Minunatele Scorpiute (35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

Georgiana,bafta multa la cumparator! sa fie cu noroc! iti tin pumnii. va mutati banuiesc nu? ce va luati apartament sau casa,ca nu am mai intrat demult de aceea nu stiam ca vinzi apartamentul.off uite ce face lumea cand eu nu intru,aflu noutati!

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Multumesc de primire, scorpiutelor!

georgiana, sa ai bafta cu clientii!

ella2000 si printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

bine ai venit inElla
nina, Doamne ajuta! drum bun si multa sanatate micutei tale
georgi, ceai facut cu vanzarea apartamentului?
elena,bafta maine la servici si lui goergica la gradi...ma bucur ca se simte mai bine
fetelor sa ne tineti pumnishorii stransi maine...avem concurs la gradi...participam la desen(pitic frumos) si intrebari(pitic destept) si...mister pitic...imi place tare mult ca alex este innebunit sa participe la concursuri, vrea sa aibe cat mai multe diplome
va pup pe toate si va urez noapte buna

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:


A zis aia ca vine dupa ora 17.00.I-am zis sa vina pana in ora 19.00.Si nu a venit pana la 20.00.Si m-am enervat si am plecat afara cu Stefania.
telefonul suna mereu.Sa vedem ce s-o lipi.

Bebi vreau sa-l dau pe-asta(2 camere) sa iau cu 3 camere.Mi se pare deja ca nu mai am spatiu.

Monica bafta lui Alex maine

Va pupic si va doresc noapte buna.


Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

neatza fetelor,pe toate sa aveti o zi minunata


georgi, bafta multa la vanzarea apartamentului


monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HelleneC spune:

'morning!!!
Sunt suparata ca aseara am scris mesaj si acum... nu il vad!
Deci am pierdut urarea de bun venit pentru Ela (sa stii ca eu cand ma reintorc forever in Cluj te anunt) - vrabia malai viseaza!
Va pup pe toate ca sunt la serviciu! Vreau acasaaa!
Elena

Mami ”www.babiesonline.com/babies/g/GeorgeC" target="_blank">de George” (6.09.2002)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36561" target="_blank">Povestea_nasterii minunii mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

scorpiute,ce mai faceti ce mai ziceti nu de alta dar mi-a fost dor de voi.
georgi,mersi ca m-ai lamurit si mi-ai dat detalii,iti urez multa bafta la cumparatori si sa vindeti cat mai repede apartamentul sa va mutati cat mai curand ca stiu si eu cum e .
noi ne vom muta in apartament si suntem in santier ,faianta gresie,lavabil si lista continua.
Monica,multa bafta lui Alex la concurs la gradi,ma bucur ca ii plac concursurile in general. un pupic vt voi.
Elena,ce faci? Nasol la servici dar vine si ora de plecare cand ajungi acasa,al meu viitor sot cum si ajunge la servici cum abia asteapta sa vina acasa,la fel sunt si eu cu facultatea.
pupicei pt fetele dragalase!

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza scorpiute.
Multumesc de urari.sper sa se prinda ceva. Cat despre santier... stiu ce ma asteapta ca abia am terminat aici de pus tot ce trebuie. Dar macar sa ma mut...

Elena stai cuminte acolo la servici.Mai bine acolo decat cu George acasa bolnav, nu?

Monica si la tine si la Alex talentatul.Si la Ruxi bineinteles...

Ana n-ai mai ajuns acasa? Ca mi-e dor de tine...

Laurici mamica noastra, ce faci? Cum te intelegi cu Teo? la amandoua.

Gaby fericita miresica, tu? Nici un semn? Te tine baiatul ocupata?

Adriana ai gasit mobila? De ce nu o faci pe comanda?Iti alegi si model, si culoare si o faci cum iti place.

Va pe toate si va doresc o zi faina.



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

am intrat doar sa vad ce mai faceti...am lasat copilashul la gradi, am fost si eu la 2 ore la gradinitele mele si acum sunt intrecere pe-acasa...ma pregatesc sa iau concurentul la 12
pupicei

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

neata, fetelor.
monica, bafta la concurs.asteptam vesti bune.
georgi, pai bucataria o fac la comanda dar canapeaua o iau de-a gata.azi ma duc sa-mi aleg modelul si culoarea la amandoua si apoi astept sa vina sa ia masuri la bucatarie.
fetelor, ana a zis ca joi ajunge la munca si atunci o sa ne scrie.
elena, cum mai e george?
va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput