iridologie

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelk spune:

Andreea, pe prima pagina a acestui subiect este numarul de tel al dr. Musoiu 0745.52.88.55. Nu stiu daca mai este valabil, postarea este din 2006.




**blonda rau**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_baz spune:

Daca a fost cineva la iridologul de pe Pantelimon va rog sa imi spuneti si mie cum pot lua legatura cu el. Ce parere ati avut? V-a dat si un tratament?
Multumesc,
Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tm22dia spune:

Buna tuturor,

Nasa mea merge de ani de zile la Dr Muscoi si chiar alaltaieri ii spuneam ca as vrea si eu sa merg, sa imi faca si mie o programare. a zis ca sub nici o forma nu mai accepta pacienti noi, orice ai face. si adevarul este ca fizic nu mai are timp sa mai ia alti pacienti pt ca este fff ocupat. are pacienti in toata tara si merge prin rotatie in diferite orase ale tarii cate o zi pt consultatii. eu sunt din timisoara si aici de ex vine o data la 3 luni cred (o zi). deci nu cred ca mai avem sanse sa mai ajungem la dansul la consultatie.

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana200 spune:

buna asi dori sa stiu si eu mai multe despre domnul iridologu muscoi ovidiu unde pot sa-l gasesc o adresa mai exact va rog frumos.si ce anume poate trata daca poate trata si atacurile de panica va rog sa ma ajutati si pe mie .va doresc multa sanatate si o zi frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns horiajuncu spune:

Buna,
avem un bebe de 1 an si 8 luni,
a avut nota 6 la nastere, iar de o luna a inceput sa faca un fel de convulsii inainte de culcare si uneori cand este linistit si nu are o ocupatie da din maini si din picioare cateva secunde si intra intr/o stare de absenta in timpul asta , dar isi revine repede si raspunde daca ii atragem atentia
doctorul ne/a spus ca s/ar putea sa fie niste leziuni cerebrale de la nastere cand a fost privat de oxigen si ne/a pus diagnosticul de crize partiale morfeice si ne/a dat tratament cu timonil
a mai trecut cineva prin asa ceva?
am dori sa mergem si noi la acest doctor iridiolog Ovidiu Muscoi, poate ne ajuta cu un tratament naturist,
ne poate ajuta cineva pentru a ne face o programare, sau sa ne spuna daca s/a vindecat de asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyyy spune:

Buna ziua, as dori sa aflu si eu niste date de contact ale domnului Dr Muscoi va rog.
As vrea sa merg si eu dar si cu baietelul la dumnealui.
In cta ajunge?sau prin apropiere?
sau macar nr de tel al cabinetului din Bucuresti?
va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bgmarine spune:

Am gasit aici telefoanele recente: http://www.iridolog.ro/iridologie/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KrissaKriss spune:

Eu nu am auzit de acest dr. Muscoi, dar am fost la o conferinta cu d-na dr. Simona Bostan, care este expert iridolog in Germania. Are cabinet si in Romania, la Constanta si de curand, se pare ca are o colaborare cu Dr. Cristian Andrei(cel cu emisiunile radio si TV). O gasiti la Clinica dumnealui din Bucuresti. Eu am o carte de vizita de la Clinica Pragul Alb care se afla undeva pe langa piata Domenii sau Manastirea Casin (str. Nicolae Drossu, nr 29).
Eu am fost acolo pentru ca acolo se gasesc si produse din extracte totale de plante, nemtesti, Schoenenberger, aduse de d-na Bostan in Romania. Sunt f bune...eu am incercat extractul de coada soricelului pentru infectii urinare si a fost foarte eficient.
Va pot da nr de tel pentru mai multe informatii: 0726 678 940. Raspunde o d-ra f amabila :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Citat:
citat din mesajul lui KrissaKriss

Eu nu am auzit de acest dr. Muscoi, dar am fost la o conferinta cu d-na dr. Simona Bostan, care este expert iridolog in Germania. Are cabinet si in Romania, la Constanta si de curand, se pare ca are o colaborare cu Dr. Cristian Andrei(cel cu emisiunile radio si TV). O gasiti la Clinica dumnealui din Bucuresti. Eu am o carte de vizita de la Clinica Pragul Alb care se afla undeva pe langa piata Domenii sau Manastirea Casin (str. Nicolae Drossu, nr 29).
Eu am fost acolo pentru ca acolo se gasesc si produse din extracte totale de plante, nemtesti, Schoenenberger, aduse de d-na Bostan in Romania. Sunt f bune...eu am incercat extractul de coada soricelului pentru infectii urinare si a fost foarte eficient.
Va pot da nr de tel pentru mai multe informatii: 0726 678 940. Raspunde o d-ra f amabila :-)

Am cunoscut medicul Simona Bostan. KrissaKriss are dreptate, colaboreaza cu clinica dr-ului Cristian Andrei ( Pragul Alb) si mai ajunge si la Timisoara.
Interpretarea a fost buna, eu am spus ff putin, mult mai mult mi-a certificat dansa. Urmez tratamentul recomandat. Voi reveni sa va spun si rezultatele.
Pentru cei interesati www.phyto-sapiens.ro/" target="_blank">detalii despre produsele naturiste/bio si medicul Simona Bostan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ludmyla87 spune:

Daca mai are cineva nevoie sa stie, pe domnul doctor Ovidiu Muscoi il gasiti in Prelungirea Ghencea nr 65. Am vazut ca s-a postat si un nr de telefon. Incercati sa mergeti direct la acel plafar sa intrebati de dansul. Sanatate si numai bine!

Mergi la inceput