Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

In principiu eram de acord,insa am discutat si cu Oana,ea a zis ca poate primi si ea,si-am hotarat sa se trimita numai la ea.E mai bine asa,zic eu,pentru ca e mai usor de urmarit si salvam niste taxe la trimis banutii de aici in tara (altfel am plati la dublu).Daca totusi trimite si la mine cineva,nu-i nici o problema.Ii pot redirectiona la Oana sau in Romania.


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Oana si Veve va multumesc din tot sufletul pentru ceea ce faceti..cu respect ma inclin in fata voastra!!!pentru mine sunteti comori!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

Veve si Oana va multumesc mult
o sa trimit chiar acum banii in contul lui Oana
o sa pun $20 pt Claudiu si $20 pt Nicoleta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Rodica, i-am primit am scris in listuta.
Gabi, nu stiu exact cum e cu listuta am vazut ca Rodica era pe 23 mai, banii i-am primit azi, daca nu e bine cum am scris corecteaza tu ca sa apara clar acolo.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Oana, eu pot sa trimit in pliculet ca si pt Tzuni?

Multumim fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Sigur Dana

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Nicoleta este in continuare in Italia. Dupa administrarea interferonului care nu a avut nici o influenta( va amintiti ca din pacate, nodulii au crescut atunci) a incercat un al doilea medicament de la care a intrat in soc anofilactic. Apoi i s-a administrat al treilea medicament. In aceasta marti a facut tomografie. O raza de speranta a aparut cand s-a constatat ca nodulii au stagnat.

Totusi Luminita e la capatul puterilor si vrea sa renunte sa se intoarca acasa. Nicoletei i-a cazut tot parul, Luminita a slabit ft mult, si le e ft greu cu banii( de la ea am inteles ca cheltuiesc cam 600 euro pe luna, nu stiu daca e mult sau putin pentru Italia)
Pana la urma, familia Nicoletei le-au convins sa ramana inca 2 luni pentru a incerca ultimul medicament. Spera sa reuseasca sa scada maxim posibil marimea si numarul nodulilor. E ultima incercare, apoi...se vor intoarce acasa si vor accepta destinul...

Lilia si printesa ei AMELIA (26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Liana, abia in dimineata asta am reusit sa pun banii la posta. Cand ajung, da-mi un semn. Sa fie trecuti in contul lunii mai, pentru iunie trimit altii.

Cu drag,
Tzuni


Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Lilia te rog din suflet SA LE TRANSMITI CA NOI FACEM TOT POSIBILUL SA LE AJUTAM..SA NU RENUNTE!!!
Tzuni..nu'i nimik..oricum eram calare pe cutia postalaii astept..multumim!!! si nu uit luna viitoare te trag de maneca

haideti fetelor sa nu'i lasam!!!

dragi moderatori am cere prea mult daca ati muta acest subiect acolo unde ii este locul???va rugam din tot sufletul...aici ajunge pe pag 3 cateodata ..si putini il gasesc!!!
va multumim din inima!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaIulia spune:

salurati tuturor!
sunt din targoviste,si as vrea sa imi spuneti care este modul cel mai accesibil pt a putea sa ajut si eu un picut!
mersi mult!

Mergi la inceput