Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

licite635-43 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

Din motive de spatiu in casa , ma vad nevoita sa scot cadita de la bazar , pt a o da altcuiva. E de mult aici si nu s-a dat asa ca nu cred ca e vreo problema. Multumesc pt intelegere





" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE







fotografii cu fetitzele mele ADRIANA STEFANIA [05.NOIEMBRIE.1998] SI ALEXIA MARIA [ 24 OCTOMBRIE 2004]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 635 - 44 ron.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

licitez 635 -45 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 635 - 46 ron.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

quote:
Originally posted by Mercedes

aurelia1278 - te rog sa mi spui (Costumul de fas rosu are 32 cm de la "pampers" pana jos) adica mai exact dintre picioare pana jos ???
daca e asa licitez 635 - 40 lei



32cm este lungimea cracului, de la despicatura dintre picioare.



Am fost plecata din Bucuresti, ma mobilizez zilele astea sa trimit ce si unde se poate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Roandre te rog daca poti tu cumva sa vorbesti cu Andre_ea inca nu mi-a trimis ultimele body-uri licitate ,i-am trimis mesaje ,dar fara raspuns.Mercic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Buna,

Fetelor au intrat banii de la Roandre, din bazar. Va multumesc mult de tot, in cursul zilei de azi astept sa primesc o omanda de 250 de teste.....si zilele urmatoare alta. Cu banii de la voi si cu alti 5 mil de la mine, am luat teste pt o luna si jumatate de acum in colo.

Alexutzu este bine......mai credsc glicemiile ....mai scad, variaza. S_a facut mare, vorbeste deja, pe limba lui bineinteles, spune cand are hipo,:"mama, tzacar"....si asta ma ajuta foarte mult, Spune poezii, adik repeta si el ultiomele 2 cuvinte dupa mine....ce sa va mai spun ......face multe prostioare, normale ceid rept la varsta lui.

Va pupam si va multumim din suflet!



Foto Alex

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Mihaela, m-am intalnit aseara cu Aurelia si am primit produsele 622, 626, 628, 629, 632, 633, 634, 635 si 636.
Astazi merg la banca si pun banii .

Aurelia, la 633 mi-ai dat 7 perechi de sosetute, in loc de 6 . O sa pun 6 ron in loc de 5, e ok?
Costumasul de fas ii vine perfect Iuliei, e superb . Acum ne trebuie ghetute asortate.
De asemenea, iti multumesc si pt. celelalte hainute in numele copiilor la care vor ajunge, sunt f. frumoase.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

A 7-a pereche de sosete era la uscat atunci cand am facut lista pentru bazar. Asa ca...

Ma bucur ca-ti plac lucrusoarele.

Aaaa... Apropos la cestiune. Pentru o fetita de aproape 3 ani si in jur de 100cm inaltime, nu are nimeni ceva hainute de toamna/iarna? Pantalonasi de trening si mai grosi, costum de iarna, caciulite de toamna?

Mergi la inceput