Bazar pt ALEX (14)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Leditia, spune-mi si mie te rog cand ajunge masina de scris la tine.
Nu de alta , dar sa stau linistita ca am trimis-o unde trebuie.


Foto Alex

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Leditia

Am primit si eu masina de scris.
Ana masina are 2 defecte,cutia este sparta,iar masina nu comuta benzile alea caci are o chestiuta de plastic rupta.Deocamdata atat a descoperit sotul...caci am vrut sa se uite putin la ea inainte sa i-o dau prietenului meu.
As vrea sa te intreb cum anume se pune banda aia?Pt a scrie atat cu literele mari cat si cu cele mici?In rest am cam vazut cum functioneaza,la asta cu banda s-a cam impotmolit sotul..
o seara buna.

POZE




Ana, uite Leditia a scris ca a primit masina.

Raluca, nu-i nici o problema ca l-ai trimis doar azi pachetul, ajunge el saptamana viitore.

Roandre, sper ca au ajuns banii de la mine...vad ca nu ai mai intrat pe aici.

Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Scuze, nu am vazut mesajul postat de ea.....ata ca sa vedeti ca nu mint cand spun ca nu am timp sa mai stau pe forum....
Ledi....imi pare rau de capac......din cate am inteles eu te interesa ca masina sa fie ok.....am omis sa iti spun ca este putin crapat, nu spart. cat despre acea placuta , nu imi dau seama de ce anume zici.....nu am mai pus mana pe ea de mai bine de 10 ani, crede-ma.
La un birou de copiat acte , cineva va poate ajuta sa puneti banda de scris.

Daca tu consideri ca nu este ok si nu te poti folosi de ea (desi, la 700 de mii imi este greu sa cred ca ai sa gasesti vreuna noua nouta), nu este o problema , trimite-o inapoi, iar banii o sa ti-i inapoiez.


Foto Alex

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037&whichpage=1" target="_blank">Bazar umanitar Alex

http://www.ccserban.ro/html/contact.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Eu am fost plecata din Bucuresti si de aceea n-am mai intrat pe forum.

Am verificat acum si au intrat 20 RON de la Maria28 si 45 RON de la alina morostes!
Am sa actualizez cat de curand listuta!

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by roandre

Eu am fost plecata din Bucuresti si de aceea n-am mai intrat pe forum.

Am verificat acum si au intrat 20 RON de la Maria28 si 45 RON de la alina morostes!
Am sa actualizez cat de curand listuta!

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004



Multumim de confirmare!

Alina cu Adelina (31.08.2006) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Maria28, luni o sa pun coletul la posta sa-ti trimit bluzita.
Cu aissa am vorbit deja si i-am dat adresa ta sa-ti trimita botoseii. Multumim si pt donatie!



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

As licita pentru 489. Gel de dus Joop, 50 ml, dar pe cutie scrie 150 ml, nu 50 ml. Daca a fost un typo, va rog corectati in numele produsului; daca nu, sa inteleg ca a fost folosit 2/3 din el?

Revin peste citeva zile sa vad raspunsul. Succes cu bazarul!

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Ioana e gresit in lista. E de 150 ml si e intreg... neolosit.
Cutia de carton e cam stamba acum... ca a stat intro punga cu toate produsele care sunt pe la mine... intr-un sertar de pat. Ti-am spus asta, in cazul in care vrei sa il dai cuiva si nu-l pastrezi pt. tine... sa stii de la bun inceput.

Liana nu ma injura ca nu ti-am trimis nici pana acum cartea... dar de ceva vreme trebuie sa stau in pat pt. ca am avut niste probleme cu bb-ii din burtica. Sper sa-l prin odata pe al meu sot mai liber si sa-l pun pe el sa se duca pana al posta... sau pe bunica din dotare. Te anunt.


Eliana si Elena (23 octombrie 2004)www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">
S-a mai nascut o stea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Eliana, multumesc pentru precizari.

Licitez 10 RON pentru 489. Gel de dus Joop, 150 ml.

Ioana, mama Mirunei (25.08.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

elyanne stai linistita ca deocamadata nu am nevoie de ea..mai e..mai ee..asa ca nu ma grabesc!!cand poti tu ca nu e graba mare!!

edit>>io nu injur

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!!

"tine aripioara asta, voinice, si cand ti-o fi mai greu...sufla..."


"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput