Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Stau in fata calculatorului incercand sa ma gandesc ce as vrea sa scriu mai intai pe forum, insa avand in vedere ca am lipsit atat de mult timp, nu stiu cu ce sa incep...
In primul rand va multumesc tuturor pentru ca ati raspuns apelului nostru, pentru ca ati fost alaturi de noi si ne-ati sprijinit. Din pacate problemele inca nu s-au incheiat pentru Andrei, dar sper sa reusim sa intram din ce in ce in normal (sau cat mai aproape de el).
Acum ca ne-am mutat si noi in Muenchen alaturi da tati al nostru (Dragos pe care il cunoasteti deja foarte bine), am si eu acces la forum, asa ca sper sa ne "auzim" mai des.
Andrei acum este, dupa cum stiti, in spital aici, eu sunt cam debusolata ca nu pot sta cu el, dar astea sunt regulile si trebuie sa le respectam. Mi-e teama de fiecare data cand plec seara si de dimineata ma grabesc sa ajung la ora inceperii vizitelor si am emotii pana cand il vad. Dar sper sa ne ajute Dumnezeu si sa nu stam prea mult in sectia de terapie intensiva.
In seara asta l-am lasat respirand cam greu si cred ca va avea o noapte destul de grea (si cea de ieri a fost destul de dificila) dar sper sa aiba grija de el asistentele. Cred ca are multe zemute in plamanasi si nu reuseste sa le scoata. Luni sper sa aflam ce planuri au doctorii pentru el si sa ne facem un plan de atac impreuna. Eu imi doresc in primul rand sa pot sa stau cu el, chiar daca in spital...
Ma bucur mult ca am acces la forum acum si o sa citesc toate mesajele, de-abia astept sa ma uit pe link-urile din semnaturile voastre sa va "cunosc" copilasii.
Va pupam pe toti,
Andrei , Doina (fosta , actuala ) si Dragos (fost , actual cand sta cu Bufli)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Dragi prieteni,

cateva poze noi cu Andrei in data de 13 Decembrie.

/photogallery/Andrei%20-%20the%20way%20to%20Munich/index.html

Numai bine,

Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Doina, ce ma bucur ca ai scris si tu!
multa sanatate lui Andrei si voua multa forta sa ii fiti alaturi

ne gandim la voi

Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)


Ce mai citim noi
Pe unde ne mai plimbam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

quote:
Originally posted by fagu

Va multumim din suflet pentru ajutor.

Intr-adevar, am descoperit si noi cu surprindere ca, desi initial fusese deschis la sucursala Militari, contul aparea ca apartinand sucursalei Dorobanti. Cel mai probabil acest statut s-a modificat cand am aplicat peste el on-line banking de la sucursala Dorobanti. Voi modifica pe prima pagina. Pentru a nu crea confuzii, pe site am trecut alte conturi despre care eram siguri unde sunt deschise.

Sper ca in curand sa mai pot reveni cu niste vesti.

Inca o data calde multumiri de la Andrei, Doina si bineinteles, Dragos.

Numai bine.

http://andrei.point.ro



pana la urma contul in lei este deschis la BRD Militari, nu? Daca nu citeam ultimele postari, printre care si aceasta, nu stiam. Pe prima pagina este tot sucursala Dorobanti. Rog raspuns pentru a efectua o plata din partea mea si a bebelusului Alec, inainte de Craciun.
Thanks


Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Conform ultimelor date pe care ni le-a dat unul dintre functionarii BRD, contul de pe prima pagina este deschis la BRD sucursala Dorobanti.

Puteti folosi cu incredere si conturile de la /contact.htm.

Numai bine si calde multumiri,

Andrei, Doina si Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Am virat azi 100 ron, am scris la explicatii din partea Lyly809 si Alec( dinPiraeus Bank Panduri)

Sarbatori fericite si multa sanatate!


Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Dragii nostri, speram ca puiul mic si dulce este bine si ca nu au mai aparut complicatii noi.

Va uram un Craciun fericit cu multa sanatate si sa va aduca noul an numai bine ,liniste si rezolvarea tuturor problemelor.

Sanatate multa si putere.

Pupici de la noi

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Lyly809, multumim foarte mult. Aceleasi multumiri calde si recunoscatoare si pentru Siminaf.

Ieri Gogosescu Limonada si-a exersat vocalizele. Am discutat in Aaaaaa, Guuu, Ghiii si Gaaa, uneori mai serios, insa cel mai des in termeni amiabili si zambaciosi.

Cei din Muenchen sunt si ei buni profesionisti si au grija de Andrei, insa inca nu ne-am obisnuit sa stam cu el numai in perioada vizitelor. Speram ca in curand sa reuseasca sa-l mute intr-o sectie unde sa stea impreuna cu Doina.

Numai bine,

Andrei, Doina si Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Draga Doina si Dragos,

pt ca azi e ult mea zi de lucru pe 2006 si totodata ultima cu acces la net, as dori sa va urez un Craciun Fericit alaturi de Andreiutz cel curajos si puternic, multa sanatate si Un An Nou minunat! Sa dea Dumnezeu ca 2007 sa aduca mai multa sanatate in familia voastra si externarea din spital a puiului vostru minunat.
In seara asta voi petrece cu fostii vostri colegi de firma si fara sa vreau mi-am amintit ca anul trecut pe vremea asta stateam la masa cu voi. Va pup si va transmit ganduri pozitive din partea lui Johnny, a mea si de ce nu, din partea ciresicii din burtica.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Craciun Fericit! cu multe cadouri si bucurii pentru toti!

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput