"cine salveaza o viata, salveaza o lume"

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Draga Liana, iti multumim mult , de asemenea si lui Tzuni si Nuschu pentru mana intinsa fetitei noastre.Dumnezeu sa va binecuvanteze.Cu drag, Ileana si Viorel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lynette spune:

Draga Ilis,

Am incercat sa vad albumul de poze dar linkul nu merge, nu stiu de ce. Ma trimite la pagina lor generala.

multa sanatate Adrianei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Draga Lynette, iti multumim foarte mult pentru tot.
Acum cred ca ai sa poti sa accesezi cele 7 albume de poze ale Adrianei. Multa sanatate.

POZE ADRIANA http://www.imagestation.com/mypictures/index.html

.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lynette spune:

nu merge nici acum, poate trebuie sa pun vreun nume de utilizator sau parola? sau are albumul vreun nume sa pot sa dau "search" in pagina respectiva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Draga Lynette, incearca si astfel :

www.imagestation.com/members/ILEANAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ILIS sa ma ierti dar nu am putut ajunge la Banca,,offff e atat de departe de mineee...si sunt tareee ocupata!!!
dar azi am fost la posta si ti'am trimis prin mandat postal 100 RON..50 de la mine si 50 de la Tzuni..imi pare rau ca nu am putut mai mult dar mai am inca 2 copii minunati carora le ofer..
abia astept sa'mi spui ca nu mai e mult si suma e gata ..si Adriana e bineeeee!!!
Doamne ajuta!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Viata-i nimic... si din toate putin,
un vas poate gol... s-au adesea prea plin...
dar tece-ntr-o clipa de parca n-a fost ...
si...atunci oare viata mai are vreun rost...
Viata ta va avea rost, doar daca tu il vei da...
Nu ati vrea sa-i dam sens impreuna?

"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lynette spune:

Draga Ilis,

Am vazut pozele cele noi cu Adriana(http://www.imagestation.com/members/ILEANAS, sunt tare frumoase, m-au impresionat mult. Adriana e o fetita deosebit de scumpa si frumoasa, va doresc din toata inima sa strangeti cat mai repede banii pentru operatie.

multa sanatate si va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Dragele noastre Liana si Tzuni, va multumim din adancul inimii pentru gesturile voastre.Au ajuns banii.
Va pupam, Adriana, Ileana si Viorel.

POZE ADRIANA : www.imagestation.com/members/ILEANAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Draga Lynette,
Iti multumim mult pentru gandurile tale bune si pentru tot sprijinul acordat ingerasului nostru.
Te pupam, Adriana, Ileana si Viorel.

POZE ADRIANA : www.imagestation.com/members/ILEANAS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILIS spune:

Dragele noastre,
Sunteti mamici deosebite, cu suflete mari aproape de suferinta fetitei noastre aflata in aceasta situatie disperata. Sa va binecuvanteze Dumnezeu pentru aceste maini de ajutor intinse ingerasului nostru acum, in aceste momente in care ea are nevoie de acest sprijin financiar si sa va bucurati de fiecare clipa alaturi de copiii vostri, sa aveti parte de multa sanatate si impliniri.
Cu mult drag, Adriana, Ileana si Viorel.


POZE ADRIANA : www.imagestation.com/members/ILEANAS

Mergi la inceput