Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Craciun fericit si multa sanatate lui Andrei!
Daca o sa ajung in Munchen anul viitor as vrea sa va intalnesc. Sper sa putem lua legatura. Ma bucur sa citesc si postarile Doinei...cred ca si ea are nevoie de incurajari si de optimism.



Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.dropshots.com/day.php?userid=173413&cdate=20060904&cimg=0 " target="_blank">Filmulete
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

LA MULTI ANI CU MULTA SANATATE SI IMPLINIRI!

Gratiela, mamica strumfilor "Ayla" si "Nunutz"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Dragi prieteni,

Speram ca Mosul a fost darnic cu voi toti. Va dorim ca lumina sfanta a acestor Sarbatori sa va calauzeasca pasii si gandurile in anul care va urma.

Cu drag,

Andrei, Doina si Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Andrei,Doina si Dragos, va urez din toata inima , Sarbatori fericite!sa va aduca noul An sanatatea mult dorita pentru Andrei si reusita operatiei. Va doresc sa fiti sanatosi, fericiti si sa aveti impreuna o viata lunga si indestulata ,acolo unde v-ati stabilit acum! cu mult drag , !

Andreea 11+
Vine barza!

Pozele mele
Ajutati-l pe Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fagu spune:

Dragi prieteni,

din pacate Andrei a dezvoltat zilele acestea o complicatie ciudata la plamani si a trebuit sa fie din nou intubat si sedat in seara aceasta.

Desi avea nivel CO2 in sange de 120 (nu-mi este clar care este unitatea de masura sau sistemul de referinta, insa ca exemplu un om normal la un nivel de 80 CO2 in sange ar adormi aproape instant), a mai gasit putere pentru un zambet la mami si cateva (bineinteles) la tati.

Mergem inainte,

Andrei, Doina si Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adar spune:

Offff dragul de el .....

Ne rugam in continuare ca acest cosmar sa se termine ...

Doina - te asteptam la "Ghiocei de martie-aprilie" cand ai timp ... sa fiti tari si sa nu va pierdeti credinta in Dumnezeu. Tot chinul vostru se va transforma in bucurie intr-o zi!

Va dorim din suflet sarbatori linistite, iar Noul An sa va aduca bucuria de a va vedea copilul sanatos!
"LA MULTI ANI!!!"

_
adar si MAIA (30 martie 2006)
''cel mai iubit copil ...''






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Sa treaca repede complicatia si recuperare rapida lui Andrei!

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://pg.photos.yahoo.com/ph/seirimie/my_photos

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.point.ro/

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

Multumim pentru incurajari. Mititelul tine sa se faca faimos si pe aici. Le da bataie de cap tuturor, de la asistente la doctori, la fizioterapeuta... Dar tot dulce e, desi e un pic umflatel acum de la medicamente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

adar, multumesc pentru invitatia pentru "ghioceii de martie-aprilie". m-am dus sa citesc mesajele si mi-am dat seama cat de mult timp a trecut de fapt. mi-a placut mult sa va citesc mesajele si sa ma uit la pozele pe care le-ati postat, sunt super dragute . e un forum foarte vesel, asa ca nu voi posta ceva deocamdata pentru ca noi nu avem vesti prea bune si nu vreau sa deprim mamicutele, dar sper sa ma alatur "activ" cand lucrurile vor intra pe un fagas mai bun. dar m-am bucurat mult sa vad ca aparem si noi in lista de foste gravidute, respectiv bebelusi.

Craciunul a trecut deja si nu am apucat sa va urez "Craciun fericit" (am avut cateva zile agitate: au fost parintii mei in vizita, asa ca ziua am stat cu Gogosica, bineinteles, iar seara am incercat sa stam cat mai mult cu parintii), dar va urez "La multi ani!" de anul nou, sa fie grozav pentru toata lumea si sa aveti numai surprize deosebit de placute de la copilasii vostri. mai ales ca pentru unii dintre copilasi anul unrmator va fi un mare eveniment: prima aniversare de 1 an!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Doina,te rog sa-mi spui daca sunt valabile nr de cont de pe prima pagina.( ca vad ca sunt ceva probl, ba Militari ba Dorobanti..).


23w

my baby

Mergi la inceput