Mamici casnice (38)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Dana_ch

Crismir revederea



Poze cu Lucas



Daaa...super...Ia sa-mi trimit si io sotul fo 2 saptamani de-acasa...

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



Miha trimitel mama draga daca ai unde si atunci sa vezi ...revedere ca la inceput.

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


ssst...liniste ca doarme lumea.


noapte buna somn usor
ingerii sa sa sarute
tot din cinci in cinci minute.

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

alexa si mami,sanatate maxima colegului.

ma car la somn.am bantuit pe net dupa retete.am inebunit de tot
eu ma culc si voi va treziti pai e frumos asa?

sa aveti o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:



Buna dimineata,


poftiti zanelor


ceai


suc

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Dana_ch ai fost cea mai harnica azi, multumim de cafea:) Daca afli ceva fain de vre-o pensiune pe acolo spune si la noi, da nu te omori prea tare ca deocamdata nu stim mai nimic:)

dana d am urmarit si eu cateva episoade din "Legaturi de familie" da n-am vazut nici cand a inceput, nici cand s0a terminat. Daca ai timp si chef, imi poti spune si mie care a fost finalul? Ca de atunci am zis ca nu ma mai uit la nimic, ca oricum nu apuc sa vad cum se termina :)

Mirela rezumatul e super:) Cand ai timp sa ne povestesti mai mult:)))

Geani, Dana_ch multzam de complimente.

Alina ma bucur mult ca tati e bine, ti-am zis ca operatia reuseste si e simpla. Cate zile il mai tine in spital?

Miha deci ne bazam pe tine pt ultimul moment? E bine si asa decat deloc:)
Nu stiu ce ar zice socrul dc m-ar vedea cu sortul sexi, da sigur ar face misto ca el e tare glumet de felul lui:)
Ai userul si parola de la albumul comun?
Eu acolo n-am mai pus poze cam demult...:)

Hai ca ma duc si eu la treaba, am vrut sa vad cine da desteptarea da n-am fost cea mai harnica:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

eu azi m-am trezit cu fata la cearceaf!!!
M-au enerva doctorita mea si cu asistenta cica sa ma duc tocmai in Oltenia la Casa de asigurari sa imi iau adeverinta precum nu imi scot medicamente de acolo!!! Deci sunt pe pereti de nervi, de unde atata prostie, nu stiu,...Auzi, eu sa ma car cu copil mic pentru adeverinta lor, care am mai dus-o si anul trecut cand m-am iscris la ele. Sunt aerine, rau! Ma duc sa ma iau de ele, ca nu mai rezist! Aaaa, ca au trimis-o pe soacra-mea sa imi zica, ca a avut ea drum pe la ele... Auzi, da ce cred ele ca atunci cand ma imbolnavesc eu dau fuga acasa, la tara sa imi scot medicamente? Nici la ele nu ma duc,... decat sa stau la randuri infernale, mai bine platesc pret intreg pe medicamente si imi vad linistita de treaba.
Nu-s normale!!!

Adinella

"Cand Dumnezeu este cu tine, nimeni nu poate sta imptriva ta"!

Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Neata!
Ce faceti vorbaretelor?
Eu n-am mai intrat aseara ,ca a avut sotul treaba.
Cami,normal ca o sa tii legatura cu fetele prin mine.
Flavia ,am vazut pozele tale.
Adinela ,eu nici nu ma mai stresez cu retetele gratuite ,platesc pretul intreg si gata.Oricum la farmacie auzi mereu ,,am despasit plafonul". Asa ca.....
Alina !
Pup toate casnicutele!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

ce-i cu linistea asta?


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Chiar ca liniste:) Hai pe rand, nu toate odata

Dana mersi
Ce comision percepi ca esti mesager?:)

Anculina am uitat sa-ti spun, citit propunerea ta dar este doar pt fetele din Bucuresti, si nu toate suntem de acolo:) De asta ziceam undeva la o cabana sa avem toate unde sta, cu catel cu purcel:)

Adriana te rog eu, cauta-ti alt medic de familie (sau pediatru, ce-o fi) ca te chinuie aiurea. Dr mea de familie care e si pediatra nici macar nu trebuie sa merg eu dupa reteta, daca o sun si ii spun ca am nevoie de ceva imi trimite prin asistenta ca e in drumul ei. Si nu i-am dat niciodata nimic, decat o cutie de ciocolata ca am fost anul trecut fix de 8 martie. Te chinui degeaba, macar de ar fi vre-un medic bun :(

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput