Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Leditia, scuze, dar abia astazi am trimis masina de scris. Nu am putut mai devreme pentru ca nu am avut cum sa ajung la posta.
Am avut niste probleme cu Aex. Am scazut dozele de insulina si nu putem pleca cu el de acasa , prea departe. Sper sa nu te superi pe mine.
Oricum, zilele astea trebuie sa ajunga.


Foto Alex

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Ana,nu-ti face probleme,ori ca ajungea azi ori saptamana viitoare tot aia.Oricum nu am gasit banda din aia..
O sa inteleaga prietenul meu.Nu mi-a dat termen limita in care sa ma ocup de asta.
Multa sanatate lui Alex.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Am mai gasit si io una alta de scos la bazar ca tot le vine vremea si puiului meu oricum nu-i mai vin. Deci,
- sac dormit interior, pentru 0-6 luni, 75 cm lungime de la umar pana la picioare, bumbac 100% - 10 ron
- sac dormit exterior (ca un port bebe), marca Laska, pentru 0-3 luni, 62 cm lungime. e foarte gros, numai bun de dormit iarna in carut, folosit o singura data - 25 ron
- salopeta fas bleu, cu nasturi, pentru 0-4 luni - 20 ron
- salopeta fas verde cu doua fermoare, pentru 0-6 luni, folosita o singura data - 30 ron
- salopeta bleu cu floricele, materiaul e similar blugului, 6-9 luni, 5 ron
- aparatori silicon pentru sani, marca "primii pasi", doua seturi (sigilate) a 2 bucati fiecare, 3 ron setul
- pilule "New Life" de la California Fitness de luat in timpul sarcinii si al alaptatului. Mai sunt in borcan cam 60 (din 120), valabilitate pana in 2008, 10 ron
- pudra sanosan nefolosita - 3 ron



Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Licitez si eu urmatoarele produse:
638. Sac dormit interior, pentru 0-6 luni, 75 cm lungime de la umar pana la picioare, bumbac 100% (ralcat) - 10 ron - 13 RON

641. salopeta fas verde cu doua fermoare, pentru 0-6 luni, folosita o singura data (ralcat) - 30 ron -32 RON

Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Am primit si eu masina de scris.
Ana masina are 2 defecte,cutia este sparta,iar masina nu comuta benzile alea caci are o chestiuta de plastic rupta.Deocamdata atat a descoperit sotul...caci am vrut sa se uite putin la ea inainte sa i-o dau prietenului meu.
As vrea sa te intreb cum anume se pune banda aia?Pt a scrie atat cu literele mari cat si cu cele mici?In rest am cam vazut cum functioneaza,la asta cu banda s-a cam impotmolit sotul..
o seara buna.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

Licitez si eu urmatoarele produse:
638. Sac dormit interior, pentru 0-6 luni, 75 cm lungime de la umar pana la picioare, bumbac 100% (ralcat) - 10 ron - 13 RON

641. salopeta fas verde cu doua fermoare, pentru 0-6 luni, folosita o singura data (ralcat) - 30 ron -32 RON

Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2




ADJUDECAT! Produsele sunt ale mele.
Maine trimit 45 RON in cont.
Ralcat, iti trimit adresa mea pe PM, daca poti sa mi le trimit prin posta la Arad.


Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am trimis azi 45 RON in cont.
Cu Raluca am vorbit pe PM si imi trimite coletul zilele acestea.




Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria28 spune:

Roandre am pus ieri 20 ron in cont ,sper ca au ajuns .
Te rog iei tu legatura cu aissa ,stiu sa dau pm ,dar nu am cui ,daca intelegi ce vreau sa spun ..nu gasesc nici un topic scris de ea ,si gaza mea urla intruna ,incep sa-i iasa dintisorii .Poti sa-i dai tu adresa mea ca nu ma supar .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Alina, mii de scuze dar de abia azi am ajuns la posta si ti-am pus pachetul. Mi-au zis ca cel mai tarziu miercuri va ajunge la tine.
M-am intalnit cu Aurelia si am luat pachetul de sosete, sunt super.

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput