mentionat..

Mamacita, unde esti? Nu prea ti-ai facut norma.

Vreau soare, vreau caldura, vreau vreme frumoasa!!! M-am saturat de timp ploios ca de toamna si de frig... E 15 iunie si nici nu zici ca e vara; cand eram eleva, ziua de azi era speciala, ma bucuram ca vine o vreme ceva mai indelungata in care sunt aproape suta la suta stapana pe timpul meu. Si parca era asa cald...
Daria face nani si sper ca atunci cand se trezeste, sa se opreasca ploaia si sa putem iesi la plimbare.
tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Buna ziua,

Va multumim frumos pentru aprecieri si Biencusa va pupaceste

Noi am sunat la doctor pentru a fi mai siguri cu acea reactie- se ia, nu se ia?- Nu se ia!! e reactie si nu boala. Inca nu i-au trecut bubitele, dar s-au rarit si au palit.

Vad ca se discuta despre dezvoltarea psihica a bebelusilor, intr-adevar ii putem influenta foarte mult, si imaginea parintilor, atmosfera din casa, dintre membrii familiei le ramane ca o amprenta. Eu constientizez ca nu ma comport asa cum mi-as dori pentru ea sa fie. Asa ca am hotarat sa ma schimb, putin in bine. Pentru ca ea sa aiba un exemplu pozitiv. Nu ne certam si nu ridicam vocea orice-ar fi, fac patul in fiecare dimineata impreuna cu ea- ma asista:), indiferent cat as fi de grabita, ne spalam pe dinti impreuna... . Citesc si sper sa-i insuflu dragostea fata de carti- pe care eu am descoperit-o in liceu:(, carti pe care nu le aruncam, rupem sau calcam pe ele incercam sa le respectam- cu ziarele in schimb nu am reusit sa o conving inca, ceva trebuie sa rupa si ea. Cand se plictiseste o trimit sa aduca cc cartea sa citim(in raftul de jos al unui dulap i-am pus 3 4 carti cartonate cu animale, bibleoteca ei), aduce una dintre ele- ne uitam pe poze si inventam o povestioara scurtuta. O jucarie preferata este testoasa- remorca despre care v-am mai povestit, o incarca, o descarca, transporta.... De cand a venit caldura am scos o paturica pe terasa si fotoliul ei (mic, mic) se aseaza acolo si priveste masini, si trecatori cand sunt. De obicei se descurca singura. Mi-am propus cel putin o ora pe zi in care sa ma joc cu ea, aratandu-i ceva nou, cum se poate juca, sau un joc pe care il stie dar nu o atrage. Altfel ma lasa sa fac treaba prin casa, sa mananc..etc, dar.. nu ma lasa la computer. Cum ma vede aici, lasa orice activitate si vine si ma trage de haine, sa o iau in brate sau sa merg sa ma joc cu ea. Daca dispar in alta camera de cele mai multe ori vine dupa mine daca e usa intre-deschisa, daca nu bate in usa de cateva ori dupa care isi vede linistita de ale ei. Este adevarat ca nu am incercat intr-un loc strain, dar la cat de sociabila e... mai bine nici nu incerc. De vorbit inca nu vorbim decat pe limba bebeluseasca' dar nu imi fac probleme avand in vedere ca aude 4 limbi- 2 principale. Vorbesc cu ea si o incurajez sa-mi raspunda, dar mai mult decat silabe de ea intalese nu spune... si cuvintele vechi: mama, papa, uite (care defapt e ete) si da da. Cu somnul stam bine de o saptamana incoace caci a avut o perioada tare agitata si incepusem sa ma ingrijorez. Am trecut si prin "fundu' de pamant" dar ne-am linistit. Si acum plange daca nu i se da ceva, dar se pare ca a inceput sa intaleaga ca nu are voie si acces la orice.
Acum,- ne vom muta la sfarsitul lui iulie la curte, vreau sa-i cumpar nisip, si o mini piscinuta pt a se invata cu apa si nisipul pana ajungem in Spania, in septembrie. Am gasit cateva dragute si ieftinute aici www.fun.be/" target="_blank">http://www.fun.be/, catalog, si apoi cel din dreapta sus 'zomer opz'n kop', la pagina 4 e o piscinuta cu topogan f draguta, dar la pag 5 imi place cea cu verde si alb- ca sa ma balacesc si eu. Ma ajutati cu o idee?. eu le-as lua pe amandoua... dar, ajunge una singura.

Va pup.

anca si micutza Bianca(14/03/2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

Oanamaria, cred ca tu m-ai intrebat despre pretul sejurului la Fréjus. Da, am platit 240.00 € saptamina, fara pensiune. E asa de ieftin pt ca era in luna mai, si pentru ca am avut o reducere de 40 € prin comitetul de intreprindere. In august e cel mai scump, poate ajunge la 600-800 €. Acuma depinde si de suprafata apartamentului, noi am vrut unul mai mare pt ca am luat-o si pe mama cu noi.

Danna, poate ca anul asta ne intilnim in Franta?! Sarei din partea lui Alex si-a Juliei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

andira nati este absolut superba!!!Nu-mi pare a semana izbitor cu Irina, totusi,au trasaturi comune,doar sunt doua surori frumoase
marox la multi ani pentru prichindelul tau ! ma bucur ca sunteti bine,si si-a dat drumul la vorba. S-ar putea,mai mult ca sigur,sa aiba intarzierile in limbaj din cauza ca e copil bilingv. va imbratisam si asteptam poze cu Alex si Julia
caramella bafta astazi la dr! Astept sa ne povestesti,va tinem pumnii sa nu fie probleme.
cenia spor la treaba si reusita garantata!
ligia buna treaba! pe de-o parte e mai bine asa, ti-au venit banii de-odata!
rrox asteptam poze cu fetitele tale cu mare nerabdare. Flicitari pentru mariuca,fata cea desteapta
djante bafta la examen!
adriana frumoasa gasca de la bloc.Cum se intelege Cezar cu ceilalti copilasi?/?la multi ani sarbatoritei!
gabrianah ce faceti draga noastra?

Poze frumoase cu noi
www.dedesign.ro/ludic" target="_blank">LUDIC-PENTRU COPII

"Sa traiesti pe pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul soarelui in fiecare an" -- Ashleigh Brilliant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

an-kam vazut piscinile. Excelente! si nici nu-s scumpe!! Cred ca Bia va fi incantata!

Poze frumoase cu noi
www.dedesign.ro/ludic" target="_blank">LUDIC-PENTRU COPII

"Sa traiesti pe pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul soarelui in fiecare an" -- Ashleigh Brilliant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

gegea, daca si la voi e ploaie si urat inseamna ca nu plaja o opreste pe mamacita sa ne mai scrie. Ce o fi cu e? A zis ca dispare?
Ce memorie ai gegea!

cenia, am uitat sa va intreb. V-a adus tati un Furby?





Eu si Raducu (22.04.2005)

Mergi la inceput