Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 635 - 32 ron.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ralcat, Roandre, Diana Mirela, va rog sa-mi trimiteti adresele pe PM. Pe a lui Mercedes o am.
Merci!


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

licitez 635- 35 ron

aurelia1278 - te rog frumos sa mi trimiti coletul doar dupa data de 13 septembrie deoarece saptamana viitoare nu voi fi acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 635 - 36 ron.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

licitez 635- 38 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ca sa nu aveti surprize neplacute, va dau si dimensiunile costumului de iarna. Poate fetita voastra e mai inalta decat era a mea iarna trecuta (desi e putin probabil ).

Costumul de fas rosu are 32 cm de la "pampers" pana jos, iar in talie se intinde pe elastic pana la aprox. 66 cm (circumferinta). Pantalonii/salopeta au bretelele reglabile in lungime. Maneca are 30cm (38 cm pana la guler).



Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

aurelia1278- esti draguta la cate am pe cap acum nici nu mi am pus problema sa intreb de marime, mi a placut cum arata si am icitat.Cum ajung acasa trec la operatiunea masurare.
Nu sunt convinsa dar cred totusi ca tot de la tine am licitat o pijama draguta roz, o bluzita tot asa cu un model deosebit si o rochita tot roz. Singurul lucru care nu i a fost bun era palarioara de la rochita - deh avem capul mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 635-39 ron.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

aurelia1278 - te rog sa mi spui (Costumul de fas rosu are 32 cm de la "pampers" pana jos) adica mai exact dintre picioare pana jos ???
daca e asa licitez 635 - 40 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez 635 - 41 ron.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70720" target="_blank">Diana si domnisorica Iulia Anastasia (15 iulie 2005)

Mergi la inceput