Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

HRISTOS S-A INALTAT!
Fetele,noi azi avem petrecere...pe langa faptul ca este ZIUA COPIILOR,dupa amiaza vom chefui la ziua unui prieten de-al Georgianei...si la gradi au diverse activitati,de dimineata am fost sa-i cumpar creta colorata ca ieri a uitat sa-mi zica,cand am dus-o de dimineata la gradi,am trecut si i-am luat si creta sa deseneze pe asfalt!
La Multi Ani tuturor copiilor,sa aiba o copilarie frumoasa iar noi,parintii,sa ne bucuram de fiecare clipa alaturi de ingerasii nostri...!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Hristos s-a inaltat!

La multi ani, copilasi! Sa fiti fericiti, sanatosi, norocosi, frumosi, harnici, isteti, buni la suflet si sa aveti o viata minunata!


Zana, am primit mail-ul tau dar nu am putut sa le download-ez, mai incerc si azi. Merci frumos.

Camelia72, petrecere frumoasa azi.

CristinaT, multumesc frumos pentru urarile catre sotul meu, dragul de el e singurel intr-un birou in Paris.

Le-am facut cadouri azi baietilor mei dar nu au fost prea impresionati, aici nu se serbeaza mai deloc ziua de 1 iunie, nu stiu exact de ce, asta e.

Pupicei dulcei si o zi minunata va doresc !

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Adevarat s-a inaltat!

e sarbatoarea copiilor, sa fiti sanatosi si sa cresteti mari!

Camelia, eu uitasem sa cumpar moate colorate pentru dupa-amiaza cand avem spectacolul, asa ca m-am intors si eu din drum.
Se anunta o zi plina de surprize.

La Multi Ani! pentru sot Nora.
Si eu i-am dat jucaria dimineata, comanda speciala pentru care am umblat ceva timp dar a meritat ca era tare incantata.N-a mai avut timp sa se joace.
Trimit e-mail din nou daca nu ai reusit cu cartile.

www.sweetslyrics.com/84079.Mihai%20Constantinescu%20-%20O%20lume%20minunata.html" target="_blank">Aici am gasit versurile cantecelului "O lume minunata" a lui Mihai Constantinescu.
Va mai amintiti?

Sa aveti o zi minunata!


Ticker my child



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Zana,!

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Multumim mult fetelor ,ne odihnim putin si plecam la petrecere...fie-mea e tare incantata!
La gradinitza au desenat fiecare cam cum vad ei COPILARIA...printzesa mea o vede ca un camp cu multe flori peste care se intinde curcubeul,sub razele soarelui iar pe o poienitza,copiii de toate nationalitatile formau un cerc mare...superb desenul,chiar m-a impresionat!

Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Spunem si noi ,destul de tarziu dar avem scuze intemeiate ,LA MULTI ANI PENTRU TOTI PITICII SA NE TRAIASCA ,SA FIE FERICITI SI SA AIBA MUUULT NOROC SI MULTA SANATATE

Camelia va distrati !Si noi la fel ,azi au serbat 1 iunie cu o mica petrecere si au dansat ,au mancat dulce si a fost frumos .

Zana un pupic ti si 100 Mirunei frumusica!

Nora La multi ani sotului tau !Sa fiti fericiti !

Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Si noi va pupam .
Gata ne-am adunat pe acasa, a fost o zi exceptionala.
Am dansat, am cantat si-un pitic de ciocolata am castigat!
il mancam maine ca acum e tarziu.


desene & Ticker my child


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Eu nu am petrecut cu Oana azi decat vreo 10 minute...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

Eu nu am petrecut cu Oana azi decat vreo 10 minute...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...



Nu plange Cristina, conteaza mai mult calitatea timpului petrecut! Parca ma vad pe mine acum un an cel putin, cand eram super ocupata si stresata.
Dar si acum daca observ ca se simte mai bine la gradinita, intre colegi, prefer sa o las acolo sau in vacanta la bunici.

In alta ordine de idei, tortul ieri doar l-am vazut, n-am prelucrat poze sa va arat piticul , urmau sa-l savureze in colectiv astazi.
Ce simpatici erau toti in jurul lui, parca nu mai vazusera tort pana ieri, dar asta era castigat din munca lor si cred ca asta a contat mai mult.
mamici ce mai faceti?

April, lasa idolii, vino si spune aici cum fuse la bal .

Eu va urez weekend placut!





desene & Ticker my child


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

nu-i las.....
uite unul si pt voi...

www.youtube.com/watch?v=ey9ie1L4Z1g&search=falco" target="_blank">idol de we

enjoy it


www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank"> puiut de om

Mergi la inceput