Impreuna, TIMISOARA (44)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Cel mai bun emoticon pentru DARAEL este acesta: caci plec acum spre alte subiecte si nu stiu cand revin..... poate dupa ce publicam calendarul umanitar .....

Sa fiti iubite toate !

Adrian
http://www.geocities.com/dara2el/
6 tehnici in asteptarea lui BB mic

„Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia omeneasca, si inca nu sunt sigur de primul.” Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

'Neata oameni buni,

La noi la servici e agitatie maxima,ca azi e Ziua Mondiala a Comunicatiilor si se lasa cu televiziuni,protocoale si alte pasari calatoare....Nebunie mare!
Maine plec spre Tg Jiu,beah,asa ca ne mai vorbim pe luni...
Dana-danitin,te astep ,da?Ne vedem?Bah,m-ai bagat in sperieti cu carnea de gaina....ceapa ei de treaba!Noi am mancat in weekend ficatei de pui,dar sper ca n-o sa patim nik...si habar n-am de unde erau adusi,noi i-am cumparat din Real!
Dana-alexa,pai voi de ce mergeti la Buzias?Sunteti masochisti,mama draga?Mergeti sa va haleasca tantarii?Azi maine auzi ca cine stie ce boala se poate face si de la tantari,ca vaca nebuna este,gaina gripata exista,oaia tembela s-a descoperit,porcul are trichineloza....Grija mare!
Felicia,ce face pretenuta mea Andreea?Mi-e dor de ea,zau asa...ca tare dulce si cumintica e!
Caterinuta,pai carnea de aviara nu e singura carnita pe care o poti da micutei....Incearca cu carne de manzat(de vaca nebuna) fiarta bine,bine...poti incerca si putina carnita de peste...din cel cu cat mai putine oase...Mancarica la borcanel este si ea o solutie,dar cam costisitoare...Bafta si sa fie micuta sanatoasa!
Adrian,io nu ma mai joc....Pai cum adicatelea ?Matale zici ca o sa mai treci asa....cand si cand p-aici?Imi iau jucarelele si plec,zau!Abia ai venit si doar de un "buna ziua"?....Hai ca glumeam,ti-ai dat seama.Iti doresc tot binele din lume si io una,te astept cu vesti bune si frumoase p-aici!

Gagix....va pup!Vad io de mai pot intra azi p-aici...De nu,sa aveti zile super!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Salutare!

Am dormit la puiutz, suntem sub tratament, asa ca buni nu se descurca singura, iar mami e la Baia-Mare.
Ana, e zi grea la tine...bafta la Tg Jiu si ne auzim luni.
Danitin, spor la invatat...si liniste sufleteasca ca de asta ai nevoie!
Merci de informatii...eu iau tot din 700 de la Avicola Buzias, o fierbem bine si gata...eu una fara pui as duce-o cam greu.
Silvana, si eu zic ca luleaua te-ar prinde bine!
Caterinutza, bine ai revenit!
Alexa, v-ati destins la Buzias? mama pentru iesiri din astea exista spray Off.
Pako, ce face printesa?
Darael, merci pentru tot si te mai asteptam...ai rezervat mereu un loc la noi!

Fetele, ma duc la treaba...ne auzim diseara!
va pup si va doresc o zi buna!

POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thessa spune:

Buna Ziua,Timisoara
va multumesc pt urarile de sanatate,poate de aceea nu ma mai doare spatele(momentan)
sunt super pozele,se vede ca v-ati distrat .
danitin-spor la invatatsi sa ne mai spui si noua ce-i cu puiu,fam. mea e fan carne de pui dar a venit vara si poate ca facem o cura cu zarzavaturi daca sunt probleme,multumim pt informatii.
Fetelor am o problema, am hainutele Paulei,care are deja 4 luni(nu stiu cand a trecut timpul)si bineinteles ca ii raman repede mici,as dori sa le donez undeva,poate la un orfelinat,sau mai sunt in oras campani de colectare,poate ma puteti ajuta voi cu o informatie sau un sfat.
va multumesc.
va doresc tuturor o zi linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Intru iar scurtutz sa va spun ca m-am intalnit cu Dana(danitin) acum vreo 10 minute....May,fetelor,stresata e Dana...Dati si voi cu galeria si incurajati-o ca ii prinde bine...Eu una i-am zis iar si iar....asa e Dana?...ca la cat o vad eu de ambitioasa sigur reuseste la concurs,nici nu ma gandesc.Vorba lui Doris:liniste sufleteasca sa fie si ,adaug eu,sanatate si toate vor veni la timpul lor...
Thessa,nu stiu cum sa te ajut cu hainutele...Poate fetele celelalte stiu mai multe.
Doris,multam' fain de urare si sper sa imi iasa cum trebuie treburile...
No ,va pupez inca o data si va doresc numai bine!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Ana, sa ai drum bun si spor la munca! Te asteptam inapoi ... mie deja mi-e dor de tine si inca nu ai plecat.

Darael, asa esti tu, mereu ratacitor. Da' te intorci tu, simt eu

Doris, cum mai este Ines? I-a mai trecut raguseala?

Si mie mi-e tare greu sa renunt la carnea de pui. E cea mai la indemana, iar bebe in afara de pui si peste alte carnuri nu papa. Am incercat cu vita, dar inca nu o digera calumea. Incerc si cu carne macra de porc, ce sa fac ... Daca e sa patim ceva, eu oricum am mancat zilele astea pui si nu stiu de unde venea ... Asta este. ori scapam, ori nu. Nu vreau sa ma panichez asa cu una cu doua.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Intru scurt sa va spun ca sunt in zona, dar am multa, multa treaba.

Va pup
Silvana si soricelu' Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciocolata cu piper spune:

Intru si eu sa va salut caci sunt pe fuga,
Ana iti doresc drum bun si mai vorbim noi cand te intorci.
Danitin multumim de informatii,sper sa treaca cat mai repede acesta criza cu gripa aviara.Eu una nu pot renunta la carnea de pasare,prefer sa o gatesc mai mult si cu grija.
La noi in casa cea mai preferata "leguma" este carnea de pasare,asa ca vom fi mai atenti de unde provine carnea si vom evita zonele unde s-au depistat focarele.
Dorissanatate multa puiului tau.
Gabi draga emoticonul mi se potriveste ca o manusa,nici eu nu-l puteam alege mai bine.
Va las fetelor si am sa mai intru si eu din cand in cand si promit solemn caci la urmatoarea intalnire voi spune prezent.

Multi pentru cei mici
Sipentru mamici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza....

Cefelutza e gata ...asa ca poftiti...va rog...
Era sa nu va mai gasesc...
Na, si Ana e plecata...sa vedem cine se ofera aducatoare de voie buna si ridicatoare de morale?
Azi se anunta vreme buna.
Eu o sa plec cu Ines in oras, poate pana la euro, ca azi am ore numai de la 4.
Cioco, nu mai scapi la urmatoarea intalnire, fii sigura!
Te pup!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Dragelor va pup rapid pe toate, ma duc sa fac un pic de ordine apoi la lucru ...

Sper sa fie frumos si dupamasa sa iesim pe afara. Mai vine cineva dupamasa in parc? Pako? Hai ca stai aproape ...

Danitin, ceva noutati? Oricum, spor la invatat si BAFTAAAA!

POZE

Mergi la inceput