Ce filme bune ati mai vazut?(3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danim spune:

"Spirited Away" si "Howl's Moving Castle" de Hayao MIYAZAKI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

quote:
Originally posted by catalynaa

Filmele horror va plac?...ca eu sunt nebuna dupa ele.Poate imi recomandatzi si mie ceva...pliz,pliz
Si vreau sa stiu daca a vazut cineva Basic Instinct 2 cu Sharon Stone...am auzit multe critici la adresa filmului...voi ce ziceti?merita vazut au ba?

Puternic nu este cel care ii domina pe ceilalti,ci cel care isi stapaneste furia-Lao Tse




Mie mi-au placut THE RING si SAW la nebunie, si am vazut GOTHIKA saptamana trecuta, f fain si ala :))





Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Am vazut si eu The Ring-mi-a placut super mult,mai ales prima parte,iar Saw n-am vazut decat prima parte si mi-a placut si asta.
Gothika n-am apucat inca sa-l vad...poate zilele astea ca sunt mai libera...mersi Ingerash pentru sugestii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Ingerash,da' ai vazut Final Destination?pe mine m-a innebunit filmul asta...mai ales partea a doua....e super tare.Daca nu l-ai vazut ti-l recomand....am vazut pe net ca a aparut si partea a treia...ala oare cum o fi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Noi am vazut ieri Two for the money cu Al Pacino, Renee Russo si am mai vazut The north country super bune amandoua. Al doilea este chiar inspirat dintr-o poveste adevarata! Merita vazute.

Nana Motoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingerash spune:

Catalynaa, le-am vazut pe amandoua, super misto da' de al treilea numa chestii nashpa am auzit




Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_b spune:

quote:
Originally posted by ingerash

quote:
Originally posted by catalynaa

Filmele horror va plac?...ca eu sunt nebuna dupa ele.Poate imi recomandatzi si mie ceva...pliz,pliz
Si vreau sa stiu daca a vazut cineva Basic Instinct 2 cu Sharon Stone...am auzit multe critici la adresa filmului...voi ce ziceti?merita vazut au ba?

Puternic nu este cel care ii domina pe ceilalti,ci cel care isi stapaneste furia-Lao Tse





Mie mi-au placut THE RING si SAW la nebunie, si am vazut GOTHIKA saptamana trecuta, f fain si ala :))





Nu înceta niciodata sa zâmbesti, nici chiar atunci când esti trist, pentru că nu se stie cine se poate îndragosti de zâmbetul tău!





ma scuzati ca intreb...poate chiar e nevoie sa stiu...da' filmele astea sint horror? Eu le-am conceput altfel...

adica THE RING, SAW, GOTHIKA ...
suspans si gata, credeam eu ...nu horror


Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

The ring este film horror si Saw este thriller....Si ca sa te convingi intra www.cinemagia.ro/movie.php?movie_id=7451" target="_blank">aici si www.cinemagia.ro/movie.php?movie_id=10137" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Si Gothika la fel....este horror+thriller...uite www.cinemagia.ro/movie.php?movie_id=5895" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelina spune:

Pt fanii filmelor de groaza:

TEXAS CHAINSAW MASSACRE

Eu a trebuit sa fac o pauza pe la mijlocul vizionarii ca nu mai puteam de frica.

Mergi la inceput