Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by camelia72

Bravo,Oana,felicitari si vacanta placuta!
Gata si la noi serbarea,am ajuns acasa...am plans cu totii ca la inmormantare,deh,despartirile astea nu mi-au placut niciodata...!A trecut o etapa din viata copilului meu...incepem alta cu mult mai multe responsabilitati!!!A fost atat de emotionant,au facut poze,au avut de jucat doua scenete de I.L.Caragiale "D-nul Goe" si "Vizita"...au fost superbi!
Maine urmeaza distractia de la Panda...toata sala este a lor pt. doua ore si gata,vacanta,iar din toamna are mama scolaritza!


Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE






Felicitari si numai bucurii in viata de scolar.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

quote:
Originally posted by april

Si noi ieri am avut serbarea, a fost superb. O serbare reusita din care parintii au fost mai emotionati decat copiii.

"Adio gradinita, la scoala noi plecam!" acestea au fost ultimele cuvinte ale prescolarilor....

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om




Felicitari, si te inteleg perfect.... am plans si noi pe rupte.

Ai poze cumva sa le vedem si noi?

O sa pun si astazi una.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Pot sa incepde azi ?
Noi maine dimineata la ora 10 avem serbare dar ma simt de parca am pierdut cel mai bun prieten ,zau .
Vladut e deja stresat de idee dar nu cred ca o sa planga dar mamuta lui sigur o sa dea apa la soricei .Si ei or sa isi arunce mascutele in susu si vor spune "Adio gradinita ,bun venit scoala " deci iar
Stiti vreun medicament care sa ma fac sa rad ?
Va pup pe toate si mai vorbim ,Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

uitati aici cateva pozici...o sa mai pun si altele

serbari gradi

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Fetele ati plecat in vacanta?
mai era putin si ajungea subiectul pe pagina 2.

Am terminat si la noi gradinita cu balul de absolvire si banchetul asta a fost surpriza la care chiar nu ne-am asteptat.
Ce copii mari avem si ce frumosi!
Si am mai avut o surpriza, la finalul serbarii dupa ce au dansat majoretele, baietii aveau pregatit un cantecel fara sa stie doamnele educatoare...era imnul Stelei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Felicitari absolventilor

Oana e la tara.
Jos la semnatura o sa gasiti doar 3 poze noi.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Din pacate Andrada a facut o laringita de toata frumusetea...
..cu tuse latratoare, nas infundat, putina febra, asa ca pt noi vacanta a inceput prost. Ca de obicei, in we imi face toate astea, cand nu o pot duce la dr. Asa ca azi vom merge si la un consult, tratamentul obisnuit (ca, de, la cate laringite a avut ma stiu si la tratament...)l-a luat deja de sambata dimineata.

Problema e ca noi plecam miercuri pt o saptamana din tara si o las cu tatal meu, si sunt tare nelinistita cand e bolnavioara. Dar, asta e, delegatiile nu le pot amana. Sper ca pana atunci sa fie mai bine.

Fetelor, va pup si ne "vedem" peste o saptamana.

Vacanta placuta piticilor si sanatate multa.


serbari gradi

www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">puiut de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Sanatate multa si vacanta placuta tuturor.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortez spune:

Salutare, mamici necajite... Si noi am terminat gradinita anul acesta, vineri am avut serbarea de ADIO. Cred ca am fost cea mai plangacioasa mamica. Nu imi dau seama cum majoritatea mamicilor se amuzau ca eu am fost numai lacrimi...Cand ne-a spus doamna cu lacrimi in ochi ca fiecare generatie pleaca cu o bucatica din sufletul lor m-am jelit si mai tare. Asta este ingerasii nostri au crescut si de acum trebuie sa ia viata in piept... Eu nu le voi uita niciodata pe doamnele educatoare si nici aceasta minunata serbare. Sper ca si la scoala sa aibe parte de invatatoare la fel de bune si de daruite muncii lor. Multumim dragele noastre educatoare si ramas bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cortez spune:

Mamici, daca tot am incheiat cu gradi (ce bine sun) la ce scoli v-ati inscris ingerasii, aveti in sect 6?

Mergi la inceput