Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Banii pentru Claudiu si Nicoleta care s-au aflat la mine,vor fi depusi in conturile lor,respectiv 101 euro pentru Claudiu si 28 euro pentru Nicoleta.
Deasemenea a mai raspuns apelului country girl,o belgianca cu dorinta de a ajuta copii in suferinta.Cand apare plicul .La fel si MadyG si-a exprimat dorinta de a ajuta.
Speram ca reinvie teledonul si sa facem viata mai usoara a copilasilor in suferinta.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dantje a inviat!!! eu nu'l mai las acum sa moara!!!eu iti multumesc pentru ceea ce ai facut si inca faci!!!
Arhistefy ti'am trimis PM.. multumim!!!
fetelor sa ma iertati eu am pus conturile lui Claudiu si Nicoleta cele in RON pentru ca eu asa pun..daca doriti si in euro sau dolari cu cea mai mare placere le copiez si le afisez..
inca odata va multumesc din tot sufeltul..
Gabriela azi am reusit sa pun toti banii!!! o sa'ti confirme sora ta cand vor ajunge..astept si confirmarea lui Marieta

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

quote:
Originally posted by cosmina_72


Astept adresa.




cosmina sa'mi dai te rog un semn daca ai primit ca la mine nu apare confirmarea!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

fetelor sunt aici si astept!!!
nu va sfiiti intindeti mana..copii vor fi fericiti!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

[quote]Originally posted by Liana30

Dantje a inviat!!!

Te asigur ca sunt vie , e drept ma cam strange timpul dar incerc sa tin aproape.
Ieri au fost transferati banii in contul lui Claudiu si respectiv Nicoleta.Mai precis au fost transferati 101 euro in contul lui Claudiu si 28 euro in contul Nicoletei.VA rog o confirmare cand ajung.

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Dragii mei,

Am actualizat lista de pe prima pagina. Asteptam confirmarile de rigoare si sumele se vor schimba din promisi in confirmati. Va rog, daca am uitat ceva sau daca am scris ceva gresit, atrageti-mi atentia sa corectez.

Eu am sa incep prima, rugand-o pe Liana sa modifice mesajul in care a scris contul pt teledon din BCR Iasi. Titularul este Cojocariu Anca Maria (sora mea). Liana, ai scris Cojocaru (lipseste un i). Ca sa nu fie probleme la banca .

Tot ce a fost pana cum am trecut sub titlul de istoric teledon ... Speram ca experienta acumulata sa ne faca mai puternici si mai eficenti.

Din asa zisul istoric al teledonului, vreau sa trag urmatoarea concluzie. Toti banii care apar la centralizator pe prima pagina (dintre cei confirmati, bineinteles) au ajuns in conturile lui Claudiu si ale Nicoletei, cu o singura exceptie. Mai exista 115 euro in contul teledonului nedistribuiti, bani donati fara destinatie. Acestia urmeaza sa se imparta fie intre Claudiu si Nicoleta, fie intre Claudiu si un alt caz asupra caruia o sa incercam sa ne oprim. Ca sa putem lua o decizie corecta, o rog pe Lilia (sau pe altcineva care cunoaste familia Nicoletei) sa ne spuna situatia ei actuala si daca mai au nevoie de ajutorul nostru.

De asemenea, in urma propunerilor de la subiect pentru contul de paypall, eu am indraznit sa le trec pe toate trei fetele mentionate la subiect pe prima pagina .... sper ca macar una dintre oana, veve sau rodica, sa fie de acord sa ne ajute. Daca nu, voi sterge numele voastre de contact, cu scuzele de rigoare. (Poate cineva sa imi explice daca eu pot avea un cont paypall? Poate pot eu sa ajut astfel ... Din nefericire nu stiu nimic despre cum functioneaza acest cont, dar sunt dispusa sa invat. Ma poate cineva pune in tema? Multumesc frumos.)

Tinem legatura. Multi pupici pentru ca ne sunteti alaturi.

Doamne ajuta !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62914&whichpage=1" target="_blank">Noutati despre Mihaita Hogas ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici poze transplant www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2116943636" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicaosoian spune:

buna
Draga Gabriela,am intrat aici in fiecare zi sa vad daca vad permisiunea sa pun bani in contul de paypal a lu Oana sau Veve.Deci,eu nu am cont de paypal(as fi vrut sa am ca sa poat ajuta),eu astept permisiunea fetelor.
va doresc numai sanatate
PS.nu ai mai scris nimic de Mihaita,ce mai face?cum se mai simnte?mai vrem o poza cu el,asta numai in cazul in care se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dantje iertare!!! nu ma refeream la tine pt ca stiam ca esti vie....ma gandeam la "teledon" ca a inviat!!!te rog sa ma ierti nu m'am exprimat corect!!!
Gabriela..auoleuuu ce am facut!!! si eu asa am trimis banii!!! sper sa'i primeasca!!!am modificat..promit sa fiu mai atenta!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaA spune:

Si eu astept confirmarea fetelor--Oana sau Veve ca sa pot trimite ceva banuti. As vrea sa truimit 20 de canadieni pe luna si luna asta as vrea sa trimit pt 2 luni. Dar eu doar cu pliculetul ca nu am cont paypal--am incercat sa-mi fac pe cand se strangeau bani pt Paul--parca, dar nu am reusit.

Oana si Veve,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Fetelor, puteti folosi contul meu de paypal:

ovidiu_m_b at yahoo punct com

se intelege, nu? l-am scris asa sa nu fie problema cu spam-erii care iubesc sa adune adrese de email de pe net.

Oana_B

Mergi la inceput