Sa continuam sa fim alaturi de batranii nostri

Sa continuam sa fim alaturi de batranii nostri | Autor: buggy

Link direct la acest mesaj

Buna,Exista deja toate datele mele. Doresc sa deschid acest subiect pentru a ne putea finaliza actiunea cu aniversarile batranilor de la Sf Dimitrie.Pt cele care nu stiu si vor intra pt prima data, suntem un grup de fete ce si-au propus sa faca fericiti batranii de la un centru de ingrijire si asistenta pt batrani. Mai exact am organizat un super Craciun si o super serbare de Paste, am vopsit oua, si in fiecare luna dam petreceri rasunatoare si ii sarbatorim pe cei nascuti in luna respectiva cu tort, muzica , sucuri si multa bucurie, reusind sa ii facem sa mai uite de necazurile lor.
Dorim sa le facem viata mai usoara si cine stie cum sa reusim sa schimbam cate ceva in sistemul in care se afla si in care se simt inutili, neimportanti si blazati. Din actiunile trecute ne-au mai ramas 1251
de la Craciun si Carolinah- 100 ron
Terry- 100 ron
Iarina- 30 ron
Contactnicole-200 ron
de la Paste Ca promisiuni mai avem :Desprecopii: 400 euro
Andries: 100 ron
Antonoaia: o suma de bani
Sa imi spuneti va rog daca gresesc cu cevaDaca puteti si doriti sa contribuiti cu orice fel de ajutor oricat de mic ( este absolut binevenit) va rog sa nu abandonati acest subiect. Am deschis de asemenea si un cont pt strangerea unor fonduri de ajutorare; acesta este :Contul bancar pt fonduri: LEI: RO63BTRL04301201670038XX
EURO: RO12BTRL04304201670038XX
DOLARI: RO46BTRL04302201670038XX
CODUL SWIFT : BTRLRO22XX
iar numele meu este Stoica Andreea Mihaela .Va multumesc "Sa aducem lumina de Paste in sufletele batranilor" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72112
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,Luna aceasta propun sa ii sarbatorim pe batrani Sambata 27 mai. Abia ne asteapta. Va pup si tinem legatura"Sa aducem lumina de Paste in sufletele batranilor" http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=72112
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buggyyyy!!! am vazut putini din cauza timpului ! Ma lasi la gard ? Citi sint in mai ? am multe sa -ti spun dar zi mi urgentele . ce la faceti cadou? Ce necesitati sint de urgenta? Chiar daca nu am intrat de mult pe acest subiect si tu si poate si fetele stiu de ce, dar NU AM UITAT! Si cele citeva min mi-au ajuns.Ma ajuti sa inteleg? Ai incintat "gasca " mea. Acum da-mi ajutor sa vad ce pot face .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna Soni,In primul rand imi pare foarte rau ca nu am reusit sa ajung la intalnire in seara aceea, iti multumesc f mult ca i-ai vizitat pe batrani, au fost fericiti, fericiti, ai vazut si tu....in special Iustina.
Cum fac rost de lista cu sarbatoritii o afisez. Multumesc inca o data pt tot
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,Cine ar putea sa vina pe 27 mai?
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micaels spune:

Noi venim in aceeasi formula (cu tot cu torturi si felicitari). Sa ne dai lista sarbatoritilor si cadourile pe care si le doresc.

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Micaels
saptamana asta am lista
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Buna fetelor!
Doamne ajuta in tot ce faceti!
Mama a pus niste banuti (80 ron)in cont:

...banca Transilvania,sucursala Suceava
data:17.05.2006
chitanta de depunere de numerar ,referinta:BRFOSX700314701
S-a incasat de la cimpoiesu viorica, reprezentand cont personal,Stoica Anddreea Mihaela cont 01201670038

Va pup!
anto


...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Anto multumesc mult pentru implicare.Ma bucur asa mult cand mai vad cate un raspuns, nici nu aveti idee
"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

buggy, draga mea, ai 110 de vizionari (pana acum). Suntem aici si gata sa ne implicam in momentul in care este nevoie de noi.


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:


"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confucius
www.funscience.ro

Mergi la inceput