Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Tomecica, hai ca incerc sa ma ocup eu de hainutele Alexiei. Am podul mare. Singura dificultate ar fi metoda prin care ajung la mine.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

scuze,nu am putut raspunde.(lipsa de internet)
Am vb cu Ana pe pm si la telefon si am stabilit ce si cum,iar zilele astea ma duc sa pun si banii la banca,sper sa reusesc maine,daca nu,oricum sapt asta sigur.
pupici.
PS:scuze Mihaela ca n-am precizat si nr produsului, dar ma grabeam tare rau si-am scris pe fuga..

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am achitat 10 lei astazi roandre - te rog frumos sa urmaresti-627.Pantaloni fetita talie 42cm, lungime totala 47cm - 5 RON: Mercedes - 7 RON + 3 lei donatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am primit bluzita de la aurelia1278...dar ne este micuta!
Maria28, stiu ca ai vrut-o tu...dc o mai vrei pot sa ti-o dau!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat 10 ron de la Mercedes!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am primit si eu aseara avizul de la posta, il voi ridica azi, multumesc.


Am intrat in posesia pantalonasilor sunt superbi, un pic mai marisori dar la primavara - vara vor fi ok.

aurelia1278- nu vreau sa fiu nesimtita dar am si eu mai multe lucrusoare de la fetita mea deci bune pt bebei pana la 1 an, daca doresti ti le pot trimite sa le pui tu la bazar.
Eu nu le pot pune deoarece inca nu mi am luat ap foto na asta e, urmeaza si asta dar mai incolo.

As vrea sa gasesc la bazar pentru fetita mea(15luni) lucruri de iarna si pt baietelul meu de 7 ani o camasa de blugi ( aprox marimea 140), nu gasesc de cumparat si mor ca e tinuta de la scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Am depus banii..o sa apara numele sotului.
pupici.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Mihaela si Mercedes, imi pare rau ca nu vi se potrivesc hainutele de la mine, dar... ufff, am scris masurile in centimetri special, gandindu-ma ca la aceeasi varsta copilasii sunt destul de diferiti, deci varsta la care au fost bune pentru fetita mea nu e concludenta.


Mercedes, ok, fie . E pacat sa stea acolo degeaba. Ai adresa mea?


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat 70 RON de la Leditia!

Aurelia1278, dupa masurile date de tine bluza ii era buna...dar cred ca e totusi mai mica.
Nu e nici o problema pt ca o vrea Maria28!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

aurelia1278- am adresa ta sigur, te voi anunta cand pun coletul.

Mergi la inceput