Minunatele Scorpiute (35)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Multumesc din inima. Ma simt o rasfatata si jumatate ca atata lume e fericita cu mine.

Va pup si de abia astept sa va arat inelu:)

Gaby

Do not go to bed mad! Stay up and fight!!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabyhila/album?.dir=3060

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

scorpiutele mele,ce mai ziceti ce ati mai facut,eu ma omor cu aranjatul cursurilor macar sa le pun in ordine dupa ce am facut curat in casa.
ce ma enerveaza vremea asta,aici ploua si tuna
in rest asteptam Gaby sa aflam daca ati fixat vreo data a nuntii,noi am fixat-o ceva mai tarziu intai m-a cerut doar noi doi si pe urma de fata cu parintii si pe urma imediat am fixat data. Sa fie intr-un ceas bun si sa fiti cei mai fericiti!

Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Gaby, Felicitari !!!!!!! Sa fie intr-un ceas bun !
Fetelor, maine plecam la Buzias si o luam si pe mama cu noi. Cei de acolo au fost de acord, avand in vedere ca ea se ocupa de Cristina, cat noi, parintii, suntem la serviciu noi. Sunt foarte fericita ! Saptamana asta numai surprize placute am avut !
Nici cu drumul spre Buzias nu trebuie sa ne mai facem griji. Una din mamicile(soryali) cu un copilas diabetic ne ia de la Brasov(desi, ele vin din Galati) si ne duce direct la Buzias, unde merge si ea. Tot acolo, ne vom intalni si cu Ana(ana_miti) alta mamicuta cu puiutul diabetic.
Si mai este acel subiect deschis pe neasteptate de Admin., de care pomenea Elena , sa ne ajute cu testele de glicemie pt. Cristina.
Sunt foarte fericita ! Sper sa fiu la fel si la revenirea din Buzias, de unde sa venim cu un bagaj cat mai mare de cunostinte, pt. a-i putea gestiona cat mai bine diabetul Cristinei.
Va imbratisez si va pup cu tot dragul !
Sa ne "revedem" cu bine pe 29 mai !
Sanatate si toate cele bune !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=19346" target="_blank">Povestea nasterii

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65729" target="_blank">Diabet zaharat la copii, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73624" target="_blank">Copii din 2002, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71157" target="_blank">Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

Salutare!

scorpiutza din mine la apel! ma primiti in clubul vostru?
Scorpiutze vechi si noi va doresc tot ce e mai bun pe lumea asta!
Gaby, te maritzi cumva tot cu un Scorpion? felicitari!

ella2000 si printesele: Paula( 9 luni) si Iulia ( 4 ani jumate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Drum bun Nina. Sa va ajute DD sa veniti cu vesti bune de acolo.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Ella, bine ai venit printre noi. Iti doresc sedere placuta si sper sa devii si tu dependenta . Sunt sigura ca celelalte "scorpii" isi vor da interesul sa te imbete.

D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns voicu_bebi spune:

Nina , drum bun sa ajungi cu bine in Buzias,si sa veniti cat mai repede sa ne dai detalii si plina de optimism.
ella,sedere placuta printre noi scorpiutzele,ne bucuram sa te avem printre noi!


Nunta noastra:19 august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2000 spune:

multumesc fetelor!

asa ma coco o lene azi! am fost cu fiica mea, cea mare, la o prezentare de moda, menecinuita mami... sunt franta! am lasat-o la gradi apoi si oare, pe ploaia asta, cine o aduce acasa?

ella2000 si printesele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nina, aveti grija la drum.sa auzim numai de bine.sanantate multa.
ela, bine ai venit preintre scorpiute.sper sa te simti bine pe la noi.
noi am plecat in oras si e si timpul mai frumos.o zi placuta in continuare.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Ella bun venit.Se pare ca am postat in acelasi timp mai devreme si nu am vazut mesajul tau decat acum. Sa-ti traiasca printzesele si ai grija sa nu trimiti ploaia aia si pe la mine ca e prea frumos afara si e pacat.

toate fetele. Tineti-mi pumnii ca am un potential cumparator pentru apartament. Vine sa-l vada azi.



Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si să te inseli, decât sa fii pesimist si să ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,3 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput