"cine salveaza o viata, salveaza o lume"

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ILIS am lipsit cam mult sa ma ierti!!!
zilele astea incerc sa ajung la banca!!
numai bine ii doresc Adrianei!!!
sper din tot sufletul ca e mult mai bine!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

ILIS, ma bucur mult pentru ajutorul pe care il primesti din partea familiei Columbeanu. Sa dea Domnul sa fie cu folos si Adriana sa se faca bine. Sa ne tii la curent!


Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Dragele noastre, suntem atat de fericiti pentru gestul atat de generos si nobil pe care l-a facut familia Columbeanu, incat nu putem sa ne exprimam in cuvinte starea sufleteasca.Ieri am plans mult, au fost lacrimi de bucurie.Ne-au impresionat foarte mult pentru ca ne-au raspuns strigatului de ajutor, i-au dat sansa de a trai si de a se recupera ingerasului nostru.Sa le dea Dumnezeu multa sanatate si tot binele din lume.Sunt oameni deosebiti.
Va multumim tuturor ca ati fost si sunteti alaturi de noi.Sa dea Domnul sa vina cat mai curand ziua in care toti copilasii bolnaviori sa se insanatoseasca.
Cu mult drag, Adriana, Ileana si Viorel Serban.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

am fost extrem de fericita cand v-am vazut la tv! Aveti incredere ca D-zeu are grija de voi! Mai aveti un hop si cosmarul se va sfarsi! Suntem alaturi de voi si ne rugam ca totul sa merarga ca pe roate de aici inainte!

PS: poate se alatura si Monica familiei noastre, familia DC!...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69542" target="_blank">Cu drag, MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Ileana, in ce cartier locuiesti? Ce doctor v-a facut asa ceva? Cu ce te pot ajuta? in afara de bani, va mai trebuie ceva? Cum se mai simte Adriana?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ilis,sunt cu sufletul alaturi de voi,ti-am trimis si un PM,voi o sa ajungeti inintea noastra in China.Dumnezeu sa va ajute sa treceti cu bine de toate astea,trebuie sa fim tari pentru copii nostri.

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Lynette stii ceva de ILIS??ma ingrijoreaza tacerea ei..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lynette spune:

Draga Liana,

Adriana a fost iar bolnavioara, a facut din nou pneumonie de aspiratie. Au fost in spital pt analize, acum sper ca se simte mai bine.

te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Lynette multumesc..sper din tot sufletul ca acum Adriana sa fie bine! inca nu au plecat?intelesesem ca pleaca in China ..
i'am scris PM lui ILIS..dar nu mi'a raspuns.eram ingrijorata!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lynette spune:

cred ca au incercat sa reprogrameze mai devreme, dar abia in septembrie se poate. nu stiu daca e confirmat chiar septembrie. nu mai este asa mult pana atunci oricum. sper ca Adriana sa mai prinda ceva putere pana atunci.

numai bine!

Mergi la inceput