Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Superb micutul vostru.
Sa-i dea Dumnezeu numai bine.

Pupam grasun dulce.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

buna ziua,
imi poate spune cineva dk mai este valabil contul in ron, postat pe prima pagina a topicului, adik cel deschis la brd RO48BRDE445SV36272344450
va rog

nu uitati sa-l ajutati pe andrei: http://andrei.point.ro/

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

Am citit paginile anterioare si se pare ca e functional contul postat pe prima pagina (imi era teama sa nu se fi schimbat ceva intre timp) deci sunt lamurita.

nu uitati sa-l ajutati pe andrei: http://andrei.point.ro/

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

fetele din grupul mamicilor de noiembrie-decembrie-2005 de pe acest forum au facut o cheta pentru andrei si au strans suma de 3.431 ron.

Banii au fost virati acum 15 minute in contul vostru deschis la brd (SV36272344450 in ron) din contul SV42854804100- andreea tudor deschis tot la brd-calderon-grup academiei.

(functionarul de la brd mi-a zis ca in calculator nr. contului dat de mine apare ca fiind al doinei fagurel, dar nu este deschis la brd militari, cum scrie pe prima pagina, ci in grupul dorobanti. spun in cazul in care doriti sa modificati pe prima pagina)

Ne rugam toate pentru andrei si suntem alaturi de el. Sa va ajute Dumnezeu sa se faca bine micul-mare luptator!


nu uitati sa-l ajutati pe andrei: http://andrei.point.ro/

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

DUMNEZEU SA-L AJUTE PE MICUTZUL ANDREI SI SA LE DEA PUTERE CELOR DIN FAMILIE SA-L POATA SPRIJINI !!
Pupici dulci, baiat frumos!!!


Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi! (Gabriel Jose Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Va multumim din suflet pentru ajutor.

Intr-adevar, am descoperit si noi cu surprindere ca, desi initial fusese deschis la sucursala Militari, contul aparea ca apartinand sucursalei Dorobanti. Cel mai probabil acest statut s-a modificat cand am aplicat peste el on-line banking de la sucursala Dorobanti. Voi modifica pe prima pagina. Pentru a nu crea confuzii, pe site am trecut alte conturi despre care eram siguri unde sunt deschise.

Sper ca in curand sa mai pot reveni cu niste vesti.

Inca o data calde multumiri de la Andrei, Doina si bineinteles, Dragos.

Numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marilena12 spune:

Mai oameni buni, copilasul asta este fenomenal! Arata de yici ca nici nu a fost scos de pe ventilatie cu #259;utin timp in urma. Sa va ajute Bunul Dumneyeu sa depasiti toate problemele si sa creasca Andrei mare si sanatos! Ne rugam pentru asta Sf. Apostol Andrei!

Mary si Anna Maria- 08.04.2006
Poze cu Anna http://new.photos.yahoo.com/marilenavladoianu/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Dragi prieteni,

azi Andrei s-a plimbat cu 260 km/ora cu trenul de la Bremen pana la Munchen. Inca un pas. Suntem mai aproape acum.

Exista un inconvenient legat de faptul ca la spitalul de aici este un program strict de vizite si in rest se lasa copilasul acolo in grija personalului medical. Am avut pe moment gustul amar al amintirilor de acum 8 luni din acest punct de vedere, insa ce-i drept sunt 9 ore pe zi in care poti sta cu copilul si nu 15 minute.

Am vorbit acum la spital si avea ceva febra.

De la 1 Noiembrie ne-a preluat asigurarea germana. Costurile totale pe care trebuie sa le platim pentru tratamentul pana la 1 Noiembrie sunt de 162 000 EURO (din care pana acum am platit 80 000 si mai avem stransi multumita voua inca aproximativ 10 000 EURO). Voi actualiza si pe site informatia in zilele urmatoare.

Numai bine,

Andrei, Doina si Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Felicitari pentru pasul facut.Felicitari tie tatic curajos.O sa fie tare mandru baietelul vostru de asa parinti curajosi si luptatori.

speram sa treaca repede febra si sa nu apara complicatii.

Pupam mamica draga, care sunt convinsa ca sta cu sufletul la gura de cate ori lasa bebe in spital.

Mare realizare ca ati intrat pe asigurare germana, dar sa nu uitam totusi de suma care mai trebuie stransa.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

Felicitari pt mutarea intregii familii in Munchen! Acum va fi mai usor pt voi, sufleteste vorbind. Sunteti toti 3, aproape impreuna... Sunt convinsa (din pacate) ca numai in vest aveti sansa de a va salva copilul si de a-i oferi in final o viata normala. Ma bucur ca ati reusit sa ajungeti pana aici, iar faptul ca Andrei rezista cu brio doveste de la cine a mostenit spiritul de luptator.
Ne gandim in continuare la voi.
Salutari si calde imbratisari Doinitzei.


Diana si BB2

Ianis, Mom's sunshine (14.09.04) si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank"> Povestea nasterii



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=1" target="_blank"> Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag

Mergi la inceput