Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Dragii mei,

Am actualizat listutza de pe prima pagina. Ma bucur ca am putut adauga cateva nume si va multumesc pentru sprijin.

La contul de paypall am trecut-o pe oana_b (.

Am primit un PM de la un membru de-al nostru care vrea sa fie anonim si va dona si ea pentru teledonul de suflet. Multumim frumos

Ma bucur ca teledonul este la umanitare. Cred ca este mai potrivit aici si nu ne ramane decat sa mediatizam acest subiect fiecare pe la subiectele pe unde mai sunteti interesate. Puneti-l la semnatura si poate vom atrage atentia asupra acestei campanii cat mai mult cu putinta.

Lilia, multumim de vestile de la Nicoleta, chiar daca din pacate nu sunt deloc bune. Dumnezeu sa le dea putere sa faca fatza acestei incercari extrem de grele si speram din suflet ca impreuna sa le mai luam putin din greutatile care apasa acum pe umerii familiei si sa strangem niste banutzi care le sunt foarte necesari. Imi pare atat de rau ca nu am reusit sa mobilizam fetele din Italia sa le ajute pe Nicoleta si pe mama ei. Le inteleg f bine dorinta de a se intoarce acasa si daca le-ar mai trece pragul cate un roman cu intentii bune nu aveti idee cat bine le-ati putea face. Sper sa ma auda cineva .

Avand in vedere situatia Nicoletei cred ca cel mai bine este sa continuam acest teledon pentru aceeasi copii care au mare nevoie de noi, Claudiu si Nicoleta. Haideti sa nu ii lasam. Putin cate putin poate insemna enorm pentru ei.

Dantje, te rog depune si restul de bani ramas de la teledon, 115 euro, in contul celor 2: Claudiu 55 euro si Nicoleta 60 euro. Multumesc frumos.

Ma intristez de fiecare data cand intru la umanitare si ma simt atat de neputincioasa ca nu putem face mult mai mult. Dar incerc sa gasesc putere sa merg mai departe gandindu-ma ca undeva macar doi copii care stiu de noi si care se bazeaza pe noi asteapta un semn din partea noastra, spera si se roaga sa nu ii uite lumea acolo in suferinta lor greu de suportat. Macar atat sa putem face. Haideti oameni buni la teledonul de suflet !!!

Doamne ajuta !
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62914&whichpage=1" target="_blank">Noutati despre Mihaita Hogas ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici poze transplant www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2116943636" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sunt aici si astept!!!inca nu am primit nimik...sunt cu ochii pe cutia postala
o zi minunata!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Vreau si eu o adresa pt pliculet va rog.

Felicitaripentru aceasta actiune.Hai ca incepe sa se miste.



Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Gabi am contactat-o pe zana noastra anonima...astept sa-mi dea oki-ul pe mess

Tinem legatura

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Cosmina iti trimit adresa mea pe PM.......aoleu nu ai optiune de PM...trimit mail.

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Gata ....am trimis

mmiha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

merci , maine pun la posta plicul.

Astept sa ma tragi si pe mine de urechi daca voi uita lunar sa pun pliculetul



Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

S-a depus suma de 55 euro pentru Claudiu si 60 euro pentru Nicoleta.As dori cand ajung banii la destinatie confirmarea lor.
Liana


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

cosmina eu ti'am trimis adresa de atunci de cand ai cerut'o dar se pare ca nu ai primit nimik..nu'i nimik..vroiam doar sa stii eu ti'am raspuns de atunci ..maria2mamimultumim !!!
Dantje
Tzuni astept inca nimik.am niste emotiii..sper sa fie bine!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Liana, draga mea, eu am trimis banii prin mandat postal. Sunt in contul lunii mai, pentru iunie voi trimite altii. Crezi ca merge ca data viitoare sa-i trimit in plic direct?



La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput