Ce filme bune ati mai vazut?(3)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Nu am avut timp sa caut sa vad daca a scris cineva despre el, dar mie mi-a placut in ultimul timp Pay it forward..... super film, cinci stele.

Hristos a Inviat !

Adrian
http://www.geocities.com/dara2el/
6 tehnici in asteptarea lui BB mic

„Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia omeneasca, si inca nu sunt sigur de primul.” Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

quote:
Originally posted by DARAEL

Nu am avut timp sa caut sa vad daca a scris cineva despre el, dar mie mi-a placut in ultimul timp Pay it forward..... super film, cinci stele.

Hristos a Inviat !

Adrian
http://www.geocities.com/dara2el/
6 tehnici in asteptarea lui BB mic

„Doua lucruri sunt infinite: universul si prostia omeneasca, si inca nu sunt sigur de primul.” Albert Einstein



EXCELENT FILMUL !!!

_

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

cine joaca in Pay it forward?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

Angelina, eu am vazut Texas Chainsaw Massacre da' tot Saw si The Ring m-au speriat mai tare




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

quote:
Originally posted by Porumbita

cine joaca in Pay it forward?


Kevin Spacey,Helen Hunt si Haley Joel Osment.
Uite aici www.cinemagia.ro/movie.php/Pay_it_forward?movie_id=148&what=products" target="_blank">cronica filmului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Am reusit in seara asta sa vad ce-a de-a treia parte a filmului horror Final Destination.Il recomand pentru cei care stau bine cu inima.....nu vreau sa va am pe constiinta...mai aveam putin si ma bagam sub pat de frica,asa ca...aveti grija daca va hotarati sa il vizionati...e hard!Ingerash,poate apuci sa-l vezi sa schimbam impresii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

E hard?
atunci ma uit?
Nu stiu cand o sa am timp si cand fac rost de el, da mi'l trec pe lista :) mersi




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

Am vazut "Along came Polly" cu Ben Stiller si Jennifer Aniston. O comedioara romantica buna pt. relaxare.

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaStroescu spune:

Buna fetelor!

Am gasit forumul potrivit pt mine!
Sotul meu si cu mine suntem maaaaari cinefili. Orice film vrem sa vedem mergem pe www.imdb.com, vedem ce nota are si apoi il aducem (nu ne uitam la filme cu nota mai mica de 6,5). Noi nu prea avem viata sociala pt ca avem muuulte filme de vazut.

Asteptam cu mare nerabdare Codul lui DaVinci, de exemplu.

In ultimul timp am inceput sa aducem de pe net seriale: am vazut cele 2 serii din Lost intr-o saptamana si fost GROZAV (fara reclama, fara suspans, fara asteptari). La fel si Neveste disperate!

Dar din pacate acum asteptam sa mai filmeze aia ca nu mai putem de nerabdare !

Aseara am inceput sa vad "Podul din San Luis Ray" - are o distributie grozava dar ...am adormit....

Ice Age il avem de pe 31 martie de cand a aparut in America dar nici acum nu l-am vazut ca nu e calitate buna si nici subtitrare nu are (macar in engleza, ca are multe faze ce nu trebuie pierdute). Asa ca saptamana asta mi-am propus sa mergem la cinema sa-l vad.

Altceva? Mi-a placut mult Saw (daca tot ati adus vorba) si din aceeasi categorie, The Wrong Turn.

Vizionare placuta in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Si noi pe uitam pe IMDB sa aflam pareri despre filme, dar ne-am lasat. Noroc cu prietenii, ca altfel ratam filme bune doar pentru ca acolo aveau nota 5... Sa nu mai zic de catalogarea unor drame drept comedii si asa mai departe. E un site care poate da un indiciu despre un film, dar atita tot. Este evident supus subiectivitatii votantilor!

Mergi la inceput