Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Bine ai venit! cortez.

Eu sunt convinsa ca vor intalni si invatatori la fel de buni si care vor continua sa le indrume pasii mai departe.
Asta e, se incheie o etapa din viata lor dar incepe o alta tot la fel de frumoasa.
Noi am mers si la o serbare a abecedarului si a fost asa de frumos, copiii de clasa I erau mai maturi, aveau coronite de flori pe cap si abecedarul in mana si erau asa de mandri ca stiu sa scrie.
De atunci mandra mea a trecut la exersat literele.

Multa sanatate si vacanta placuta copilasilor!



desene @


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CARMENS2 spune:

Si copilasul meu,ALEXANDRU-MARIAN,IMPLINESTE 7 ANI,PE 29 IULIE,E TOT IN 1999 NASCUT,ANUL ACESTA VA DEVENI SCOLAR,GATA CU GRADINITA!Asa ca ne alaturam si noi celor de aceasta varsta,...si le urez multa sanatate si ,,la multi ani!'

http://pg.photos.yahoo.com/ph/elenacarmen20022003/album?

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect. Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CARMENS2 spune:

SA INCERC SA ATASEZ DIN NOU ADRESA ALBUMULUI NOSTRU FOTO,SI VA INVIT SA NE VEDETI IN CELE MAI RECENTE ACTIVITATI LEGATE DE GRADINITA,DE AORELE DE LA PALATUL COPIILOR,LA MUZICA,LA PICTURA,...SUNT TOTI CEI 3 COPILASI AI MEI,SI SIGUR O SA VA FACA PLACERE SA NE VEDETI!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/elenacarmen20022003/album?.dir=215fre2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph/elenacarmen20022003/my_photos

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect. Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Si eu sper Zana sa nimerim niste dna invatatoare la fel de bune cum a avut Vladut educatoarele !Cel putin asta de anul asta a fost SUPER !Eu desi eram cu ochii plini de lacrimi nu am plans in schimb dna educatoare a dat apa la soricei din plin .
Si Vladut e suparat tare ca nu mai merge la gradinita dar ce sa ii fac ,ieri l-am dus sa o vada pe dna educatoare si era tare pustie gradinita ,unde pana vineri era curtea plina acum erau cativa copilasi ,daca erau vreo 10 .

Va pup pe toate si pe micutii vostri ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Bine ai venit! Carmens.

Am incercat sa ma uit la poze dar probabil ca albumul tau este privat.
Iti adaug printul in lista si poate revine si cortez sa ne spuna.

desene @


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Vladut!

Iustina, sa aveti o zi frumoasa plina de bucurii, mult noroc si sanatate lui Vladut.

www.gfxworld.info/felicitari/card219/" target="_blank"> urare de la prieteni si pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by april

uitati aici cateva pozici...o sa mai pun si altele

serbari gradi

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om





April abia acum am vazut pozele ce fata frumoasa ai... are o piele alba si parul negru, zici ca-i Alba ca zapada. Sa-ti traisca!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La multi ani!!!!

21.06.1999 - Vladut - "Stinu"

Tot cve-ti doresti sa se implineasca!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Multumesc mult fetelor pentru urari si vi le intorc din toata inima.
Ne-am distrat bine dar ne-a omorat caldura ,pe noi adultii ca ei nu au avut nici o problema cu temeperatura .Am fost si in parc unde s-au jucat ,dar normal ca nu le-a ajuns o jumatate de zi ,si la 10 seara daca ii intrebai tot ar mai fi stat .
Va pup ,Iusti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortez spune:

Hy, mamici!!! Carmens2 felicitari ce curajoasa esti - 3 copilasi? Sa-ti traiasca si sa fie cuminti, nici eu nu am putut sa-ti vad pozele. Eu am nevoie de HELP nu stiu sa imi fac album ''. Si mai am o problema Zana poate ma ajuti tu, dupa cate am obs esti mai experta, nu am chiar 13 ani, cum s-o fi salvat asa pe pagina personala? Cum modific?

Mergi la inceput