Mamici de noiembrie - decembrie 2006 (15)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

voiam si eu sa spun bune venit lui pitikot si alexsa ... dar cred ca am s-o las pe mai tarziu.

Am petrecut o prea frumoasa seara de 1 iunie cu prietenele ca sami-o las stricata de o remarca ne la locul ei Lia.
Sincer nu mi s-a parut nimic deplasat in ceea ce a scris RUXMAX si ca atare am si luat-o ca pe o gluma.
Daca tie ti se pare ca din 78 (acum 80) de fete poti retine chiar toate mesajele ... te inseli.

Sincer se putea rezolva in alt mod situatia. Si nu am inteles unde e barfa. dar ma rog.
Decizia e a ta, eu nu-mi las hormonii sa o ia la goana pe aici ... mai bine iau o pauza si revin mai pe seara.


Miro17+
am o nepotica talentata, si un BB zbenguit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

ruxmax, vei vedea luna viitoare daca a gresit sau nu.

te rog sa nu te superi pe mine, dar poate bebe e ca Fat Frumos din poveste.

11+
http://photos.yahoo.com/micumonica Nunta noastra[/urll]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

Mirona, te rog ajuta-ma si pe mine sa-mi ascund link-ul din semnatura.

11+
http://photos.yahoo.com/micumonica Nunta noastra[/urll]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

Miro..nu te mai supara si tu..te rog...eu sunt si asa foarte nervoasa..nimic nu-mi convine si imi vine uneori sa ma urc pe pereti.....incerc sa ma detasez...dar reusesc vreo 10 min dupa care iar imi vine s-o iau la trap...in fine, or veni si zile mai calme.te pup



quote:
Originally posted by Mirona

voiam si eu sa spun bune venit lui pitikot si alexsa ... dar cred ca am s-o las pe mai tarziu.

Am petrecut o prea frumoasa seara de 1 iunie cu prietenele ca sami-o las stricata de o remarca ne la locul ei Lia.
Sincer nu mi s-a parut nimic deplasat in ceea ce a scris RUXMAX si ca atare am si luat-o ca pe o gluma.
Daca tie ti se pare ca din 78 (acum 80) de fete poti retine chiar toate mesajele ... te inseli.

Sincer se putea rezolva in alt mod situatia. Si nu am inteles unde e barfa. dar ma rog.
Decizia e a ta, eu nu-mi las hormonii sa o ia la goana pe aici ... mai bine iau o pauza si revin mai pe seara.


Miro17+
am o nepotica talentata, si un BB zbenguit



dolores 13+
www.dropshots.com/dolores" target="_blank">BB cumintzel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Bun venit lui Pitikot si Alexsei!
Lia, nu mi-a venit sa cred ochilor cand am vazut ce ai scris.Totul a fost o gluma,asa a si fost interpretata de toate. Sincer, nu cred ca pe forumul asta, care e plin de bucurie, cineva a incercat vreodata sa faca nici cea mai mica ofensa la adresa altcuiva. Toate suntem aici dintr-un principal motiv,care este impartasirea unei experiente unice,cea de a astepta venirea pe lume a unui nou sufletel,si sunt convinsa ca in situatia asta,nimeni nu a vrut sa insinueze nimic rau. Stii si tu ca multe sunt situatiile care iti provoaca suparare , in viata de zi cu zi, dar chiar si aici?????!!!!!!!
Eu cred ca toate privim forumul asta ca o oaza de liniste, unde te retragi, din cand in cand si te descarci,te bucuri de bucuria alteia, ne sustinem una pe alta, si asteptam toate, cu sufletul la gura ,sa ne vedem minunile in brate. Eu sincer cred ca asta e scopul acestui forum, si nimeni nu incearca altceva.
imi pare rau, Lia, ca dupa atata tacere, in loc sa ne aduci o veste buna despre tine, te-ai aratat atat de deranjata de o simpla gluma, spusa fara nici un fel de resentiment. Mai gandeste-te,zic eu, ca e pacat sa lasi supararea sa te cuprinda asa, fara nici un motiv real.
Sper sa nu fi plictisit pe nimeni cu prelegerea mea.
Va pup pe toate.

15 saptamani fix, azi

cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinico spune:

Mai fetelor, si eu care bataiam de nerabdare sa ma dau pe forum si sa va arat ca imi tin promisiunea, ca scriu mai des adicalea..
Si cand colo..

Sunt convinsa ca avem toate problemele si grijile noastre, dar sa ne dam foc la casa din cauza unei remarci..Nu vad sensul. Si nici nu vreau sa dezvolt subiectul, nu isi are locul aici.Vreau doar sa citesc vesti bune, ca de ex. vestile bune ale Cristinei, bravo, ma bucur ca totul e ok, si ma bucur ca te-ai hotarat sa ai grija de tine acum. Si tu si bebele aveti nevoie de liniste.

Si sa va spun ca am aflat chestii intersante..triplul test ma costa 180 euroi. Bine ca stiu acu...Sarumana de raspuns, Marcelac, dar vezi, aici sunt alte scoruri. Cum a fost in parc cu piticii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chinico spune:

Iar am uitat...
Bun venit noilor fete, sarcina usoara si bebei sanatosi!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

pitikot si alexsa bine ati venit in . V-am trecut in lista si va asteptam la taifas.
alexsa - asteptam si de la tine datele sa le trecem in listutza.

leyla felicitari pentru bebelina.
Ruxmax zau ca nu mai inteleg ... poate ca nu ecograful e de vina .. ci dr. In fine ... se poate sa fie mai maricel ... si chiar mai mititel decat ai tu in saptamani ... dar chiar atat? Zau ca nu ma pricep si mai bine nu mai zic nika.
m_monique link-ul e bun.
acuma: (url="http://photos.yahoo.com/micumonica")Nunta noastra(/url)
copiaza ce vezi tu aici si pune in loc de parantezele rotunde ... paranteze patrate. Sunt 4 de toate ... daca nu o faci nu iasa. Bafta.
Marcela te asteptam cu detalii de la 1 iunie. La noi au fost actiuni in Mall si la Bega .. .dar zau ca organizarea lasa de dorit. Noi ne-am simtit bine. Sunt fete care aici le-am cunoscut pe forum si am legat niste prietenii ... super.
Acum va las ca ma asteapta al meu la un nou episod din Lost.
pe toate toate. (fara exceptii)


Miro17+
am o nepotica talentata, si un BB zbenguit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

filmulete frumusele : http://www.pbs.org/wgbh/nova/miracle/program.html#

ENJOY !

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

OFFFFFFFFFFFFFFFFF,nu mai pot de nervi.am scris si eu un mesaj imensssssssssssssssssssssssss si de obosita ce sint am apasat aiurea si....s-a dusssssssssssssssssssssss.Nu mai pot relua si atre mi-e ciuda ,sper sa am miine timp ca sa va mai povestesc cite ceva.

RUXMAX SI MIRONA,plingeti?!?
LIA,ce suparacioasa mai esti si...cam degeba.Cred ca nici nu mai vroaiai sa fii cu noi pe aici si...ai gasit o portita sa te furisezi.Nu-i frumos!
CRISTINA,ai dreptate si s-a cam rezolvat problema.
Pe mine m-a costat triplu test :1500000 lei vechi.

VA PUPIC TARE PE TOATE

dandusa 18

http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/dandusa2002/album?.dir=/976bscd

Mergi la inceput