Ce filme bune ati mai vazut?(3)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gangurici_licurici spune:

Si eu folosesc imdb.com... Mie nu mi s-a decat foarte rar sa am surprize, ce are peste 7 puncte e clar foarte bun, intre 6 si 7 e ok, sub 6 e riscant sa te uiti. Pentru ca s-a intamplat asa de rar, imi amintesc si filmele cu pricina: SAW, cotat peste 7 si destul de slabut (poate si pentru ca vazusem deja Se7en, cu care seamana pe alocuri). E bine facut, nici ideea nu e rea, dar parca prea agresiv vizual. Alt film care era bine cotat, "A History of violence", mie nu mi-a spus nimic (in plus ideea mai fusese exploatata intr-un fim cu Geena Davis si Samuel L. Jackson, nu-mi amintesc titlul). Iar in sens invers, un film care mie mi-a plaut foarte mult, Desperado, avea doar 6.8 (binisor, dar dupa mine ar fi meritat mai mult).
De curiozitate, Natasa, iti amintesti cu ce filme "ai patit-o"?
Catalynaa, si mie a inceput sa-mi placa Jim Carey dupa filme de genul "The Truman Show", sau "Man on the Moon", iar Bruce Almighty, fara a fi genial, a fost simpatic.
Numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Hey Gingurici..daca ti-a placut Jim Carrey in filmele enumerate trebuie neaparat sa vezi Eternal Sunshine of the Spotless Mind ..o sa-ti placa..garantat!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mia. spune:

Mi-a placut "Derailed" cu Jennifer Aniston.

www.lucavasile.go.ro" target="_blank">Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

quote:
Originally posted by catalynaa

Am vazut si eu The Ring-mi-a placut super mult,mai ales prima parte,iar Saw n-am vazut decat prima parte si mi-a placut si asta.
Gothika n-am apucat inca sa-l vad...poate zilele astea ca sunt mai libera...mersi Ingerash pentru sugestii


Puternic nu este cel care ii domina pe ceilalti,ci cel care isi stapaneste furia-Lao Tse



Saw 2 e fff bun si imi place f mult finalul, chair m-a surprins si sunt si eu o fana a filmelor horror, cat de cat stiu la ce sa ma astept

ultimul film vazut a fost "the Gift". nu ee l foarte recent daracum l-am descoperit. si are un pik de horror in el, dar foarte putin si cu mult bun gust inserat :) merita vazut

Anka si Ubitu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

quote:
Originally posted by Artemis1578

quote:
Originally posted by catalynaa

Am vazut si eu The Ring-mi-a placut super mult,mai ales prima parte,iar Saw n-am vazut decat prima parte si mi-a placut si asta.
Gothika n-am apucat inca sa-l vad...poate zilele astea ca sunt mai libera...mersi Ingerash pentru sugestii






Saw 2 e fff bun si imi place f mult finalul, chair m-a surprins si sunt si eu o fana a filmelor horror, cat de cat stiu la ce sa ma astept

ultimul film vazut a fost "the Gift". nu ee l foarte recent daracum l-am descoperit. si are un pik de horror in el, dar foarte putin si cu mult bun gust inserat :) merita vazut

Anka si Ubitu


M-ai facut curioasa....o sa-l iau sa-l vizionez-cat mai curand,sper.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumare spune:

A vazut cineva "Crash"?. Mie mi-a placut foarte mult, il recomand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Eu as vrea sa vad filmul Ask the Dust. L-a vazut careva? (pe net.....na refer )

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gangurici_licurici spune:

quote:
Originally posted by kim222

Hey Gingurici..daca ti-a placut Jim Carrey in filmele enumerate trebuie neaparat sa vezi Eternal Sunshine of the Spotless Mind ..o sa-ti placa..garantat!

As dormi mai putin, dar as visa mai mult, intelegand ca pentru fiecare minut in care inchidem ochii, pierdem saizeci de secunde de lumina.



L-am vazut, si chiar mi-a placut. Scuze, am uitat de el si pentru ca l-am vazut recent, iar eu ma gandeam la filmele mai "vechi cu Jim Carey, filme de cand inca mai juca in prostioare de genul "Dumb and dumber".
Numai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giani spune:

Prognosis Negative

L-a vazut careva????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

Aveti idee sub ce titlu gasesc in franceza filmul "The Notebook"? Ca mi-a placut si il vreau in franceza, si francezii nu traduc cum trebuie titlurile niciodata.

Oana si Seb
(10.01.2005)

"Dragostea adevarata este o limba pe care surzii o pot auzi si surzii o pot vedea"

POZE
1 2 3
4 5 POZE MARTIE-APRILIE MAI

SUNT MANDRA DE ECHIPA MEA FAVORITA! STEAUA, SUNTEM ALATURI DE TINE!

Mergi la inceput