Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:

quote:
Originally posted by cortez
Eu am nevoie de HELP nu stiu sa imi fac album ''...


Acum depinde unde vrei sa faci albumul pe desprecopii ,pe www.webshots.com/" target="_blank">webshots sau pe dropshots(in acesta din urma se pot adauga si clipuri video).
Daca te hotarasti, te ajut cu cea mai mare placere, in principiu se creaza un cont si apoi poti crea albume.
Daca vrei sa modifici ceva la profil si anume varsta, in partea stanga apare profil personal si dupa ce intri cu parola poti modifica datele contului.



Edit:Am vazut acum ca s-au schimbat stelele, adica culorile lor.Suntem in schimbare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

quote:
Originally posted by april

uitati aici cateva pozici...o sa mai pun si altele

serbari gradi

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om





April abia acum am vazut pozele ce fata frumoasa ai... are o piele alba si parul negru, zici ca-i Alba ca zapada. Sa-ti traisca!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...








multumesc,

Acum am ajuns si eu acasa si observ muuulte schimbari pe forum.




serbari gradi

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Cum a fost calatoria April? tot asa cald?

Noi am fost in excursie la Humulesti, va amintiti de Creanga:
poze cu matusa Marioara

Fiica-mea nu vrea nici in tabara fara mine, ce ma fac...si eu care ziceam ca e curajoasa , curata dependenta.

Cortez, te-ai descurcat cu albumul? poti sa-mi scrii pe PM datele si te ajut cu contul, nici in lista nu te-am trecut inca .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Stinu, iarta-ma, cu intarziere iti spun si eu La multi ani pentru Vladut, sa-i dea Dumnezeu multa sanatate, noroc si fericire, sa aiba o viata minunata si voi sa va bucurati de el mereu.

Eu nu am mai scris demuuult ca-s prinsa pana peste cap cu casa noua, avem de munca o gramada si, colac-peste-pupaza, plecam in vacanta 2 saptamani ca ne-am facut rezervarea inainte de a gasi casa. Asta este, le-om rezolva noi pe toate.

Va pup pe toate si sper sa mai apuc sa mai intru din cand in cand pe site. Pana atunci, la munca!!!

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Azi e ultima zi de scoala la noi, Andruska termina primul an de scolar! Dupa-amiaza e o reuniune unde vom afla rezultatele lui finale, tare sunt curioasa. Aici notele se dau cu muuult mai multa exigenta, 10 pe linie (sau "foarte bine") nu exista, si nici clasamente nu se fac. Fiecare afla nota finala a propriului copil si atat. Mi se pare corect, nu se creeaza tensiuni, invidii intre copii sau mai stiu eu ce. Cat despre exigenta, eu sunt multumita pentru ca notele sunt detaliate, astfel incat poti intelege unde copilul tau trebuie sa-si imbunatateasca performantele si parintele este ajutat de catre scoala sa-si ajute propriul copil.

Altfel, maine dimineata plecam la mare, uraaa!

Multi pupici.

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

quote:
Originally posted by Nora
Altfel, maine dimineata plecam la mare, uraaa!

Multi pupici.

Nora



Vacanta Placuta!

uff.... numai eu am control la servici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Buna fetelor,
Dupa doua saptamani de dute - vino am ajuns in sfarsit acasa. A fost frumos dar si foarte obositor.
Andrada se bucura de vacanta, sapt. viitoare o duc la bunici, la tara. Sper sa-i placa. Are multe prietene acolo, apoi mergem la ceilalti buni, in Maramures. Abia astept.

Vacanta plcuta tuturor. Ca e ultima inainte de a fi scolari.

serbari gradi

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by zana

quote:
Originally posted by Nora
Altfel, maine dimineata plecam la mare, uraaa!

Multi pupici.

Nora



Vacanta Placuta!

uff.... numai eu am control la servici.



nu esti singura....si pe mine ma asteapta sapt asta...si cealalta....

serbari gradi

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

eu inca dau examene si invat si stam in casa si ne-am saturat. cateodata ne incingem tare rau....

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:



Am trimis copilul in tabara.
Sun , nu raspunde nimeni , sper ca e totul OK.
Asa mi-a zis cand a plecat, sa dansez pe Shakira... m-a invatat pasii de dans am uitat...cerc mic, cerc mare ,unul lateral, unul in fata...nu mai stiu.
Mi-a lasat biletele intr-un caiet , deschid "te iubesc mami" si mai jos scris in limba engleza acelasi lucru.
Daca vedeti cumva un copil dansand pe Shakira sa stiti ca este al meu.

Mergi la inceput