Sezatoarea canadiana (48)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ange spune:

olga tarziu,merci mult.De apa imi este frica si mai tare.Acolo mor incet si in chinuri.Barem in avion face odata bummmm si gata ajungi printre stele vorba laurei Stoica
Hai ca am inebunit.Eu am zburat de 15 ori si tot disperata sunt.Cred ca nu pt. mine cat pt. copii...

Dana,pai ne vedem la sfarsitul lui august.Acum nu pot nici eu.suntem in febra pregatirilor si inca am multeeee de facut.Si pe insula aia eu nu vin ca ma dispera aglomeratia si podul ala.Aranjam ceva in august.Plec vinerea viitoare si ma intorc pe 17 august
Te invidiez Dana.Eu nu am gasit aici nici un bebe sa botez
Atat de mult mi-as dori de nu va inchipuiti.
Olga hai pe treaba ca nasi ai gasit

parpalak,tu nu vrei sa poate iese ceva si ma inrudesc si eu u tine.Ar suna super "cumatra parpalak"

hai mai canadeze.Puneti-va pe treaba ca vreau sa am finuti(a) in Canada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

Simonna,Robert a facut varicela cu vaccin cu tot
a ramas si cu 2 semne pe nasuc si fundulet
dar cred ca se insoara si daca e gaurit pe nas si fund nu?
sanatate maxima.

Montrealeze,uite am o propunere.hai sa organizam in august(la sfarsit) un super party cu catel,purcel,b.b.q.,alea,alea.ce ziceti?
Sa le aratam noi torontoazelor (moama oi fi zis bine) ce romancute adevarate suntem noi.Si punem si mici deia romanesti pe gratar am zis

ce ziceti de caldura asta?
dana,ma primesti si pe mine la piscina ca eu daca intru in a copiilor da apa pe dinafara

la toronto cum e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

aprilie11, ai fost la picnic si nu ne-ai spus???? Pentru maria s-au strans 805CAD. N-am anuntat ca astept sa mai dea o prietena si prietena ei si vroiam sa anunt atunci.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Corina, felicitari pt. intalneala, micii aia au fost bestiali si mie mi-a plouat in gura . Mai dar tu cu parpalak ati fost incognito de nu apareti in nici o poza ? Sau nu sint date spre pubicitate? Haideti sa facem o intalneala pur DC, la scara mai mica

A propos de nasit, sa ma laud ca am fost anul trecut nasa a unei fetite , si anul asta sint iar, la surioara sau fratioru' ce-o fi .

Cristina

noi si poze mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

Buna fetelor,

Imi pare rau ca n-am ajuns duminica, saptamana asta sper sa rezolvam si noi cu masina asa ca la urmatoarea intalnire sigur vin.
M-am uitat putin pe poze, foarte frumoase si copiii nu mai zic, iar micii aia

Vreau sa va mai intreb niste chestii, apropo de spalat rufe, ies mai curate daca e detergentul lichid??, ca eu nu m-am dumirit inca, si care ar fi un detergent bun? ...azi am facut-o de oaie, mi-am stricat 2 tricouri si o bluza de-a lui Razvan ca am setat hot si mi le-a fiert

Merci mult, va pup



Magdone si Razvan (19.07.2003)
_
"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns parpalak spune:

Cricor, m-am uitat dupa dragonel, da' nu l-am vazut - unde-i? (da' am vazut cortul buclucas) Si am mai vazut vreo doi copii cu tricouri portocalii, dar nici unul nu era Josh - care sinteti cu privirea mai agera?

khristin, nu eram incognito, iti dai seama , dar era multa lume, si nenea fotograful a pozat si el ce-a putut . Eu sint foarte pro o intilneala, in special la loc de joaca. Inclin tot mai tare spre Ontario Place - voi ce ziceti?

ange, la noi e numai bine acuma, ca taman a fost o furtuna, si zilele de dupa e cum nu se poate mai bine

Magdone, mie detergentul praf mi se pare ca lasa rufele lipicioase dupa clatit, asa ca de cind folosesc lichid, nu mai sint lipicioase. Deci nu stiu daca le curata mai bine, dar macar se clatesc mai bine dupa el. Masina mea n-are hot , dar nici n-as avea curaj sa pun la hot altceva decit cearceafuri albe. Eu am obicei sa fac din cind in cind cite-o masina de rufe roz.. sau bleu..

Ca tot veni vorba. Caroline, ce-ai mai facut cu cearceafurile alea albe?

Sanatate la bebei si mamici.
Poze de cind eram mici si Poze si filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Parpalak si DanaMario v-am trimis pozele cu noi sa le puneti in albume sa ne vada lumea :).

Parpalak, parca e in poza 66 sau asa ceva. Se stramba, ce altceva putea sa faca? Cortul ala a fost marul discordiei nu altceva. Atata s-au certat care sa intre, care nu, sa inchida fermoarul sau nu... macar au avut activitate.

Khristin, Magdone, Melody v-am asteptat la picnic...

Corina


Editez sa ma laud cu finii mei, am 4 (toti aici) si sunt care mai de care mai draguti. Le am pozele la serviciu si angajatii mai noi ma intreaba tot timpul daca sunt ai mei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMario spune:

Parpalak eu tocmai ma gindeam ca noi mergem simbata la
Ontario Place.
Deci daca nu ploua si prognoza e ca acuma vreo 20 grade noi o sa mergem sigur dar o sa fim acolo pe la 12:30 ca dimineata mergem la biblioteca am un program pt pitici.

Cricor cind ajung acasa o sa pun pozele in album dar numai daca imi place cum arat :)

Parpalak vad ca ti s-a deschis pofta de plimbat

Khristin, Magdone, Melody, Cata_D, Cricor haideti ne vedem in Ontario Place

Dana si Joshua
http://community.webshots.com/user/dana_josh

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Eu nu pot sambata ca mi se opereaza husbandul de umar vineri, deci probabil sambata o sa fiu sotia model care serveste mancarea la pat, ii aduce papucii, ii lasa telecomanda si ce-o mai face o sotie model


Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMario spune:


Corina nici o problema mai mergem odata si cind poti tu :)

Deci cine vrea ne intilnim de 2 ori simbata si cind poate si Corina

Dana si Joshua
http://community.webshots.com/user/dana_josh

Mergi la inceput