Mamici casnice (38)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Mai ,suntem asa multe Dane ,ca nici nu mai stiu cand e vb de mine.
Ma duc pe afara.poate va mai inmultiti pe aici pana ma intorc.
Cami ,daca ai mai facut ceva bun,zi-ne si noua.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Buna buna!!

Nu-mi vine sa cred ca am atat de putin de citit.Ce se intampla?Unde sunteti?Daca si la voi e vremea asta superba care e pe la noi,nici nu ma mai mir...Si eu trebuie sa stau in casa,ca se anunta cineva in vizita si e musai sa stau,ca de altfel...nu eram acasa.

Flavia,sigur ca as vrea sa vin,dar asa cum am spus las pe ultima suta de metri confirmarea.

Adinella,chestia cu adeverinta nu am inteles-o.Daca ai dus una anul trecut de ce mai trebuie una si anul asta? Vorba Flaviei,eu as schimba medicul urgent.Mie nu mi-ar fi greu ca am mai schimbat 3 pan' acu.

Dana (ch) i-am zis sotul aseara sa plece de-acasa dar n-a vrut,a zis ca m-am dilit de la prea mult DC.

Va pup pe toate.

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela amalia spune:

fetelor da' aveti ceva gadilici la tastatura, nu gluma, harnicute mai sunteti , ma duc sa recuperez si revin



www.tickercentral.com/view/4ufc/3" target="_blank">Mihaela si bbwww.tickercentral.com/view/4ufc/4" target="_blank"> Amalia

Nu conteaza atāt de mult ceea ce faci, ci cāta dragoste pui īn ceea ce faci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pinquleasa spune:

fetelor am trecut sa va pup un pic ...astept sa se trezeasca sa plecam un pic in oras, o asa vreme frumoasa mai rar la noi si e pacat sa o ratam.
va pupici si pe voi si pe pitici
nico

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:


va salut, ca avenit soacra pe la mine si eu ma fac ca sterg praful pe birou.

Miha poate ca nu avea unde sa mearga

Poze cu Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

scrieti nu gluma si cam pierd teren..dar nu ma dau batuta asa usor,tot ma bag in seama si citesc mai repede decat anormalul!
am pus poze cu syb adormita in dulap..si nu numai in dulap!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Salutare la toata lumea!Noi am fost azi la control si Liviu e bine, vom incepe sa ii reducem puffurile si vom urmari reactia. Sper sa nu il ia tusea si mai sper sa nu ia vreun virus acum pe vremea asta pacatoasa. Doctorita avea deja viroza, si ne-a spus ca trebuie sa avem grija ca circula niste virusi pacatosi care dau obstructie bronsica.De s-ar termina odata cu vantul si vremea asta nesuferita!


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasteriiwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66122" target="_blank">Haideti sa militam PENTRU APLICAREA LEGII IMPOTRIVA FUMATULUI IN SPATIILE PUBLICE, sa facem ceva pentru copiii nostri!!! desene noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

Ce scumpa-i Carla asa grasunica :) Corina n-am gasit pozele cu Syb in dulap, unde le-ai pus?:) Sau n-am vazut eu bine...?

Nico deja-i domnisoara fata ta. Nici a mea nu doarme cu mine si n-are inca nici un an jumate...
Plimbare placuta.

Miha unde va intalniti iesencelor?:)

Mihaela da o fuga si revino, ca esti cam scumpa la vedere in ultima vreme:)

Lucia multa sanatate lui Liviu, las ca scapam in curand si de vremea asta pacatoasa. Tu ii dai ceva pt imunitate?
Si mie mi-a fost frica pt Sara, ca am tinut-o cu o gramada de copii in preajma (si unii bolnavi) dar vad ca a scapat...

Ma cam enerveaza socrii ca de fiecare data cand ies cu ea imi atrag atentia ca nu-i destul de bine imbracata, ca tre sa-i dau ceva pe cap
M-am saturat deja sa tot repet aceleasi chestii, nush ce sa mai fac cu ei. Al meu deja nu mai are nervi sa le tot explice... Oare e chiar asa de greu sa inteleaga ca ccc copiii se mai cresc si altfel decat dupa metodele lor???

Dana_ch bafta cu soacra, sta mult? Cum va intelegeti?

Ioana da un semn ca am sa-ti zic ceva:)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

se incarcau Flavia,acu au ajuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Corina,barbata-miu s-ar putea sa ajunga pe la Munchen luna asta(nu-i sigur),iti trimit Tamaioasa daca vrei.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput