Sa continuam sa fim alaturi de batranii nostri

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Cristas, azi ma duc si verific.
Micaels, da, in sambata urmatoare.
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,Duminica mergem la munte cu bunicii. Abia astept. O sa facem poze multe, multe si o sa le punem aici.
Mai am o veste foaarte buna. ne ofera pt actiunea noastra de ajutorare a batranilor 400 de euro. Multumim Mirela in numele batranilor. Azi sau maine voi intra in posesia banilor.Dupa ce ne intoarcem din excursie as vrea sa vedem cum facem in legatura cu cursurile de pictura.Va pup si tinem legatura
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna, Vroiam sa va spun ca excursia a fost un succes. Am facut si poze si cat de curand o sa le puteti accesa. Batranii au fost foarte incantati. Unii dintre ei nu mai iesisera deloc din centru. Directoarea ar cam vrea lunar astfel de activitati dar din pacate nu ne permitem, deocamdata cel putin. Cheltuielile nu au fost mari dar nici mici, aprox cat ne-ar fi costat sa le serbam ziua celor nascuti in aceasta luna. In jur de 450 de ron. Am cumparat mancare pt gratar carne, paine, legume, fructe, cascaval), sandwich-uri dimineata pe microbuz, bautura (racoritoare si cafea) si dulciuri. Mentionez ca am cumparat doar pt batrani toate acestea, cadrele medicale si insotitorii au strans bani pt ei separati. Dupa cum am stabilit, nu am renuntat la sarbatorirea celor nascuti in luna asta si o vom face sambata. Va rog din suflet sa intrati ca sa ne sfatuim in legatura cu cursurile de pictura. Am foarte mare nevoie de idei si pareri. In legatura cu excursiile, urmatoarea ar fi preconizata in septembrie la mare, unde batranii ar putea sa si doarma o noapte. Dupa ce incheiem acest an, ma gandeam sa continue ei sarbatorirea batranilor iar noi sa ii putem ajuta sa zicem la 4 excursii pe an. Sunt doar idei...sper sa fiti alaturi de noi in continuare. Eram foarte multe la inceput si acum nu mai participam in mod direct cu prezenta decat eu si Micaels careia ii multumesc din suflet, nu stiu ce m-as fi facut fara ea. Cat timp vor exista bani, promit sa ma ocup cat se poate de bine, insa nu pot sa nu observ cat de mult a scazut interesul si anticipez ca la un moment dat mai mult sau mai putin ii vom abandona. Imi e teama de acel moment insa constientizez la fel de bine ca atat cat s-a putut face a fost minunat. Va pup si va astept cu pareri.
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristas spune:

fruntea sus,

pana in septembrie strangem alti banutzi. ganditi-va la un buget si vedem cum putem ajuta.
ma bucur ca s-au bucurat. stau si ma gandesc cat de putin ne trebuie ca sa ne bucuram.

, tatal mariucai,bb cu inimioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaels spune:

Aici avem fotografiile facute duminica la munte:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/mail2micaela/album?.dir=49dd&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/mail2micaela/my_photos

Ne vedem sambata la petrecere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Micaels - multumim de poze. Buggy cum ti-am spus si PM cu banutzii o data la 2-3 luni conteaza pe 1 mil de la mine. DDoar sa ma anunti cand si imediat ii transfer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Miramar si Cristas multumesc pt incurajariCum reusesc sa descarc pozele le pun si eu pe forum.Micaels, te-am sunat azi, cei de la centru ar vrea sa organizam Sambata cat mai devreme pt ca e foarte cald . Ar fi ok ora 10,00?
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

buggy, nu esti singura. e adevarat am cam neglijat acest proiect si imi fac mea culpa. nu are rost sa ma disculp sau sa incep sa ma plang cate am de facut. sunt alaturi de tine si poate prezenta mea nu poate fi chiar atat de frecventa pe cat mi-as dori, dar vreau sa ajut financiar atat cat pot aceasta campanie.mi-e rusine de mine, dar...nu stiu cum sa ma mai impart.
mai vb. si poate ne intalnim.va pupic si va felicit pentru ceea ce faceti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Am vazut si eu pozele, ce grozav a fost! Din pacate am avut niste probleme de sanatate cu mama mea si a trebuit sa stau mai mult pe langa ea sambata si duminica, dar financiar si cu inima sunt alaturi de voi, fete dragi si cu sufletul mare, mare de tot


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,Ce ma bucur ca mi-ati scris Cand nu mai da nimeni nici un semn cam incep sa intru in panica.
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput