Copilasi din 2002 (25)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Vacanta in Romania 2006

Iacata am reusit sa pun pozele din vacanta din RO, nu va asteptati la cine stie ce ca nu am facut poze excelente... tot am uitat camera acasa cand era ceva frumos de pozat .
si maine intru sa vad si eu pozele voastre

PS: Azi la 4 AM Julian nea dat desteptarea asa ca la amiaza nu l-am mai pus la somn, cu speranta ca azi pe la 8 PM va adormi si nu se va mai trezi pana a doua zi cel repede la 6 AM...




Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
1, 2, 3, 4, 5, 6
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Servus.
Nu cred ca voi pune curand poze. Daca doriti sa ne vedeti, dati-mi PM cu adresele de mail. :)
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

GAbbriela am vazut pozele!Si am impresia ca Julian seamana din ce in ce mai mult cu tatal lui.Se pare ca v-ati distrat bine in Ro si pe unde ati umblat.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna, am intrat putin sa va salut inainte de plecare!
Multam ptr. urari!
Gabbriela, o sa incerc sa aplic metoda pe care ai zis-o tu cu serbatul zilei de nastere in ultima zi de gradi, mai ales daca va fi pe 15 iulie (adica destul de aproape de ziua lui), totul e sa fie copilasi destui! Sau poate ii facem o petrecere surpriza (gen McDonalds) si sa-i invitam cativa colegi mai apropiati de la gradi. Am vazut pozele din vacanta din Romania, frumoase... V-ati distrat!

In ultimele zile v-am citit toate povestile nasterii, cele care le aveti, si m-am dus si mi-am recitit jurnalul pe care l-am tinut atunci si in care am povestit experienta nasterii. Am retrait fiecare moment, poate o sa-l (tran)scriu si eu desi nu are nimic special in el, doar faptul ca s-a nascut copilul meu minunat!

Catalina & Robert-Andrei (3ani si ceva)

Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Va salutam si noi...

Azi la gradi David are zi de balaceala!!! Cred ca o sa se distreze...au bazine cu tobogane pt pusti si tasnitoare cu apa!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ana_maria222, frumoasa domnisoara…
katty, ce dragalas e vanatorul Andrei… super pozele, se pare ca ati avut o servare pe cinste pitic scump.
Eu zic mai bine la gradi cu tort si cu lumanari, ca oricum el isi doreste mult sa ii cante copii LMA acolo si ar vrea sa fie si el centru atentiei pt o zi la gradi cum sunt alti copii. Ai putea sa le spui la mamici cu 1 - 2 saptamani inainte ca vrei sa faci o mica petrecere in ultima zi si poate ca isi vor lasa copii la gradi. Astept poze de la ziua lui.
Lucia Yap, seamana Julian cu Mike foarte tare, mai bine iti dai seama de asemanarea dintre ei cand sunt amandoi tunsi , dar Julian nu vrea sa stea la tuns, zice ca lui ii place parocu ala mare. Am avut o vacanta ok, mai buna ca anu trecut, s-ar putea si mai bine... dar nu ma planc . pe Liviu scump si dragalas.
sinzi poze de la gradinita nou a lui David nu ne dai si noua? pe David scump
criss1902, o domnisoara adevara este Ana si frumoasa foc . Vad eu ca toti copii pe la gradinitele unde merg pipici vostri sunt cuminti si stau pe scaunele si recita poezi , numa al meu nu
Anina_n am vazut si pozele vostre de la tabara cu copii diabetici, super frumoase, Cristina e o scumpa, sti doar asta ca iti spun zilnic. Pup dulce mami curajoasa si fetita deosebita

PS: Astazi mi-a dat destepatrea la 3 AM julian, ieri nu lam pus la somn de amiaza, trezit de la 4 AM si culcat la 7 PM speram sa doarma mai mult. Dar nu a vrut, asa ca l-am dus la baie si dupaia m-am ratoit la el, mergi la somn ca sunt terminate si nu am chef de joaca si nici de povesti, asa ca sa pus piciu meu suspinand in pat si tot a mocait-o pana a adormit iara.. s-a trezit la 6 AM “mami, gata pat, gata nani , ok?”

O zi superba la toata lumea



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

http://community.webshots.com/photo/550940998/2641491110087737923UmpDQD

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

super pozele sinzi, david e un scump si un dragalas... PS: Mai stai si tu la soare

quote:
Originally posted by sinzi_ana

http://community.webshots.com/photo/550940998/2641491110087737923UmpDQD

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David








Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gabb, io stau la soare mereu...da' tot asa arat!!! hihi!!!!
O sa fac poze si la noua gradi a lui David...azi au avut zi de bazin si s-au balacit (sau v-am spus???)!!!!

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Tare aia cu David pe masina si mi-a mai placut cea cu jocul pe televizor.Cred ca daca ar avea Liviu asa ceva, nu s-ar mai dezlipi de acolo.


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! Liviu - desene si picturi noi

Mergi la inceput