Copii nascuti in 1999 ( 5)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns april spune:

felicitari tuturor castigatorilor!

mami & www.babiesonline.com/babies/a/andrada/" target="_blank">Dada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Bravo Ozi si succes in continuare!

April, unde ai gasit perla?
Aha, deci n-ai ajuns la expozitie .

Mamicilor sa aveti o saptamana placuta!
La noi ploua .

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata, noi am fost la expozitia cu Barbie a fost destul de frumos, intrarea este 100.000 lei de persoana. Am fost si la o zi onomastica la Mc' unde a castigat o medalie de "argint". Era tare fericita.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Buna dimineata, dragelor.

Noi am reinceput programul obisnuit dupa un weekend de 4 zile (a fost Inaltarea la catolici) si desi aveam planuri mari, sa vizitam castele pe Valea Loirei, am renuntat ca am fost cam bolnavi. Eu si barbate-miu raciti, iar Andrei a avut burtica deranjata. Asa ca...am fost doar joi in Franta la Boulogne-sur-Mer sa vizitam un Aquariaum super. Ne-am intalnit cu un pustulica din Baia Mare (cred ca avea 14-15 ani) venit in excursie in Franta pentru o saptamana. A fost simpatic, era fericit sa vorbeasca romaneste cu noi (era singurul roman din grupul lui) desi plecase de numai 5 zile din tara.

Azi vine Océane la noi, prietena cea mai buna a lui Andrei(pe langa Eric, fireste). Nu stiu ce-i cu baietii mei, si Victor are cel mai bun prieten o fetita (Celia) dar amandoi neaga orice indragosteala. Ba Andrei are chiar de suportat ironiile a doi colegi mai cocosei care-l acuza ca-i innamorat. L-am intrebat daca s-a gandit sa se mai joace mai putin cu Océane din cauza asta si mi-a raspuns cu o fermitate surprinzatoare:

-Sa abandonez un prieten? Niciodata! Dragul meu

Altfel:

  • Felicitari Gratiela pentru fetita si sotul campioni

  • Cristina, ce medalii se dau la McDonalds? Ce idee, cred ca s-a bucurat micuta ta

  • Zana, la noi ploua-ploua-ploua si mai e si frig iti vine sa mori. Noroc ca suntem foarte ocupati cu impachetarea pentru mutarea in noua casa si nu prea avem timp sa ne gandim la vreme.
    Aaa, mi-am amintit, super subiectul "Povestile copilariei", merci frumos.


Pupicei tuturorfug in pod la treaba. Imi vine sa-mi plang de mila cat avem de muncit pana ne mutam. Si dupa...

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Cristina, cred si eu ca se bucura Oana de medalie ,noi anul trecum am fost la un concurs de olimpism, au alergat pe acolo un pic si inca cateva probe dar a venit acasa cu o medalie(nu e de argint) si ce crezi ca si in ziua de azi o lustruieste , am pus-o bine in cutia cu amintiri.
Asa ca pastreaza medalia, daca afla Miruna ca la Mc’ se dau medalii ma cara urgent pe acolo si ma enerveaza,cumparam de acolo si nu prea maninca, urmareste doar jucaria.

Nora, dar ploua cam mult acolo in zona, numai bine de facut treaba, lasa cine o sa fie in casa noua dupa aceea?
Dragutel foc Andrei , cum tine el la prieteni.

La noi a iesit soarele , o fi simtit si el ca maine e sarbatoare.
1 iunie-ziua copilului, Inaltarea la ortodoxi si ziua DC-ului 5 ani de convietuire online, eu nu cred ca am 5 de cand intru pe site, dar vreo 3 ani tot am.

Ma bucur ca ti-am amintit de cartile copilariei, cateva de acolo le am daca le vreti dati PM la mine pentru LunaBetiluna si DoraMinodora, Doctorulaumadoare, Heidi-fetitamuntilor, au niste poze superbe!

Ce spuneti mamici sarbatorim?


LA MULTI ANI! pentru toti copiii si petrecere frumoasa maine!!!




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=76746" target="_blank"> Povestile forumului



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

vai zana, ce surpriza placuta cu cartile. Uite iti dau adresa mea:
I_love_ioana_diana@yahoo.com

Va raspund un pic mai tarziu, ca acum am ceva treaba.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Zana, ti-am trimis PM.

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora spune:

Zana, in plus fata de motivele de sarbatoare de maine, la noi e si aniversarea sotului meu. Doar ca e in Paris si se intoarce abia vineri. Asa ca noi cred vom face o petrecere sambata, poate s-o mai incalzi un piculet.

Astept ziua de maine sa urez piticutilor.

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Bine v-am gasit,dragelor!
Noi intram mai rar ca trebuie zilnic plimbarica,acum s-a cam stricat vremea si stam mai mult prin casa,spre disperarea piticilor!
Noi ieri am avut serbarea dedicata zilei de 1 iunie,atunci am fost programati,manifestarile vor dura 3 zile cu diverse activitati pt. prescolari si scolari...!Am avut onoarea sa fim prezentati de Marian Ralea,venit in Craiova special pt. serbarile noastre,a fost chiar canicula ieri iar azi un friiig...of,ce vreme schimbatoare!!!
Felicitari micutei campioane !


Vreti sa faceti ceva?5 euro pentru o viata!!

Camelia,mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

La multi ani tuturor copilasilor!!!! Sa cresteti mari si sanatosi, sa fiti fericiti!

Nora, La multi ani sotului!

Zana saru-mana! Unele le aveam de cand eram eu mica (Heidi si Betisorul), in schim celelalte sunt mortale si noi pentru noi!

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank"> 6 ani si ...




Mergi la inceput