Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Liana...ptiuu, olteanca grabita...bine ca citisi mesajul pana la capat.
Am primit mesajul tau dar mintea mea care e cu sorcova a uitat sa-ti raspunda. O sa pun la bazar unele produse dar i-am trimis mesaj mihaelei pt cd si o sa vorbesc si cu Eliana pt carte.
Las ca le rezolv eu cumva!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

da roandre mai bine asa..chiar m'as bucura de Holograf..aa si cartea chiar uitasem de ea..cred ca da..ai dreptate..rezolva tu ..stii tu mai bine cum..
acum nu sunt acasa..dar cand ajung o sa te agat sa mai vb ca mai am cate ceva!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

vreau si eu masina de scris..ma intereseaza si cateva date despre ea daca se poate..
O sa-ti trimit datele mele pe pm..

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Leditia, vrei sa licitezi pt 282. Masina de scris ROBOTRON, folosita doar de cateva ori, aproape noua (ana_miti) - 70 RON ?
Mai multe detalii iti poate da ana_miti caci este la ea masina de scris.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am revenit si noi acasa dupa o saptamana de plimbari pe la mare.Aurelia te rog daca ai timp sa mi trimiti si mie produsul licitat.
Ref cu trimisul produselor dupa ce intra banii in cont eu sunt pro dar... ar tb extins pentru toata lumea, eu sper sa depun banii luni

dianamirela-imi pare bine ca i vine fetitei tale costumasul... data viitoare nu vei mai scapa asa usor... eram dispusa sa licitez mai mult dar n am avut locatie de unde.. Cel mai important este ca alex sa beneficieze de ceea ce are nevoie in urma acestor licitatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria28 spune:

As vrea sa licitez pentru produsul cu nr 466 ,5 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Leditia, vezi ca ti-am trimis un PM.

Oricum, o trimit , dar nu mai devreme de marti....ca nu am cum sa ajung la posta.


Foto Alex

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria28 spune:

La bazar eu as vrea sa gasesc dresuri pentru fetita de 9-12 luni ,body-uri pentru aceeasi varsta tot de fetita si ghetute imblanite de iarna marimea 20-25 !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am pus la posta produsele pentru Mercedes si Roandre, joi seara pe 14.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

buna fetelor.
nu am ajuns sa iau cutia de lapte praf. acum nu-mi mai trebuie asa ca renunt la ea.
mai am hainute de la alexia .daca cineva va dori sa se ocupe de ele eu le dau cu draga inima.
o zi buna





" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE







fotografii cu fetitzele mele ADRIANA STEFANIA [05.NOIEMBRIE.1998] SI ALEXIA MARIA [ 24 OCTOMBRIE 2004]

Mergi la inceput