Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Am depus astazi banii pt. lucrusoare:
-622 - 8 ron
-626 - 5 ron
-628 - 3 ron
-629 - 3 ron
-632 - 3 ron
-633 - 6 ron
-634 - 6 ron
-635 - 46 ron
-636 - 5 ron

Total - 85 ron .


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ubita, nu am cum sa te ajut pt ca nu am alta posibilitate de a o contacta pe andre_ea in afara de PM.
Sigur o sa raspunda cand o sa poata!

Fetelor, am avut o surpriza tare neplacuta. E vorba de ionela-roxana care desi a adjudecat/primit produse de la bazar de aproape 6 luni inca nu le-a achitat desi pe PM ma asigura mereu ca urmatoarea sapt sigur pune banii.
Credeti ca ar fi mai bine ca de acum inainte fetele care nu au mai licitat/adjudecat produse sa nu le primeasca inainte sa achite?
Aceeasi situatie este si in cazul oanei_mm dar ea nu a mai intrat de f multa vreme pe forum si mai mult ca sigur a uitat de bazar.
Scoatem produsele acestor fete din lista si le consideram simple donatii?


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Mihaela, o rog eu pe Andreea sa treaca pe aici, vorbesc cu ea pe messenger .


Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:


"Credeti ca ar fi mai bine ca de acum inainte fetele care nu au mai licitat/adjudecat produse sa nu le primeasca inainte sa achite?"

Da Mihaela, io una sunt de acord. E un bazar pentru ajutorul lui Alex, nu magazin de cumparat hainute pe credit.

Raluca, leoaica cu Pui Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Si eu sunt de acord.

Daaaar, mai exista o problemutza. A celor care pun lucruri la bazar si apoi uita de ele, vine cineva, le liciteaza/adjudeca/plateste, dar nu le primeste. Ar trebui ca oricine, inainte de a plati sa se asigure ca lucrurile respective mai sunt de actualitate, ca proprietarul mai intra la bazar.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Multumesc fetelor pt raspunsuri!
E bine sa se asigure inainte ca vanzatorul macar mai intra pe situl acesta.
Iar dc cineva plateste si nu primeste (ceea ce sper sa nu se intample) cred ca nu e asa grava problema ca atunci cand iei produse dar nu le achiti...pt ca nu trebuie sa uitam ca suntem aici ca sa ajutam un copil (chiar si prin donatie de banutzi) si nu sa incercam sa incercam sa pacalim luand produse si uitand sa le achitam.

Va pup!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au intrat in cont 85 RON de la Diana Mirela!
Am sa actualizez mai pe seara listuta.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Ma bucur ca au ajuns banii .

Eu, desi doar am cumparat pana acum, sunt de acord cu propunerea voastra, un baietel are nevoie de acesti bani .


Diana si Iulia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Imi pare f. rau ca nu am reusit sa trimit la timp coletul pentru Ubita. Am incercat sa il timit la inceputul saptamanii trecute, dar in timp ce eu refaceam coletul mi-a fost furat portofelul cu bani si acte. Sincer nu am mai avut curaj sa ma intorc la posta mai ales ca nu aveam cu cine sa las copilul si n-am vrut sa il mai iau cu mine.
Abia astazi am reusit sa trimit coletul.
Inca o data imi cer mii de scuze!



Andreea, mami de Shurubar - 10.08.2005
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

roandre am crezut ca mor cand am vazut ce ai scris..de emotii nici nu am apucat sa citesc tot..am crezut ca eu sunt de vina..ca am gresit din nou..ufff bine ca avusai rabdare si citii tot...de la mine ai primit mesajul da?,,nu mi'ai raspuns dar eu am considerat ca esti de acord..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput