Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Doamne ajuta!
Ne bucuram pentru vestile ceva mai bune.Ii tinem pumnii sa reziste cat mai mult detubat.

Si voua va tinem pumnii sa va iasa toate bune si sa reusiti cu factura.
Sa ne spune-ti si noua rezultatul financiar.

Vom mai ajuta si noi asa cum vor mai face si alti oameni cu inima mare.Nu putem sa-l lasam pe luptatorul nostru tocmai acum in prag de Sarbatori.

Putere multa Andrei,pupici multi.


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=19

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Buna ziua,

Ma bucur ca Andrei a fost extubat si rezista asa, Doamne ajuta sa fie bine in continuare.

Dragos, am facut un transfer (de pe numele Antoanela si Ovidiu Dumitrache, banca Centea, Belgia) catre contul tau personal din Germania, poti sa-mi spui te rog daca ai primit banii?

Multa sanatate lui Andrei si toate urarile de bine,


Anto siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Buna Antoanela.

Va multumim foarte mult. Confirmam intrarea banilor. De altfel sunteti si la rubrica de multumiri de pe site-ul lui Andrei /favorite.htm.

Inca o data multumiri pentru incurajari, ajutor si gandurile bune.

Lui Andreiut a inceput sa-i revina si vocea. I s-a pregatit din nou caruciorul pentru scurtele plimbari pe sectie.

Azi i-au taiat de tot fenobarbitalul (pentru crizutele de epilepsie pe care le avea). Suntem cu inima cat un purice.

Numai bine,

Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Eu ii urez lui Andrei sa isi revina acum, si sa va jucati din nou impreuna, si sa va mutati toti la Munich si sa fie din ce in ce mai bine de acum incolo!


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laliq spune:

Dragos,

Ne bucuram foarte mult pentru ultimele vesti despre micutul Andrei si ne rugam in continuare pentru voi.
Astazi sotul meu a depus 5 milioane de lei pentru Andrei in contul BRD. Functionara de la ghiseu a scris numele tau si la deponent :o), i-a fost lene probabil sa intrebe, iar Mihnea nu vorbeste neintrebat decat acasa .
Depunerea s-a facut la sucursala BRD din Piata Romana; in cazul in care banii nu intra in cont o sa te rog sa ma anunti.

Sanatate multa va dorim si asteptam vesti bune de la voi,

Larisa
cu darul de la DD, micul Matei (26 septembrie 2006)

sa-l ajutam pe Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Larisa,

va multumim mult. Banii au intrat in cont.

Nu fi suparata pe Mihnea. Asa suntem noi, barbatii, mai timizi O:-).

Numai bine,

Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Dragos,
Luni vreau si eu sa transfer niste banuti in contul german de pe pagina lui Andrei.E actual contul?

Unde sunteti internati la München,la Großhadern?

Sanatate multa va doresc!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Buna Alina.

Contul este OK si actual.

Andrei si Doina sunt internati in Bremen, la Klinikum Bremen Mitte. Este foarte probabil insa ca in cursul saptamanii acesteia sau peste inca o saptamana, cu ajutorul lui Dumnezeu, sa ii transfere in Munchen. Inca nu imi este clar le ce clinica (nu i-am retinut numele din nefericire, insa sigur nu este Großhadern, dar este componenta a clinicii universitare).

Numai bine si multumim mult,

Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Dragi prieteni,

noi poze cu Andrei la /photogallery/10.12.2006%20Andrei%20-%20Klinikum%20Bremen%20Mitte,%20Germany/index.html

Numai bine,

Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

PUPAM BEBELUS SCUMP!

Sanatate multa!

Gratiela, mamica strumfilor Mariuca si Stefanut

Mergi la inceput