Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata !! (2)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

cl, eu am un extras de cont mai vechi cu datele din 5 mai pana in 4 august. Si nu apare numele tau.
De atunci am tot intrebat cand mai scoteau extrasuri si au zis ca nu a aparut nici mai tarziu numele tau.
daca vrei iti trimit pe mail extrasul de cont din mai pana in iulie ( celelalte pagini inca nu le-am convertit in .bmp, adica cele din iulie pana in august).
L-am rugat inca o data sa intrebe la banca. Sper sa imi raspunda cat de curand.

Parerea mea este ca a fost o problema undeva pe drum. Unde insa, nu pot sa imi dau seama.


Lilia si Amelia( 26.09.2004)

poze


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

cristina ii astept inca nu au aparut..Multumim!!
megbeng
Azi am ajuns la banca si am reusit sa depun..
iomi..60 Ron
danyalo..20 Ron
Tzuni...150 Ron
Relya...150 Ron
daniela_b..60 Ron
megbeng..10 euro.schimabt 40 Ron[rotunjit eu
Balbina..50 Ron
cl...10 Ron
Total..540 Ron
am facut jumi-jumadeci Claudiu .270 Ron si Nicoleta.270 Ron


o sa completez aci cu restul banilor de la fetele care mi'au trimis pentru Marian si Sebi..am sa scriu si la subiectul lor dar scriu si aici ca sa nu va ingrijorati..ca nu sunt trecuti toti banii..
deci pt Marian..Relya..75 Ron.si danyalo.10 Ron
pt. Sebi..Relya 75 Ron si daniela_b..30 Ron
Va multumesc la toate!!
eu o sa lipsesc cateva zile bune..plec la unguri ca am programare la dc la clinica de la unguri..asa ca confirmaraile o sa intarzie ceva mai mult..sper sa ma intelegeti si sa ma iertati..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Lilia, multumesc pentru raspuns. Depunerea a fost pe 14.06.2006. Nu e nevoie sa-mi trimiti extrasul, dar ar fi fost bine sa vedeti daca nu au fost primiti in august banii. In aceasi zi am facut mai multe depuneri. De la una singura mi s-au intors banii (mi-au zis ca e gresit IBAN-ul), iar de la celelalte mi s-au trimis confirmari de primire a banilor. Mai ramane situatia Nicoletei, care mi se pare ciudata. Stiu ca banii trimisi nu sunt o avere, e insa deranjanta situatia...Daca era ceva in neregula, mi s-ar fi intors banii odata cu ceilalti. O sa ma duc maine sau luni (cel mai probabil luni, stau f. prost la capitolul timp) si o sa fac o reclamatie, sa vad ce s-a intamplat cu ei.

Liana, multa bafta iti doresc!

Claudia

o carte pentru un copil-si tu poti ajuta!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Se pare ca e multa miscare in Ro.Felicitari!!!
Haideti sa nu-i uitam pe acesti copilasi in suferinta.S-a alaturat in familia noastra si Katink care a trimis un plic spre mine dar care inca n-a ajuns, e prima oara cand se intampla de cand se trimit plicuri la mine.Eu inca mai sper.De exp a uitat cineva sa puna o cifra ,dar tot a ajuns(m-au sunat cei de la posta daca eu sunt persoana respectiva).
haideti sa incercam sa le facem viata mai usoara acestor copilasi.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Dantje eu voi fi plecat cateva zile dar sper din tot sufletul sa gasesc la intoarcere cat mai multe pliculete..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

quote:
Originally posted by Liana30

cristina au ajuns banii!!Multumim!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."


"Nimic nu-i imposibil!"



Cu placere.

Cristina
Pentru Barbye, una dintre noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Dragele mele!
Am sa mai dau odata noile nr. de cont ale lui Claudiu,in cazul in care mai doreste cineva sa doneze,valabile incepand cu 1 sept. 2006:

Banca Comerciala HVB Tiriac S.A.
RO27BACX0000003268364003 - in RON
RO97BACX0000003268364004 - in EUR
Titular cont,mama lui Claudiu,Alexandru Marieta Daniela.

Va multumim ca sunteti alaturi de noi in lupta grea pe care Claudiu o are cu aceasta boala necrutatoare,IMPREUNA,trebuie sa reusim!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Am fost sapatamana trecuta sa depun o reclamatie si tocmai m-a sunat sotul meu. A venit raspunsul. L-am pus sa-mi deschida scrisoarea si, exact cum ma asteptam, am reclamat de pomana. Banii au ajuns in cont! Copia dupa chitanta am trimis-o Liliei si am inteles ca nu e nici o greseala la numarul contului. As fi vrut ca tatal Nicoletei sa verifice la banca, sa vada daca nu sunt greseli la extrasul de cont, dar asta este. Am sa fac copie dupa raspunsul primit si, inca o data, o copie dupa chitanta si am sa te rog, Lilia, sa-mi dai adresa ta (scuze, nu o mai am), ca sa ti le trimit. Eu imi consider misiunea mea incheiata aici. Multumesc frumos.
Sanatate tuturor!

Claudia

greva japoneza-sunt contra banarii lui Jocelyn
o carte pentru un copil-si tu poti ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Claudia, de fiecare data cand i-am sunat, mi-au spus ca au verificat si ca numele tau nu apare. Nu mint, de fiecare data cand mergeau sa scoata un nou extras ii rugam sa verifice inca o data.Cred ca i-am rugat de zeci de ori sa verifice si mereu primeam acelas raspuns: nu au ajuns, nu stiu de ce.
Imi pare rau pentru situatia creata, eu ma simt foarte prost din cauza asta. Te inteleg foarte bine ca esti suparata, si eu as fi in locul tau.
Daca vrei sa imi trimiti chitantele, ca sa dovedesti ca i-ai trimis si banca confirma ca au ajuns, nu cred ca e nevoie. Eu te cred si sunt sigura ca e asa cum spui tu.

Chiar in acest moment i-am sunat din nou. Iar mi-au promis ca o sa intrebe...Nu stiu ce sa mai zic... Imi pare tare rau...

Lilia si Amelia( 26.09.2004)

poze


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput