Copilasi din 2002 (25)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Buna, Buna!
Sper sa aveti un inceput de saptamana cat mai frumos!
Lucia-Mirela, bine ai revenit din concediu si de la nunta! Iti dam ragaz doua-trei zile sa pui poze! Sper ca v-ati odihnit la Campulung.
Nicoleta, ma bucur ca Stefan e mai bine si ca tu esti mai linistita si cu moralul ridicat! Te asteptam cu vesti bune despre un viitor cat mai repede!
Sanzi, am citit si subiectul tau, n-am avut timp sa scriu acolo, dar ideea este excelenta, o sa astept sa se stabileasca niste directii! Greu va fi la inceput dar cu siguranta noul subforum va avea rezultatele scontate.
Nicole, ti-am urmat sfatul si am intregit albumul si cu poze cu mami si cu tati!
Am vazut albumele toate si sunt frumoase de tot, dar unele mai necesita fotografii! Atata doar ca n-am descoperit link-ul de pe prima pagina.
Mira, nici nu poti sa-ti desparti copii, bineinteles ca trebuie sa-i pui pe toti trei, oricum prima poza pusa de tine e superba!
Crig72, unde sunt pozele cu Mariuca?

Noi ne-am gandit sambata sa mergem la WaterPark la Otopeni, daca va fi frumos afara! Fetele din Bucuresti, stiti daca mai functioneaza anul asta? Anul trecut am fost o data si ne-a placut, vrem sa reeditam figura.
Intre timp moralul ni s-a mai ridicat cateva grade, fiindca scriam zilele trecute ca sotul a luat primul interviu ptr. un job (dupa ce daduse mii la nu's cate). Vineri s-a dus si a batut palma cu ei, si au stabilit ca pe 17 va incepe la noul loc de munca! E superentuziasmat si mi-a transmis aceeasi stare!
Va pup pe toate! M-am intins cat o placinta!




Catalina & Robert-Andrei (3ani si ceva)

Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, felicitari pentru noul job al sotului! Sa fie bine si ne spui cum i se pare!
Criss, noi mergem in Croatia, apoi vrem sa ne intoarcem prin Italia (2-3 zile)(sa trecem prin Ancona, mergem la niste rude in Arezzo, apoi Florenta si Venetia), vrem apoi undeva la munte in Austria (2 zile, apoi acasa, ca ni se termina concediul. Speram sa reziste piciul, daca nu vedem noi cum ajustam vacanta!
Sunt tare entuziasmata de concediul asta. POate la anu voi fi cu bebe si nu mai putem... Speram sa fim.
Sinzi, intru si eu pe link sa vad ce si cum.
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nicoleta, ce traseu interesant de concediu aveti, chiar sunt curioasa cum va rezista Stefan la atata drum. Noi pana sa plecam la Olanesti, ne gandeam sa plecam in Italia, cu masina, bineinteles, dar ne-a fost teama dedrumul lung, asa ca abia astept sa ne povestesti. Cand plecati?
Nicole, am vazut omuletul de pe prima pagina (cel cu flash-ul), dar nu-l remarcasem fiindca este pus dupa "Dintr-un total de 219 copii avem" si inainte de a se zice cati baieti si fetite sunt pe forumul nostru. Poate trebuie scris langa el: Album foto cu pitici de 2002 sau ceva in genul asta

Catalina & Robert-Andrei (3ani si ceva)

Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Katty, te rog nu ma speria si tu.
Noi drumul pana in Croatia vrem sa il facem in 2 sau chiar 3 zile (prima oprire - Pitesti, a doua, Ungaria, apoi Croatia, pe 30 seara trebuie sa fim acolo). Stam 7-8 nopti, apoi cu feribotul din Split in Ancona (pana in Split, pe autostrada), de acolo 150 km pana la Arezzo...
Arrezzo, o noapte sau 2, apoi 3-4 ore pana in Venetia, dupa care in Austria (drumurile sunt foarte bune, mai peste tot autostrazi, limita maxima 13okm/ora), 2-3 nopti in munti. Apoi acasa, cred ca facem o escala de o noapte.
Astea sunt datele aproximative. Saptamana asta facem schema fixa.
Eu sper sa avem forta sa facem toate astea, dar daca nu, ne adaptam din mers. In Arezzo am niste rude. Si in Austria au stat niste colegi la preturi acceptabile si a fost super bine.
Nicoleta
PS Avem planuri mari, dar daca nu putem...mai vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

katty gata, am modificat in prima pagina a subiectului, ce zici, acum e mai bine?
Merg si eu imediat sa vad ce poze s-au mai pus prin albume.. sa sti ca nu e datoria mea sa umplu albumele cu poze , e a celui a carui nume este sub album .. asa ca fetelor la treaba, puneti poze ... o sa caut si eu cu Julian si o sa pun mai multe.
Felicitari pt noul job .. sa aduca banii multi in casa.
Nicoleta ma bucur ca stai cu moralul mai bine, si sper ca o sa vi cat de curand cu vestea cea mare, Bebe mic pe drum...
Sa sti ca aveti planuita o vacanta superba, nu e asa de greu de realizat.. daca aveti masina buna o sa mearga struna condusu.. noi venim in 9 - 10 ore din germania in ro... si ne mai si oprim in austria si in ungaria sa papam si sa admiram peisaje.
criss1902 pacat ca nu sunt activitati organizate pt copii in oras la voi... asa Ana ar fi avut mai mult fun... dar lasa ca vine ea vacanta si atunci o s ava distrati la maxim si o s afaceti multe poze sa vedem si noi, corect?
mira super poza cu tine si David, sa mai pui si altele.. cum am si zis, cu toti copii, ok?

Ma duc acuma sa fac ordine in casa pt ca Julian aseara a imprastiat cereale peste tot si nu le-am azut pe sub paturi, acuma suntem plini de furnici .

o zi superba va dorim si sanatate






Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

da, da sigur ca mai pun doar ca era tarziu aseara si trebuia sa caut CD, sora-mea mi le-a mutat in computer si nu erau clare!!


Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Gata, am pus cateva.....continuarea cand oi mai avea timp

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:


eu mai rar p-aci dar va scriu totusi cateva randuri.Incerc sa-mi fac timp sa pun si eu niste poze cu Mariuca.Le-am vazut si pe ale voastre si m-am bucurat sa cunosc, virtual deocamdata, atat pitici cat si mamici.
Katty unele poze sunt in aqua magic.Mariucai i-a placut foarte mult.Acolo a vrut sa intre in apa chiar mai mult de mal dar in mare nu indrazneste pe motiv ca-si uda costumul de baie.
Imi place ideea Sinzianei dar nu sunt pentru concursuri ci doar pentru expuneri.
Din pacate timpul simt ca nu-mi ajunge deloc(si inca stau acasa).Cred ca am un fix (stres mare)
Acum stam foarte mult afara si seara picam de nu mai apucam sa facem nimic.Povesti si cam atat.Daca prindem o zi cu nori mai coloram ,ne jucam cu plastilina(imi place si mie),ii citesc ca-i place la nebunie ,ascultam muzica si cam atat.aa ar mai fi ceva desene si jocurile de pe net
Nicoleta super traseul vostru.O sa fie fain cu siguranta!
va pup pe toate si pe curand!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.
Ma uit prin poze si ma minunez de copilasii vostri. Unul mai frumos decat altul! Si al meu printre ei! Sa ne traiasca si sa ne aduca numai bucurii.
Cat despre concediul nostru...de ceva timp am aflat ca este fooooarte probabil sa nu ne mai urmam planurile... Pe 7 sotul meu trebuie sa fie undeva, neaparat zice el, si asta este tocmai in mijlocul concediului... Asa ca faza cu Italia s-ar putea sa cada, s-ar putea sa ramanem numai cu Croatia si Austria.
Of, de-ar fi asa m-as supara cam tare...
Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Doar va salut ca nu prea am timp! Am vazut in schimb toate pozele din album! Sunt superbe!!


Catalina & Robert-Andrei (3ani si ceva)

Poze aici

Mergi la inceput